L'Oreal Paris

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. június 11.

Bőrprobléma:   Vízhiány

24 órán át tartó fedést és hidratáltságot biztosít, miközben ragyogóvá varázsolja bőrét. SPF20 fényvédővel.

5 árnyalatban kapható

Ár: 2000 , Eladó: doracsenge
Állapot: 1x probalt! , Helyszín: Budapest , fizetés: Foxpost / személyes átvétel
Ár: 1500 , Eladó: BPetra22
Állapot: 2x próbált, majdnem tele van, Helyszín: Budapest , fizetés: Megbeszélés alapján

sztike

2020. július 7.

2020-07-07
Mivel a catrice alapozóvilágosítóját sehol sem látom, elkezdtem ezt használni erre a célra és kifogástalanul működik. Nem változtat a tónuson és mivel matt hatású ez is, nem fénylik át tőle hamarabb az alapozó (természetesen a legvilágosabb árnyalatot használom).

2019-12-24
Ezüst hétvégés Rossmann akcióban vettem, már régóta szemeztem vele, nagyon tetszett a szemcsés pigmentes megoldás. No makeup makeup napokra használom egy kis szempillaspirállal és színezett szemöldökzselével. Csak egységesít, fedése nem nagyon van, de hát ez egy BB krém, aki komolyabb fedést szeretne, vegyen alapozót. Kombinált bőröm van, a T-zóna rendszeresen átfénylik, az orrom viszont azonnal hámlani kezd, ha nem hidratálom eléggé. Ehhez a krémhez se púdert, se hidratálót nem kell használom. Púder nélkül egy egészséges bőrfénye van, de az idő múltával is nagyon szépen visszafogja a fényesedést. Amolyan 'your skin but better' típusú termék. És itt jön a bónusz: a mattító / egységesítő hatása miatt elkezdtem primerként használni és valami fantasztikus. L'Oreal Infallible alapozóval használom, tökéletesen működnek együtt. A legjobb mattító "primer", amit valaha próbáltam. Nekem a light árnyalat van meg, a medium kicsit sötétnek tűnt, plusz azt nem tudnám primernek használni. Összességében nagyon tetszik a termék, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 7.

2020-07-07

2019-12-24

patvir

2020. július 1.

Sokat használtam, de egy idő után azt vettem észre, hogy csúnyán kopik nap végére, foltosan. A bőrbe tényleg szépen illeszkedik felkenés után, de a napvégére foltos. Végül lecseréltem és visszatértem a megszokott CC krémemhez, mert ettől mindig piros volt a fejem, a CC krém viszont ezen is segít. Összességében nem rossz, természetes fedése van, könnyű viselet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Saranhuone

2020. június 5.

Nekem sajnos nem vált be. Már egy ideje szkeptikus vagyok, amikor olvasom hogy ez meg az a termék működik világos bőrön, mert mindig rájövök, hogy az én fehérségemhez képest az itt emlegetett világos bőr az sötét :D de ezt a terméket ismerősök is ajánlották, hogy majd a színemhez alakul stb. aha, alakult. Narancssárga. Próbáltam hidratáló fölé, narancs, primerrel összekeverve még narancsabb, önmagában a legkevésbé narancs de még így is úgy elüt a nyakamtól mintha nem is az én fejem lenne. Amúgy jó a fedése és kellemes, puha tapintású bőrt eredményez. Sajnálom, szerettem volna jóban lenni vele de most kidobtam az ablakon 3000 ft-ot és ettől nem vagyok túl boldog.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

karet

2020. június 2.

Eloszor lepontoztam, egyszer kiprobaltam, megremultem magamtol annyira sapasztott pedig nem vagyok barna. El is raktam a fiokba. Kb 1 honapig csucsult ott, majd tegnap elkapott egy erzes hogy probaljam ki ujra.

Hidratalo kremet kentem ala, amit nem vartam meg mig teljesen megszarad, rogton kentem ra ezt is. Hat elvoltam ajulva. Teljesen mas hatast keltett.

A fedese pont olyan mint amilyet kerestem eddig, nagyon megszerettem.

Annyi negativuma van, hogy delutanra mar kicsit atfenylik, de nem tul veszes. Majd jovok updatelni. Eddig 4*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 2.

A fedese pont olyan mint amilyet kerestem eddig, nagyon megszerettem.

KReni92

2020. június 1.

Minden napos használatra vettem , egy hónapja használom eddig nem volt vele gondom ahogy az elődjével sem csak azt megszüntették ! Szeretem az állagát és azt hogy " színtelen " tehát igazodik a bőrszínhez . Mondjuk nekem elég fehér a bőröm de nem üt el , ne barnul be később sem. A fedése kb átlagos de ugye ez azért nem egy alapozó tehát aki tökéletes fedésre vágyik ,az alapból se a BB-krémek világában keressen! Egy kis púderrel fixálom így tartósabb ! Az illata elsőre talán furcsa de meg lehet szokni , felkenés után abszolút nem érezni! Az ára sem annyira vészes és sokáig elég

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

ReginaDavid

2020. május 27.

