L'Oreal Paris

Ár:   895 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. október 8.

Kategória:   Hajápolók

Hajbalzsam a hosszú, töredezett, sérült haj számára. Növényi proteinekkel, vitaminokkal és ricinusolajjal.

VMRegina

2019. november 17.

Nagyon szeretem. Finom puha és könnyen kezelhető tőle a hajam. Imádom az illatát. Örülök, hogy kiprobáltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

Nagyevii

2019. november 17.

Nagyon puha lett tőle a hajam, az illata kellemes és napokig érezhető. Viszont a sampon nem jött be nekem annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 17.

Tina5578

2019. november 16.

Nagyon jó illata van.Egyszerűen imádom.Könnyű puha a hajam tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 16.

Nagyon jó illata van.Egyszerűen imádom.Könnyű puha a hajam tőle.

pappveronika30

2019. november 13.

Imádom! A samponnal együtt használom és szerintem maradok is ezeknél a termékeknél. Hajmosás után balzsamozok, kb 3-4 percet van rajta és lemosom. Nagyon puha fényes haj az eredmény amit eddig kevés termék tudott, mert nagyon sok és vastagszálú a hajam. Az illatát imádom, és ami meglepő, hogy ez az illat egészen a következő hajmosásig benne is marad a hajban. Én alapbol 3-4 naponta mosok hajat, nyilván az utolsó nap már látszódik hogy nem friss de ez mindegyik hajápolónál igy van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 13.

Monaaaaa

2019. november 11.

Nagyon szép és kellemes illatú a hajam tőle! Szeretem, a samponnal együtt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Nagyon szép és kellemes illatú a hajam tőle! Szeretem, a samponnal együtt!

Brunettee

2019. november 11.

Tulajdonképpen nincs olyan nagyon hosszú hajam, nagyjából a lapockámig ér, de folyton balzsam keresésben vagyok, egyszerűen mindig hiányzik valami az aktuálisan használt termékből. Emellett szerencsére (lekopogom) nem töredezik a hajvégem, próbálok rá nagyon vigyázni. Amiért ezt a balzsamot választottam, az az illata, és a ricinus olaj tartalma. Sajnos hajlamos vagyok elcsábulni az édes illatokra, ez pedig valami isteni (számomra). De azért a hatását is szeretem. Jó sűrű, nem folyik el, az én hajamat maximálisan kordában tartja. Könnyen fésülhető, nem tűnik szárazabbnak, mint korábban. Mivel a hajtövem közelébe nem teszem, így nem tudom, mennyire zsírosít. Nem a balzsamok balzsamja, de abszolút elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

mmartina97

2019. november 6.

Úgy érzem,hogy elnehezíti a hajam :( Az illata tetszik egyébként

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 6.

Úgy érzem,hogy elnehezíti a hajam :( Az illata tetszik egyébként

Zsuzsi216

2019. október 24.

A samponnal és a pakolással együtt használom.
Fantasztikus illata van. A hatása is jó.
Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

A samponnal és a pakolással együtt használom.
Fantasztikus illata van. A hatása is jó.
Ajánlom mindenkinek.

barbarabalog

2019. október 22.

Nagyon nagyon finom illata van! Szépen ki tudom fésülni a hajam használat után, tehát a célnak megfelel. Azért kap 4 csillagot, mert a nagy reklámmal ellentétben használtam már jobb balzsamot is, aminek tovább marad az illata és táplálóbb is (Gliss Kur)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 22.

labanczlaura0502

2019. október 21.

Jól tápláló balzsam, utána könnyen kifésülhető, szép fényes és puha lesz a hajam, már a sokadik tubussal használom el, nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 21.

Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Tartósítószer.