L'Oreal Paris

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. június 11.

Bőrprobléma:   Vízhiány

24 órán át tartó fedést és hidratáltságot biztosít, miközben ragyogóvá varázsolja bőrét. SPF20 fényvédővel.

5 árnyalatban kapható

Ár: 2000 , Eladó: doracsenge
Állapot: 1x probalt! , Helyszín: Budapest , fizetés: Foxpost / személyes átvétel
Ár: 1500 , Eladó: BPetra22
Állapot: 2x próbált, majdnem tele van, Helyszín: Budapest , fizetés: Megbeszélés alapján
szeronik

2020. február 3.

Eddig nagyon biztató. Sőt, több mint biztató.
Szépen fed, nem alapozó-maszkszerű fedés, de én valójában sminkalapnak használom, és utána alapozózok szintén loreallal.
Alá kell mindenképp egy kis hidratálás, azoknak akiknek száraz-normál-vízhiányos a bőre, nekik biztosan, de az én zsíros-kombinált bőrömnek is hiányzik egy kis krém alóla. A fényvédő szuper - ha van benne - bár az összetevők között nem találtam kifejezett fényvédőt, csak olyan anyagot, ami stabilabbá teszi a fényvédőt, de nem hiszem, hogy egy ilyen nagy márka csak úgy ráírja a dobozra, hogy SPF 20, szóval remélem van benne.
Mintha kicsit tovább bírná az arcom fényesedés nélkül: 4-6 óra után is kevéssé voltam fényes, szóval ez is jó pont, bírja a fizikai terhelést, izzadást (nem szoktam sminkben edzeni, de most kipróbáltam, mit tud ez a krém ilyen terheléssel is).
Stabil az arcon, nem folyik le pár óra után.
Színválaszték kicsi, de bb krémek esetén ez így szokott lenni, legalább nem az van, hogy extra sötét és sötét árnyalat van csak.
Összességében elég jó kis cucc, újraveszem.

Update. elmúlt a húha-érzés, még van egy tubus, azt elhasználom a nyáron alapozó helyett, de már nem olyan jó a barátság. Mintha nem csinálna semmit, pedig az első hetekben tényleg egységesebb lett a bőröm, és jó sminkalap volt...leszem 4 csillagra, mert nem rossz cucc ez, de nem magic.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 3.

Eddig nagyon biztató. Sőt, több mint biztató.
Stabil az arcon, nem folyik le pár óra után.
Összességében elég jó kis cucc, újraveszem.

sztike

2019. december 24.

Ezüst hétvégés Rossmann akcióban vettem, már régóta szemeztem vele, nagyon tetszett a szemcsés pigmentes megoldás. No makeup makeup napokra használom egy kis szempillaspirállal és színezett szemöldökzselével. Csak egységesít, fedése nem nagyon van, de hát ez egy BB krém, aki komolyabb fedést szeretne, vegyen alapozót. Kombinált bőröm van, a T-zóna rendszeresen átfénylik, az orrom viszont azonnal hámlani kezd, ha nem hidratálom eléggé. Ehhez a krémhez se púdert, se hidratálót nem kell használom. Púder nélkül egy egészséges bőrfénye van, de az idő múltával is nagyon szépen visszafogja a fényesedést. Amolyan 'your skin but better' típusú termék. És itt jön a bónusz: a mattító / egységesítő hatása miatt elkezdtem primerként használni és valami fantasztikus. L'Oreal Infallible alapozóval használom, tökéletesen működnek együtt. A legjobb mattító "primer", amit valaha próbáltam. Nekem a light árnyalat van meg, a medium kicsit sötétnek tűnt, plusz azt nem tudnám primernek használni. Összességében nagyon tetszik a termék, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 24.

BPetra22

2019. december 22.

Nagyon nagyon rossz. Nekem abszolút nem működik az arcbőrömmel pedig nincsenek nagy elvarasaim felé, csak annyi, amennyit ígér. De semmi!!! Konkrétan semmi!!! Sokadik csalódás a L'oreal sminktermékekben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 22.

Rean519

2019. december 15.

Elfedi a pici bőrhibákat, egységesebbé teszi a bőrt és hidratálóként is funkcionál. Nekem kicsit fényesebb a hatása, mint amit szeretek, de púderrel korrigálható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 15.

Alice83

2019. november 25.

Impulzus vásárlás volt..kicsit megbántam..az összetevői nem jók..parfüm, parabén, nincs benne fényvédő..a fedése kevéske amit én szeretek szinte nem is látszik a bőrön csak h egységesít..ami még nem a kedvencem h száraznak tűnik az arcomon de nem vészes..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 25.

bolondaviki

2019. november 21.

