L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: misoko, Módosítva: 2015. május 27.

kottazur

2018. március 9.

Chrome shine-om van, sokaig tart es szep, de nagyon draga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 9.

Chrome shine-om van, sokaig tart es szep, de nagyon draga.

hógolyó

2017. december 31.

Egy barna példányom van. Cca 10 éves! Semmi baja. Jól pigmentált, tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 31.

Egy barna példányom van. Cca 10 éves! Semmi baja. Jól pigmentált, tartós.

Nimfa551

2017. december 30.

Nagyon szerettem ezt a terméket! Nekem két árnyalata (ezüst és rosé) még mindig megvan. Semmi problémám nem volt velük soha, nagyon szép színük van, szépen csillognak, és tartósak. Azóta se találok ennél jobbat, sajnálom, hogy megszűnt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 30.

Blackxentric

2016. augusztus 27.

Nekem világos lila van belőle. Nagyon szép a színe, de több rétegben kell felvinnem ahhoz, hogy szép legyen. Anno kiárusításon vettem harmad áron. Teljes áron tuti nem vettem volna meg. Tartóssága lehetne jobb is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

orsi1293

2016. január 25.

ez volt az első drágább szemfestékem (5-6 éve került 2000 forintba). Erősen pigmentált, jó darab. Bár nem sokat használtam azóta se.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 25.

Kynee

2015. december 8.

Ez volt az egyik első szemfestékem, anya cuccai közül guberáltam még általános iskolás koromban. Nagyon jól pigmentált, könnyű vele dolgozni, és délutánig simán bírja igazítás nélkül. Éveken keresztül nagy kedvencem volt, mindig ezzel készítettem füstös sminket. És tudjátok mi a hihetetlen? Hogy még most is ott van a fiókomban, épen és egyben, és csak a fele hiányzik (meg az aplikátor, ami sajnos 4-5 év után tönkrement). :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

fashionistakitti

2015. május 16.

Ajándékba kaptam, barna színben és nagyon szeretem. Természetes csillogása van, kicsit lehetne tartósabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 16.

killerqueen

2014. október 7.

Tokeletes mint a tobbi a markatol. 5 csillag

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 7.

Tokeletes mint a tobbi a markatol. 5 csillag

egyedszilvi

2014. szeptember 28.

Nagyon régóta használom különböző szineiben.Estig tökéletes,gyönyörűen csillog.
Maximális 5 pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 28.

Nagyon régóta használom különböző szineiben.Estig tökéletes,gyönyörűen csillog.
Maximális 5 pont.

Anettka

2014. június 26.

Szerintem elég jók ezek a szemhéjpúderek, ahhoz képest, hogy nem profik. Nekem kb. 7-8 féle színűm is van, és azért elég szépen csillognak és fénylenek, a helyükön is maradnak. Gyakran használom őket, le is esett már és nem törtek össze belül. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 26.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Magnesium Stearate

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Petrolatum, Oleyl Alcohol, Isopropyl Myristate, Lanolin Oil
Emulgeálószerek: Oleyl Alcohol, Lanolin Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Isopropyl Myristate
Parabének: Propylparaben, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben
Színezékek: Magnesium Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499, Aluminum Powder / CI 77000, Ultramarines, CI 77400, Manganese Violet / CI 77742, Carmine / CI 75470, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Silver / CI 77820, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Red 30 / CI 73360, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, CI 42090, Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 12085, Gold / CI 77480, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Propylparaben, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, BHT, BHA

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Ezüst, melyet egyrészt színezékként használnak a kozmetikumokban másrészt pedig fertőtlenítő hatása is van.  E szerint a cikk szerint az ezüst nanorészecskék stabilak, nem szívódnak be a bőrbe és baktérium és gombaellenes hatásuk van, így az ezüst nanorészecskék tartósítószerként használhatók a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint azonban a bőr ezüsttel való hosszú érintkezése szürkéskékké teheti a bőrt, és az ezüst irritáló is a bőr számára.

Paula Begoun és az EWG szerint is az arany irritáló összetevő a kozmetikumokban, mely gyakran okoz kontakt dermatitszt (allergiás bőrreakció). Nincsen a bőrre ismert pozitív tulajdonsága.