L'Oreal Paris

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. június 11.

Bőrprobléma:   Vízhiány

24 órán át tartó fedést és hidratáltságot biztosít, miközben ragyogóvá varázsolja bőrét. SPF20 fényvédővel.

5 árnyalatban kapható

Ár: 2000 Ft , Eladó: Kamilla94
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest , fizetés: személyes átvétel lehetséges

laanyka

2021. május 29.

Még csak ismerkedünk, de nekem nagyon szimpatikus ez a BB krém. Kedvelem nagyon az ilyen típusú termékeket, bár még a mennyiséggel kicsit bajban vagyok, h nekem mennyire van szükségem egy-egy alkalommal. Szépen elterül az arcomon, absz érvényesül ez a besimul a bőrbe/láthatatlan fátyol hatás. Emiatt a problémás bőrre szerintem nem való, a nagyobb patikat, hegetek stb. nem tudja eltünteni. Viszont sztem ez nem is arra való. Emiatt a problémás napokon nem ehhez nyúlok, de a mindennapokban teljesen okés. Nekem tartós is, bár én szoktam felé púderezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 29.

zsizska

2021. május 13.

Én is a Liluland interjú után vettem meg ezt a BB krémet. Nagyon elégedett vagyok vele. Szép, egységes és ragyogó bőrképet ad. Nem olajosodik, nem fullad tőle a bőröm. Átfényesedést nem tapasztaltam. Ilyen meleg időben csak minimál rutint tolok reggel, mert nagyon tud zsirosodni a bőröm (niod permet vagy Tindigo Fresh and Fun + tisztességes adag fényvédő).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 13.

Melszi

2021. május 5.

Leges-leges legjobb BB krém!! Egyszerűen imádom. Teljesen természetes fedése van, semmi maszkos hatás. Puha, kellemes krém. Alkalmazkodik a bőrömhöz. Bár a leírásban 5 árnyalat van feltüntetve, én eddig még csak 2-t láttam, világos és közepes árnyalatot. Kombinált bőröm van, az utóbbi időben inkább szárazabb. Zsírosodásra hajlamosaknak nem ajánlom, nem mattít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 5.

Kodi

2021. április 30.

Nagyon sokan fogják türelmetlenül elhajítani ezt a terméket, pedig csak ki kell tapasztalni. Nem is hallottam róla - nem is értem, hogy lehet - egészen addig amíg nem láttam Kovács Patríciát, aki Lilu sminkelős videójában ennek az antiredness párját használta és nagyon dícsérte, bár azt is említette, hogy nálunk nem kapható. Kis túlzással rögtön elszaladtam a drogériába, én ennek utánanézzek alapon, máris azonnal, szokásos agybetegségben. Valóban csak a BB változat kapható 2 színben. Először a lightot vettem meg, kicsit világosnak tűnt, később a medium is beugrott a korsárba, de tök mindegy melyiket használom, ugyanaz a szín alakul ki rajtam. Gondolom az okospigmentek (sic!) :D A kulcs az adagolásban van: nagyon pici kell belőle, különben a fényvédő átveszi az uralmat és fehéres marad az arc és nagyon sápaszt. Ideális kompakt termék, a legjobb, ha semmi nincs alatta, max. egy enyhe hidratáló. Úgy vettem észre, hogy többlépéses reggeli rutinommal nem nagyon kompatibilis, a szérumokat nem igazán szereti. Legjobban egy bifázisú olajos arclemosó után működött, minden mással hajlamos "kukacosodni". Akkor jó, ha valaki azt szeretné, hogy sminkeletlennek látszódjon, de mégis szeretne valami egységesítést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 30.

Bambi80

2021. április 14.

Számomra az egyik legjobb BB krém.
Nem ül a ráncokba,nem tömíti el a pórusokat.
Nincs full fedése de nem is kell neki sem,hogy legyen.Egységes bőrképet ad.Az viszont igaz inkább akkor nyúlok érte ha épp elég szép tiszta"az arcom.Ha nincs túl sok dolga,nem kell takargatni ezt -azt.☺️
Egyébként nyári darabom .A maszk felszedi, de mi az amit nem,mert eddig én még olyat nem találtam.Nekem megér öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 14.

Számomra az egyik legjobb BB krém.
Nem ül a ráncokba,nem tömíti el a pórusokat.

katica22

2021. március 26.

Zsíros boromre nem igazán volt kényelmes viselet. Illata nem zavaró, de a maszkos nehéz hatása miatt elajandekoztam. Médium árnyalatban vettem meg az sem passzolt túl sötét volt nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 26.

cicafun

2021. március 26.

Sajnos nem vagyok tőle elájulva. Első körben a light szín minden, csak nem világos árnyalat... ha glow finisre vágysz, ahogy a termék igéri, szintén csalódni fogsz, inkább enyhén púderes végeredményt nyújt. Alaposan alá kell hidratálnom, hogy ne legyen nagyon csúf a végeredmény. Sajnos nagyon nem azt nyújtja, amit igér... Talán zsírosabb bőrön jobban muzsikál, nyáron újra előveszem, hátha...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 26.

LauraLabancz

2021. március 21.

Nekem sajnos egyáltalán nem illeszkedik a bőrszínemhez, pedig mindennapokra nagyon kellemes, könnyű viselet lenne, szépen egységesít. Nagyon sajnálom, mert a színét leszámítva tökéletes lenne, így viszont használhatatlan :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 21.

vpverapapp2

2021. január 13.

C'est magique, aucun doute! Nagyon szeretem ezt a BB krémet, ha a bőröm színe nem egységes, vagy kisebb bőrhibák vannak akkor kiválóan elfedi, egy kevés púdert használok néha, és az én világos bőrömön nagyon jól el tudom dolgozni, nagyon szép természetes hatást tudok vele elérni. A tartósságával akadtak néha problémáim, pár óra múlva átfénylik, szóval érdemes a nap folyamán javítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 13.

kallaylili

2020. december 14.

Teljesen hozza, amit ígér. azért ezt választottam, mert van benne fényvédő is. Én is hidratálóra szoktam kenni és tökéletesen megfelel. Nem alapozó, ezért nem érdemes tőle tökéletes fedést várni. Annak jó, akinek normál bőre van, 0 vagy elenyésző pattanással stb. Nekem bevált, egyszerű de nagyszerű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 14.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Felületi hártya képző anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.