Árnyalat: Medium
Kezdjük azzal, hogy nem vagyok egy nagy BB-krémhasználó. Mindig elég rusnya volt a bőrképem, a sok tinikori pattanás, amit persze elvakargattam, rengeteg hegként még mindig egyfajta emlékeztető a bőrömön. Ezért eddig kerestem a jobbnál jobb fedésű alapozókat. Viszont 25 éves koromra eljutottam arra a szintre, hogy a hétköznapokon ne akarjam megfullasztani a bőrömet, ezért kerestem egy bőregységesítő BB-t.
Először nem volt szimpatikus ez a kence, viszont egy hét használat után kezdtünk összebarátkozni, és atyaég, de imádom! Glamour-napokon vettem kuponnal, így teljesen meg is érte. Az amúgy fénylő T-zónámat szépen mattítja, nem pattogok ki tőle, csökkenti a pórusaim méretét (optikailag persze), kellemes viselet, szeretem-termék!
A -1* azért van, mert a táskámban magammal hordom melóba is, ha SOS-megoldásként kellene használnom, és a kupakján a gagyi rózsaszínes bevonat (ki tudja miért) elkezdett lepattogzani, és amikor lecsavarom a kupakot, akkor jól ráragad a kezemre, és mindig jut felvitelkor az arcomra is egy darabka belőle... Ha valami kínai termékről lenne szó, nem is pampognék miatta, de ez azért elszomorít. Mindenesetre újraveszem mindenképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

Árnyalat: Medium

bcsillus

2019. november 14.

Meglepődtem amikor a fehér, pöttyös, folyékony krém nyomódott ki a tubusból.. de hamar megnyugodtam. Szépen alkalmazkodik a bőrtónushoz és egész jól fed. Engem nem zsírosít annyira, nyárra vagy lustább napokra szuper alapozó helyett. Biztos újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

f.eniko

2019. november 8.

A light verziót vettem meg belőle. Nappali hidratálókrém felé használom, nagyon szépen egységesíti a bőröm és könnyű viselet. Azt, hogy mennyire fed azt nem tudom, mert akkor szoktam használni amikor jobb állapotba van a bőröm. Még van Bourjois BB krémem is, de ha elfogynak valószínű ezt veszem újra 🥰

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

Betti21

2019. november 8.

Rossmannban kétféle van light és médium. Megvettem mind a kettőtt mert nem tudtam kipróbálni az üzletben. Van különbség. Mindkettőt a reggeli krém vagy szérum fölé kentem, nem vettem észre hogy ez valami rosszat okozna.
light: Világos a bőröm így azt gondoltam a light nagyon jó lesz, de ez nagyon fehér a bőrömön sápaszt, meglepetés hogy kinyomtam a tubusból és fehér a krém színe fekete apró pötyökkel, mint a bourbon vanilia fagyi. Mivel tudom hogy mindent kitalálnak már és bizonyára ez is valami optikai csalás felkentem és kérem nagyon szépen fed kb. 70 % és nem koszpöttyös az arcomon. Jól tartja magát lemosáskor a vatta barna mint az alapozónál és a fekete pöttyök megint ott vannak.
Medium: szóval a médiumra gondoltam hogy sötét de a világos bőrömre mégis ez lett a jó. Szintén fehér krém fekete pötyökkel, nagyon szépen hidratál fed is amennyire egy ilyen krém tud. Nem zsírosít, nem szárít, nem vagyok pattanásos, lemosáskor barna a vattakorong pötyök nélkül. Azt gondolom érdemes üzletben a színt kipróbálni ha lehet. Kupon napon vettem féláron, de anélkül is megint beruházok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 8.

1998

2019. szeptember 27.

Alapozót már nek használok csak BB krémet.
A Light es a Medium valtozata is meg van.
Hát igazából mindkét árnyalat szépen illeszkedik a bőrömhöz, tényleg fel veszik a bőröm színét. Egységesít, jól hidratál, nem foltos, szép bőrképet varázsol. En nem hasznalok alá hidratálót mert nem érzem szükségesnek(zsíros bőrtipusom van).
Tök jó hogy van benne fényvédő.
A pattanások helyeit nem tünteti el de nem is erre lett kitalálva, arra ott van a korrektorom es így a kető használata tökéletes számomra. Az illata is kellemes. Tényleg egesz nap hidratal.Nekem tökéletesen kiváltja az alapozókat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Alapozót már nek használok csak BB krémet.
A Light es a Medium valtozata is meg van.
Tök jó hogy van benne fényvédő.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Felületi hártya képző anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!