L'Oréal Paris

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2023. február 27.

Kategória:   Hajápolók

• 98%-kal kevesebb töredezett hajszál
  • Akár 90%-kal ragyogóbb haj
  • UV-sugárzás elleni védelem
  • Még a festéssel, szőkítéssel vagy formázással intenzíven kezelt haj is élettel teli, fényes és erős marad.

Ár: 2000 Ft , Eladó: Pötty
Állapot: 2-szer próbált, kb két borsonyi hiányzik belőle , Helyszín: Budapest Flórián tér környéke , fizetés: Személyes átvétel vagy csoamgkuldes a vevő költségére
Ár: 1490 , Eladó: Jank
Állapot: 2-3x használtam, Helyszín: Budapest, fizetés: Előre utalás után Posta/Foxpost, illetve személyesen Budapesten X, XIV, XVI. kerületben.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

carmenxo

2024. május 13.

Érdekes ez a balzsam, mert kinézetre tényleg kevésbé szöszösödik, de tapintásra meg olyan száraz lesz tőle a hajam mintha mosogatószerrel mostam volna . Már öblítéskor is érezhető, hogy nem lesz tőle puha a haj, olyan csikorgós tapintású marad mintha csak samponoztam volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 13.

doradrobilich

2024. április 16.

6 éve szőkített hajammal sajnos nem csinált csodát. Semmi extra,jó textúra és jó illat de ennyi...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 16.

Allie08

2024. február 25.

A termékcsalád másik két termékével együtt használom ezt a balzsamot. A másik kettő termék nagyon jó és hatásos, viszont ez a terméket szerintem nem fogom újra venni, nem hidratáló érzetű balzsam, igazáből semmilyen hatását nem érzem. Volt már rosszabb balzsamom is ennél, de nem nyűgözött le.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 25.

BD77

2024. február 21.

Együtt használtam a termékcsaládot. Ezzel voltam a legkevésbé elégedett. Szerintem sok kell belőle egy használatra, hogy érjen is valamit, valahogy nekem sokkal hamarabb elfogyott mint a samponja. Az illatát ennek is imádom. Nem rossz egyébként, de vannak ennél jobbak a piacon. Most mást használok, nemtudom, hogy újravenném-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 21.

PiroskaP

2024. január 25.

Nos, miután pár évig szőkítettem, vasaltam, keratinos-egyenesítettem (soha többet!) elég ramaty állapotban volt a hajam, és mivel esküvőre készültem, bizony tennem kellett valamit az ügy érdekében!:) az állaga tényleg fura, illetve inkább a "tapintása" :D szóval értem az előttem szólókat, valóban érdekes bánni vele. Hosszú távú hatásról még nem tudok beszámolni, mert az ára miatt egy ideig szüneteltettem🥹 kicsit valóban sprőd érzetű utána a haj, de valami jó mégis történik, mert rendezettebb lesz a frizkó. Az illata fenomenális😍 hosszú távú tapasztalatokkal később updatelek!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 25.

KCsenge

2024. január 24.

A samponjával együtt teszteltem, sajnos egyik sem vált be igazán. Ez a balzsam számomra olyan semmilyen. Az illata nagyon jó, az állaga is tetszik. Inkább a dehidratált haj fogja szeretni, mint sem a proteinért kiáltó. Elhasználtam belőle 2 tubust, de nem éreztem semmilyen változást a hajam töredezését illetően. Ártani nem ártott, a balzsam funkcióját betöltötte, de nem volt wow érzésem tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 24.

zsanim

2024. január 24.

Az egyetlen drogériás balzsam ami után TÉNYLEG éreztem változát a hajamon. Hő által károsodott, vékony szálú festett hajam van, szemmel látható és érezhető rajta a változás akár 2-3 hajmosás után. Az egyetlen negatívum az ára, amiért nem kapunk sok mennyiséget, így hosszabb hajúknál ez probléma lehet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 24.

Kszmlnd

2024. január 24.

Nagyon puha, könnyen fésülhető lett tőle a károsodott, festett hajam. Kellemes az illata. Biztosan újra fogom vásárolni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 24.

Syncron89

2024. január 24.

Olyan kis semmilyen ez a balzsam, hiába nyomom ki a vizet a hajamból mielőtt felteszem, olyan mintha lefolyna róla. Nem is tudom, hogy fejezzem ki, mintha nem hatolna be a hajam szerkezetébe. Az illata viszont nagyon luxi, a pre-sampont újraveszem, de a balzsamot majd lecserélem valami másra. Még kb 2 használatra való maradt, gyorsan is fogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 24.

jakabvanessza

2024. január 7.

Update: hosszútávon brutálisan korpásítja a hajat, de a sok pozitív tulajdonsága mellett ígyis megér 4 csillagot.

Az egész termékcsaládot együtt használom és nagyon elégedett vagyok. Teljesen elhasználtam egy szettet és rengeteget javult a hajam állapota (hajvasalás,göndörítés mellett). Nőtt a hossza, szebb, fényesebb, egészségesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 7.

Sárgás, viaszszerű anyag, mely docosyltrimethylammonium chloride vagy BTAC-228 néven is ismert. Elsősorban hajápoló termékekben találkozhatunk vele, ahol elektromos töltődést megakadályozó anyagként, hajkondícionálóként és tartósítószerként funkcionál. 0.1%-nál kisebb mennyiségben használt. Nagyobb koncentrációban erősen irritáló lehet és allergiás bőrreakciót válthat ki.

pH stabilizáló, maszkoló (nem kívánt illatokat és ízeket semlegesítő) és kelátképző (a víz révén a kozmetikumokban lévő fémionokat stabilizáló) segédanyag, mely segít abban is, hogy a formulák tovább szépek maradjanak,.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.

A kozmetikumokban igen gyakran használt felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

A kandelilla viasz egy természetes viasz, melyet Mexikóban őshonos kétféle kutyatej leveléből állítanak elő. A kandelilla viasz sárgásbarna színű, kemény, átlátszó vagy áttetsző anyag. Leginkább szilárd jellegű kozmetikumokban használt (pl. rúzs) sűrítő és emolliens anyagként. Ezen kívül a CosIng besorolása szerint még szövet összehúzó, felületi hártya képző, emulzió stabilizáló és bőrkondícionáló anyag is.

Mesterséges olaj, amit bőrpuhító (emolliens), sűrítő, és sikosító (a krémet könnyebben kenhetővé tevő) anyagént használnak. A zsíros bőrűeknek és pattanásokra hajlamosaknak érdemes kerülni, mert komedogén (pattanásokat okozó) és pórus elzáró összetevőnek számít.

Hajápolókban és samponokban gyakran használt összetevő, melyet elsősorban az elektromos töltődés megakadályozására használnak (antistatic). Ezenkívül emulgeáló, tisztító és tartósítószerként is használt. Legfeljebb 0,25%-os arányban biztonságosnak tekinthető a lemosandó kozmetikumokban való használata. (forrás)