L'Oreal Paris

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. március 13.

Kategória:   Hajápolók

Hajápoló maszk a hosszú,töredezett,sérült haj számára. Növényi proteinekkel,vitaminokkal és ricinusolajjal.

LizaT

2021. március 30.

Elhasználtam egy teljes dobozzal a termékcsalád többi tagjával együtt, én minden mosasnal tettem fel, néha hosszabb, néha rövidebb ideig, a töredezett hajam rendbe hozta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 30.

martina1998

2021. március 22.

Sampon után szoktam használni heti 1-2x, nehéz kimosni, viszont kifésülhetőbbé teszi a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 22.

mascara96

2020. december 17.

Vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. Aznap amikor felteszem és megmosom, nagyon puha és illatos lesz tőle a hajam. Másnapra azonban azt tapasztaltam, hogy jobban törik, mint előtte. A hajmosás napján jó, hosszútávon kevésbé. Nem venném újra, sokkal jobb pakolások is vannak a piacon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 17.

Yvaine

2020. október 31.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Végül a kukában landolt. Kb 10-15 percre hagytam a hajamon. Nem tette kifésülhetővé sem, maximum az illata volt jó. Aztán 2-3 nap múlva azt vettem észre, hogy sprőd lett a hajam, ami előtte nem volt! Mivel így is épp extra ápoló fázisban vagyok (jelenleg sajnos eleve sérült a hajam a sok szőkítéstől), nem hiányzik egy olyan cucc, ami még szárítja is. Szóval nekem nem jött be, és sajnos ez az elhasználni sem érdemes kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 31.

dorisz93

2020. október 24.

Nagyon szeretem ezt a pakolást, ezen kívül az Elseve-től még a Total Repair a kedvencem, mindkettő ugyanolyan simává és kifésülhetővé teszi a hajamat. Ennek kimondottam finom illata is van, amit nem tudok megunni, még száraz hajon is érződik. Biztos újraveszem még.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 24.

KisTigris

2020. szeptember 17.

1x haszáltam még. Hajmosás előtt benedvesített hajam vastagon bekenem, fél órára felcsatolom. Addig teszek-veszek. Hajat mosok átlagos samponnal, balzsammal, megszárítom a hajam és tádááám. Puha! Jó illatú, kellemes tapintású, egyáltalán nem száraz. Teszi a dolgát, tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

Vivus94

2020. augusztus 31.

Nem rossz, de nem is csodaszer. A termékcsaládból csak ezt a pakolást használom, számomra hajmosás utáni kifésülést és kezelést megkönnyiti, viszont egyáltalán nem ápol, hidratál úgy, ahogy szerintem egy pakolásnak kellene... Puha lesz tőle a hajam, de ha nem használok mást szálkás a hajam vége és száraz tapintású. Van ettől jobb pakolás, ezért ha elfogy, nem hinném hogy újraveszem. Egyébként a termék állaga és illata teljesen rendben van, könnyű és kellemes használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

anreni9

2020. augusztus 25.

Szeretem ezt a terméket, a samponjával együtt használom balzsamként, a napokban vásároltam újra. Viszont, úgy vettem észre önmagában nem elég, öblítés után plusz hajolajat is használok, ettől függetlenül 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

Lipstickqueen

2020. július 29.

Csak ezt az egy terméket használom a termékcsaládból. Maximálisan meg vagyok vele elégedve. Mivel hajápoló maszk, így kb minden 4-5. hajmosásnál használom csak, nekem így teljesen elég. Illata isteni, nekem nem szárítja vagy nehezíti el a hajamat. Ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 29.

csill87

2020. július 23.

Update: Kidobtam a kukába. Ez konkrétan szárit.

Nekem nem jött be. Erős az illata, ami nem kellemes. Ráadásul szálkásabb tőle a hajvégem, mint a használata előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 23.

Update: Kidobtam a kukába. Ez konkrétan szárit.

Hidratálók: Niacinamide, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Tartósítószer.