L'Oreal Paris

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. március 13.

Kategória:   Hajápolók

Hajápoló maszk a hosszú,töredezett,sérült haj számára. Növényi proteinekkel,vitaminokkal és ricinusolajjal.

Vivi29

2022. május 22.

Nagyon jó kis termék,sokáig használtam a samponjával és a balzsamjával együtt,most mást használok egy ideje,de biztos,hogy vissza térek majd erre a termékcsaládra.Puha,könnyekifésülhető,és nagyon illatos lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 22.

helgailles

2022. március 21.

Nagy kedvenc, elképesztően puha lesz tőle a hajam. Persze kell utána még kondicionálni, de nekem eddig ez a hajpakolás az, ami igazán "wow-hatást" ért el, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 21.

Cincin

2022. március 19.

Évek óta ezt a terméket használom hajmosást követően pakolásként, úgymond balzsam helyett. Azóta nincs bajom a töredezéssel, pedig 3-4 naponta hajat mosok és szárítom. Nagyon szuper termék, csak ajánlani tudom. Egy tégely nekem ilyen gyakori használattal is elég kb 2 hónapig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 19.

Bosii

2022. február 24.

Bár a sampont és balzsamot már nem annyira használom a termékcsaládból, ez még megmaradt a polcomon. Jól táplálja hajat. Főleg a hajvégekre szoktam tenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 24.

Jdit04

2021. december 10.

Semmi extrát nem vettem észre a használata közben, se negatív, se pozitív értelemben. A kiszerelése nem a kedvencem, macerásnak tartom, ezért - bár a sampont szeretem - ezt nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 10.

henicatt

2021. október 16.

Hosszú, göndör, és száraz hajam van. Rájöttem, hogy azok a samponok és hajápoló termékek a legjobbak nekem, amire mások azt írják, zsírosodik tőle a hajuk! Szóval számomra csodaszer :) A teljes termékpalettát használom, heti 1 hajmosás és perfekt! A hajhabja valami fenomenális!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 16.

Giside

2021. augusztus 25.

Nagyon szeretem ezt a pakolást, a száraz szőke hajammal csodát tesz.
Update1: sosem értettem, mitől van az, hogy az első nap szép a hajam a sok kencétől, aztán másnap száraz lesz, erőtlen, szinte könyörög, hogy kenjem be újra egy szilikonos hajápoloval. Nos, a szilikon miatt van mindez. A harmadik napon már totálisan mű zsíros érzetetű a hajam töve, a többi hajkorona pedig száraz, fakó.. rájöttem, utálom a szilikonos termékeket. Az autóba se kenem, akkor miért használjuk mi emberek magunkra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

Nagyon szeretem ezt a pakolást, a száraz szőke hajammal csodát tesz.

Mist

2021. augusztus 9.

Olvastam itt hideget, meleget, némelyiknél kicsit fogtam a fejem.
Nade, kezdem az elején: ez egy nagyon jó termék arra, amire ki lett találva, illetve azoknak, akik nem érzékenyek az összetevőire. Az én hajvégeimen már elsőre is sokat segített: jó bőven kentem a hajamra, lefóliáztam, törölközőt is tettem rá, és hagytam hatni amíg takarítottam, pakoltam. Első alkalom után is puha, kezelhetőbb lett a hajam.

Amiért sokaknak nem lesz jó:
Ez nem vízhiányra való maszk. Ha csak száraz a hajad, ne használd, nem erre van szükséged. Tele van hidrolizált fehérjével, ami nem arra való.
Niacinamid. Isteni csodaszer bőrnek, hajnak, kivéve, ha kicsap, mint az istennyila. Ha korábban reagáltál már kellemetlenül a niára, ez nem a te pakolásod, tele leszel ragyákkal a fejeden, nyakadon, hátadon, meg ahova csak hozzáér. Ha csak enyhén vagy érzékeny rá, tehát a kis niás termékeket bírod, használod, akkor azokat ne használd aznap, amikor ezt felkened.
Illat: ha nem szereted a mesterséges, édeskés cukorka illatokat, a világból ki fog zavarni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 9.

Olvastam itt hideget, meleget, némelyiknél kicsit fogtam a fejem.

Amiért sokaknak nem lesz jó:

k_dora

2021. július 13.

Sokat segített a száraz hajamon. Minimum 20 percig szoktam a hajamban hagyni, azután öblítem ki. Használat után érezhetően puhább a hajam, illetve egészséges kinézetű és könnyen fésülhető. Egész nagy kiszerelés, lassan fogy, pedig bőkezűen bánok vele. Az illata is kellemes, picit erős is, de a hajban pont annyira marad meg, ami még nem zavaró.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 13.

mscintia

2021. július 10.

Nagyon elégedett vagyok a termékkel. Lassan fél év kísérletezés után ki merem jelenteni, hogy az egyik legjobb hajápoló maszk, amit valaha használtam. A termékcsalád többi tagját nem próbáltam ki, szóval önmagában is bevált nekem. Az illata nem túl tolakodó, sokáig érezhető mosás után is. Nettó két percet van a hajamon, fixen 3-4 napig remekül tartja magát. A sok vasalásnál is preventálta a látható töredezést, nem tette tönkre a hajvégeimet, előtte pedig bőven volt már rá precedens.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 10.

Hidratálók: Niacinamide, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Tartósítószer.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.