L'Oreal Paris

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. június 11.

Bőrprobléma:   Vízhiány

24 órán át tartó fedést és hidratáltságot biztosít, miközben ragyogóvá varázsolja bőrét. SPF20 fényvédővel.

5 árnyalatban kapható

Ár: 2500 , Eladó: zernusz
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Tököl, fizetés: Személyes átvétel vagy postázhatom is

ziadrienn

2022. május 22.

nagyon szárít ez ,zsíros bőrre tudom elképzelni,de akkor is fedése nulla

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 22.

nagyon szárít ez ,zsíros bőrre tudom elképzelni,de akkor is fedése nulla

mlexa

2022. május 16.

Nem rossz termék, főleg, hogy spf-et is tartalmaz. Az én zsíros bőröm pár óra alatt átfényesedik alatta, így inkább egyelőre csak primernek használom. Ha nagyon meleg lesz, akkor elég lesz ő is. Bb krémhez képest egész jó a fedése, de nyilván nem tud annyit, mint egy erős alapozó. Nem érezni, hogy a bőrön van. Irritációt nekem nem okozott. Legelőször nagyon meglepődtem a színén(fehér), illetve hogy ennyire folyós. De könnyű vele dolgozni, szépen beleolvad a bőrbe. Alá fényvédő, fölé egy közepes alapozó kerül, és tökéletes. Így ad egy egységet az arcomnak és feltölti a pórusaimat. Light árnyalatban van meg. Biztos, hogy újra fogom venni, és nyáron csak őt fogom használni. Eddig nem voltak jó tapasztalataim a bb, cc krémekkel, de ezt tudom ajánlani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 16.

Ttimii

2022. április 13.

Tényleg könnyedén felvihető és egyáltalán nem lehet érezni, hogy az arcodon van. Először megijedtem, hogy fehér színű, de tökéletesen illeszkedik az arcbőr színéhez. Én a sötétebb árnyalatot vettem meg.
Nekem az az egy problémám van vele, hogy pont a hidratáló funkcióját nem tölti be. Sőt engem kifejezetten szárít is. Ezért csak 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 13.

pamacska6

2022. március 29.

Találomra választottam a polcról, mert értékelést eddig nem találtam róla itt. Nekem nagyon tetszik az egész: fehér színű, elég folyós krém jön ki a tubusból, nagyon pici szemcsékkel. Amikor felkenem az arcomra, akkor felveszi a bőröm színét pár másodperc után. Nagyon kevés is elég belőle, jól működik az alatta lévő fényvédőmmel, nincs kukacosodás. Az illata is kellemes, bár elég felesleges. Nekem nem okozott pattikat. Az idő múlásával kicsit oxidálódik, így a nagyon fehér bőrűeknek nem ajánlom, még a legvilágosabb verziót sem. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 29.

zernusz

2022. március 26.

Az itteni pozitív visszajelzések miatt vettem meg, és egyet tudok érteni első felkenés után azzal, hogy szépen egységesen eloszlatható. Természetes hatású, lágy fedést is ad. Tehát jó termék lenne, ha nem lennék annyira fehér bőrű, hogy a light árnyalat is sötét legyen nekem. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 26.

Kri07

2022. február 22.

Nagyon szerettem, könnyen felvihető, egyenletes fedést biztosít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 22.

Nagyon szerettem, könnyen felvihető, egyenletes fedést biztosít.

Doryca007

2022. február 18.

Ez az egyetlen ujravasarolt BB krémem.
Nálam kicsit kevés a fedese, de a korrektorral nem vesz össze. Gyorsan kell vele dolgozni, könnyű érzete van felvitel után, lélegzik alatta a bőröm, nem mászkál el, mint a garnierek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 18.

Ez az egyetlen ujravasarolt BB krémem.

Yeticica

2022. február 3.

Közeledek az első tubusom végéhez és rendelem is a következőt. Ilyen rég volt, eddig csak a Bourjois healthy mix serumnak sikerült (belőle 3 árnyalat mindig van itthon).
Szerintem sokkal erősebb fedese van, mint az egy bb kremtol elvárható lenne, de nem bánom, gyönyörű a végeredmény a vizhianyos, és bizony öregedő bőrömön. Eleinte tök furi volt ez a szemcsés, fehér állag, de hamar rájöttem, hogy ha gyorsan és alaposan eldolgozom (én kézzel szinte mindent), csodás, üde arccal vághatok neki a napnak. Nyilván nem tüntet el sok mindent, de nekem pont elég a szem alatti rész vilagositasara, és hogy egysegesitsen. Nem használok sem korrektort sem púdert alá, fölé, mellé, közé, csak úgy magában szépen tart estig, de természetesen kopik.
Azt nem szeretem egyedül, hogy a kezem brutál befogja, igen alapos csutakolas kötelező utána ha nem akarom a házat ujlenyomatokkal kidekorálni.
Mindent összevetve abszolút 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 3.

Mindent összevetve abszolút 5 csillag.

kissagi19

2021. november 19.

Nagyon bevált. Gyorsan beszívódik, ezért elsőre szépen fel kell kenni és elsimítani. Pár pillanat alatt alkalmazkodik a bőrszínhez, és enyhe fedést-egységesítést eredményez.
Estére sem fényesedik ki, a maszk kicsit leszedi, de a nap végéig kitart.
Újravevős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 19.

Estére sem fényesedik ki, a maszk kicsit leszedi, de a nap végéig kitart.
Újravevős

NRbk24

2021. október 25.

Nyáron használom általában, kicsit hamar kifényesedik. De még jobbat nem találtam ilyen könnyed állagban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 25.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Felületi hártya képző anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Methylparaben i I ta I par 0 0