Na jó. Ez egy csoda! Fedése is, illata is tökéletes. Eleinte féltem, hogy tökre fehér és olyan leszek, mint egy hulla, de pozitívat csalódtam!☺️ Tavaszra-nyárra tökéletes bb krém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 27.

mese22

2020. május 18.

Imádom ezt a BB krémet! Az itteni vélemények miatt vettem meg. Ezt a "retusáló" hatást én is érzem. Pont annyira fed, mint amennyire nekem kell: nem alapozó szintű, de szépen egységesít. Mindennap használom, gazdaságos, mert sokat rakok fel, de nagyon folyékony, és mindig rájövök, hogy kevesebb is elég lett volna. :D Az illatát először nagyon töménynek éreztem de megszoktam és már kellemesnek találom . A kezemen először nagyon sárgásnak tűnt, de az arcon nagyon szép, úgyhogy ettől nem kell megijedni. Világos árnyalatban vettem meg, jól el kell dolgozni, mert először ugye fehér. Nekem nagyon fehér bőröm van, picit sárgás árnyalatú, úgyhogy lehet sötétebb bőrön sápasztana. Felkenéskor nagyon fényes hatást ad, várni kell amíg beszivódik, de utána szép bőrképet eredményez. Nem okozott pattanásokat, egész nap fennmarad. Kb. Egy hónapja hasznalom és még a fele megvan, biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 18.

pipacs17

2020. május 12.

Az előző verzióját (helyes ez így? ...ugyanez a szisztéma, fehér krém, ami felvitel után igazodik a bőrszínhez) imádtam, a tökéletes nyári BB krém volt, amit csak el tudtam képzelni. Aztán az fokozatosan eltűnt a polcokról, és meg is feledkeztem róla. Nemrég bukkantam rá a DM-ben, és a "bő" színskála (light vagy medium) közül a mediumot választottam. Tudom, hogy helytelenül, de a kézfejemre kentem, és ott jónak tűnt a szín, boldogan siettem haza, alig vártam, hogy kipróbálhassam... és végül megláttam, hogy borrzzaalmmmasan világos... mintha belefejeltem volna egy tál lisztbe. Kis idő után minimálisan oxidálódik, és kicsit egészségesebb színt ad, de nem az igazi. Más, picit sötétebb BB krémet teszek a tetejére alaposan eldolgozva, így használható csak. :( viszont így is nagyon szereti a bőröm! Nem zsírosodik, nem okoz pattanásokat, nem szárít, tökéletes lenne, ha nálunk is 5 árnyalat kapható lenne. Ár-érték arányban is rendben van, a színválaszték miatt vonok le egy *-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 12.

linca002

2020. április 26.

spoiler: 5*

Régen rengeteget alapozóztam a nagyon csúnya aknés bőrömet, aminek az lett az eredménye, hogy az utcára nem mentem kilépni smink nélkül (hiába, az ember lánya könnyen hozzászokik a "felturbózott", szebb bőrképhez..)

Éppen ezért 2 éve teljesen leálltam mindenféle arc sminkről, közben rendbejött a bőröm nagyjából (leálltam a tej,-és hústermékek fogyasztásával és violá, a nagy gyulladt pattik eltűntek).
Most sem tökéletes, tele van heggel, de már elfogadtam h ilyen és nekem így szép :) nem kék és lila a bőröm :D

Olyan terméket kerestem aminek alig van fedése (fentiek miatt) és tartalmaz valamennyi fényvédőt, hogy ameddig bemegyek és hazajövök a munkából, azért védjen valami - irodapatkány vagyok, hétköznapokra elég ennyi, kültéri edzéshez és nyaraláshoz LRP shaka fluidot használok.
Ez a termék nagyon szépen egységesíti a bőröm, anélkül hogy hamis szépséggel verném át magam és másokat :)
Nem zsírosodik tőle a bőröm és remekül tartja magát nap végéig is. Pattanásokat nem okozott.
Maximális pont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 26.

spoiler: 5*

Maximális pont!

recike0214

2020. április 23.

Wtf???? A mediumot rendeltem az amúgy meleg árnyalatú világos bőrömhöz, a reménytelenek teljes nyugalmával, arra készültem hogy úgyis vissza kell küldenem vagy a kukában landol, mert tuti sötét lesz. Erre felkenem, mint egy hulla. Sápaszt. Fehérít. Ettől függetlenül nem üt el, csak kicsit furcsállom. Olyan mű fejet csinál vagy nem is tudom, kiváncsi vagyok hogy meddig fog a fejemen maradni. Amúgy lehet hogy rendelek majd belőle egy számmal sötétebbet, ha lehet kapni. Pozitívum hogy nem zsíros, nekem felkenve inkább már az Essence kis tégelyes, habos alapozójára emlékeztet az állaga. Tényleg egységesíti a bőrt, meg meg kell vele barátkoznom. Elsőre 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 23.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Felületi hártya képző anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.