L'Oreal Paris

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. március 13.

Kategória:   Hajápolók

Hajápoló maszk a hosszú,töredezett,sérült haj számára. Növényi proteinekkel,vitaminokkal és ricinusolajjal.

Ár: 1000Ft , Eladó: gfanni
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, Dunakeszi, fizetés: személyes átvétel (Dkeszi, Bp belváros, 3asmetró vonala)
Szasssza

2019. december 9.

Pár hete vásároltam magában, azóta megvettem hozzá a samponját is.
Harmadik használat után, mintha hajkezelésről jöttem volna a fodrásztól. Puha, selymes és fényes.
Balzsam helyett használom, közvetlen hajmosás után 3-5 percig hagyom rajta.
Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 9.

Pár hete vásároltam magában, azóta megvettem hozzá a samponját is.
Balzsam helyett használom, közvetlen hajmosás után 3-5 percig hagyom rajta.
Mindenkinek ajánlom!

Bradshaw

2019. december 3.

Ezt is nagyon szeretem, most érek a tégely aljára. Nekem fél évig elég volt egy. Az illata mint a samponé, nagyon finom. Puha lesz tőle a haj. Elkövettem már vele azt a hibát, hogy nem mostam ki elég jól, és zsíros lett a hajam, de ha alaposan kiöblítjük nincs baj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 3.

takacsdalma98

2019. december 1.

nagyon nagyon szuper illat és ez most kivételesen tényleg puhává fényessé és egészségessé varázsolja a hajat és nem zsírosít nem nehezíti el
imáádom, sokáig elég ezért árban is teljesen elfogadható :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 1.

imáádom, sokáig elég ezért árban is teljesen elfogadható :)

Kitti0803

2019. november 26.

Puha és könnyű lett tőle a hajam, az illata nagyon jó. Bátran ajánlom másoknak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

ivettsofi

2019. november 24.

Szuper termék.
Remek az illata, puhább lett a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 24.

Szuper termék.
Remek az illata, puhább lett a hajam.

Mantra

2019. november 18.

Akciós volt, ezért engedtem a kísértésnek. Legközelebb nem fogok. Az illata valóban klassz, de a HS supreme balzsamé még klasszabb. Hatásban nem tud többet, mint bármelyik más hajápoló. Bedőltem, pedig nem is kanyarodott... Ez van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

LaNara

2019. november 17.

Imádom ezt a maszkot, fantasztikus! Szerintem nem volt még hajbalzsam amivel igazán elégedett lettem volna és terveztem volna újravenni de ezt biztosan megveszem megint ha elfogyott.
Vékonyszálú, göndör hajam van ami nagyon szöszös, frizzy és nagyon nehezen kezelhető, folyton vasalgatnom kell, hogy vállalható legyen. Mióta viszont ezt a maszkot is használom a samponjával azóta a hajamat bőven elég csak egyenesre beszárítani és nem kell átmenni a vasalóval mert nem száll, nem frizzy hanem puha és fényes. Nekem ez egy óriási áldás, időt spórolok meg és a vasaló sem károsítja a hajamat, ez tényleg egy csodaszer! Az illata pedig mennyei és a következő mosásig érződik a hajamon. 😍

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

HHH97

2019. november 17.

Nagyon tetszik, bár még csak 3 alkalommal használtam. Elsőre hajmosás előtti hajpakolásként, az illata akkor is megmaradt, de más pozitívumot nem éreztem. A másik két alkalommal sampon után, hajbalzsamként használtam. Nem csak a végekre kentem fel, hanem egészen közel a fejbőrömhöz is (bár a bőrbe nem masszíroztam be). Pár percet hagytam állni, majd alaposan kiöblítettem: nem zsírosította, nehezítette el a hajamat, viszont a sérülékeny, nehezen kifésülhető, szanaszét álló száraz hajamat puhává, fényessé, kifésülhetővé és rendezettebbé tette. A balzsamját is ki fogom próbálni (bár ha jól néztem, az összetevők elég hasonlóak), de eddig nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 17.

VMRegina

2019. november 15.

Nagyon jó véleménnyel vagyok erről a termékről. Először is az illata fogott meg, én imádom, nem tudom megunni. Nagyon puhává, fényessé és könnyen kezelhetővé varázsolja az amugy száraz hajam. Hetente egyszer használom, úgy hogy kb 30 percet rajta hagyom és felveszek egy sapkát majd leöblitem. Érezhető a változás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

kovacsnikoletta92

2019. november 13.

Azt hiszem itt az ideje, hogy írjak róla, mivel már elhasználtam a doboz 3/4 részét. Nagyon finom az illata, kellemes az állaga (nem súl sűrű és nem is túl folyós), a kiszereléssel nem vagyok túl elégedett, nem szeretem mikor bele kell nyúlni egy termékbe, de ez ugye nem okozott meglepetést.
A hatása, olyan van is meg nincs is, őszintén semmi javulást, de romlást sem veszek észre a hajam állapotán, ami már pozitív egy felől, így nekem ez 4*. Nem bántam meg, hogy megvettem, de nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Tartósítószer.