Best of Beauty 2019

L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: csillag, az összetevőket feltöltötte: IzabellaRita, Módosítva: 2019. február 22.

Kategória:   Hajfestékek

Ammóniamentes, 8-10 hajmosásig tart.

PanPls

2016. január 27.

Meglepően sokáig elég, és nagyon olcsó. Színfrissítésre szoktam használni, valamint belekeverni a hajpakolásomba, mert önmagában nem elég erősen pigmentál (a rézvöröset szoktam venni).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 27.

bioszkukac

2014. július 4.

Én az Àzsia Centerben vettem. Két féle vöröset lehetett kapni és én a világosabbat vettem meg (a sötétszőke hajamra). Bekentem, minden jó és szép volt, de három hét után még mindig nem kapta vissza az eredeti színét :/ Ezen kívül szerintem nagyon jó.
Lenne egy kérdésem: A szőkétől tényleg szőke lennék vagy inkább mű, sárga színe van?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 4.

jadegirl

2014. június 26.

A képen látható rézvöröset használtam egyszer. Rossmanban árulják nagyon ritkán és csak pár színt. Az illata meglepően jó,az állaga is tökéletes könnyen fel lehet vinni. Kb. két hét után kikopik teljesen és maradéktalanul. Megéri szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 26.

ppetruska21

2013. december 25.

Megvettem mivel nevetséges 200-ft ért árulták.De mivel csak hajszínezö hezitáltam majd elajándékoztam, a kolléganőmnek neki bevált azt mondta, hogy könnnyen lehet használni és sokáig meg is tartotta a színét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 25.

szilvi1102

2013. április 29.

Sziasztok !
Ha a 7. kerület közelében laktok, érdemes elnézni abba a filléres boltba a lövölde tér közelébe, mert ott találhattok ilyet ( igaz, csak 2 árnyalatban láttam) .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 29.

Sziasztok !

Lina14

2013. február 5.

festés előtt akartam kipróbálni egy vörös színt, merthát ha elrontom a hajszínt festéssel, meg kell várnom, amíg lenő, és a hajszínező jó próba volt
főleg ez a hajszínező! kb 400 ft-ért találtam az ázsia centerben, rögtön meg is csináltam este.
az hülyeség, hogy mint egy hajmosásnál, úgy kell felvinni, mert foltos lesz a végeredmény. úgy kell használni, mint a normál festéket. a felvitelével nem volt gond, jó az állaga, de pontosan tartsátok be a leírást, különben nem fog működni. kicsit tovább hagytam fenn, mint írták, de így lett igazán szép a végeredmény :)
viszont az első mosásánál a fele szín kijött, utána fokozatosan kopott, és sokáig volt vöröses fényű a hajam, de ez nekem nagyon tetszett:)
az árnyalatot nem tudom megmondani, mert több, mint egy éve használtam, de rövid vöröshajú lányka van az elején

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 5.

mups

2013. január 27.

Imádtam.
Sötétbarna hajamat szerettem volna feldobni vöröses árnyalattal, de nem akartam/mertem tartós hajfestékekhez nyúlni. 100 Ft körüli összegért tudtam hozzájutni, és teljesen meg voltam elégedve vele (főleg ennyiért!). A red copper spritz árnyalatot próbáltam ki: a javasolt hatóidőnél jóval tovább a hajamon hagytam és így a várakozások ellenére valóban látszott! Napfényben élénk vörös fénye lett a hajamnak, nem roncsolta semmilyen mértékben, csak szép fényt adott neki. Minden hajmosásnál eresztett a színéből és ki is kopott idővel teljesen, ahogy a csomagolás ígérte. Nekem nagyon bevált, de sajnos már nem tudok hozzájutni, ahol eddig vettem oda nem hoznak többet, aki tudja hol lehet még ilyet kapni, írjon!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

Imádtam.

eo

2013. január 7.

Hú, teljesen véletlenül találtam most rá erre, nagyon régen volt ilyenem. Kétféle színből is beszereztem anno, és már akkor is rendkívül jópofának találtam a csomagolást, az ötletet, a kivitelezést, meg úgy minden tetszett. Ha jól emlékszem, a színével is mindent rendben találtam. (Ilyet amúgy lehet még kapni?) A nosztalgia kedvéért megérdemli a negyedik csillagot is nálam. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 7.

Jelizz

2012. július 21.

Vettem Egy mahagóni félés színt.. és hát 2x kellet bew nekem a hajam, meg nem 30 Percet kell várni hanem 1 órát :/ gyenge Az össze tétele és hatáésa de azért okés 299 Ft-ért mit kell várni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 21.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Glycol Distearate
Emulgeálószerek: Laureth-12, Cetearyl Alcohol, Sodium Lauryl Sulfate, Trideceth-12, Cetrimonium Chloride, Glycol Distearate
Szilikonok: Amodimethicone
Tisztítószerek: Laureth-12, Sodium Lauryl Sulfate, Trideceth-12, Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Parabének: Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Methylparaben, Butylparaben
Színezékek: Basic Blue 99, Basic Yellow 87
Tartósítószerek: Behentrimonium Chloride, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Methylparaben, Cetrimonium Chloride, Butylparaben

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Kék vagy sötétkék színű por, amelyet ideiglenes vagy féltartós hajszínváltoztatókban (általában samponokban és színezőkben) alkalmaznak. Szintetikus pigment, amelynek hatása az ezt tartalmazó termék összetételétől függ.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.