L'Oreal Paris

Ár:   895 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. október 8.

Kategória:   Hajápolók

Hajbalzsam a hosszú, töredezett, sérült haj számára. Növényi proteinekkel, vitaminokkal és ricinusolajjal.

Agotaa

2021. július 21.

Önmagában használom a samponja nélkül. Nagyon puha lett a hajam mióta ezt használom és az illata is kellemes, hosszantartó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 21.

Pappaa

2021. július 7.

Hatalmas reményeket támosztottam ezzel a termékcsaláddal kapcsolatban, de nekem sajnos ez sem vált be (nem mentette meg a hajam), pedig a komplett termékcsaládot megvásároltam és az előírásoknak megfelelően használtan. Elnehezítette a hajam és amikor 1-1 alkalommal kimaradt a balzsam nem zsírosodott olyan gyorsan, mint amikor használtam...Nem fogom újra venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 7.

racheldawes

2021. július 4.

Szuper illata van, ami még másnap is érezhető. 10-15 percet hagyom fent, nekem így selymességet és puhaságot varázsol a vastagszálú, szőkített hajzuhatagomnak. Szeretek kísérletezni a balzsamok terén, de ezt a terméket máskor is szívesen meg fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 4.

Brandori

2021. július 3.

Nem mondom, hogy csodaszer de szerintem is puhává könnyen kezelhetővé teszi a hajat és az illata is finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

edka0707

2021. június 29.

Tönkre tette a hajamat! Az egèsz termèkcsaládot használtam, frissen mondottam szèp, puha volt a hajam, másnap seprűsvègű lett a hajvègem, a hajtövem meg zsíros

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. június 29.

Edo88

2021. június 21.

A samponját használom jó ideje de egy másik balzsammal párban ( az agyagossal). Akcióban vettem szettben a kettőt, így kipróbáltam. Nekem annyira nem jött be. Nem rossz de nem is nagyon éreztem a hatását a másik balzsamhoz képest. Ennek is nagyon jó illata van, de az nekem édes kevés. Esetleg a kettőt keverve majd elhasználom, ha már van. De maradok a kéknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 21.

marcsuli82

2021. június 20.

Kifejezetten puhává teszi a hajamat. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 20.

Kifejezetten puhává teszi a hajamat. Szeretem.

Moniko

2021. május 19.

Puhává teszi a hajat, szuper illata van és nem zsírosítja! A hajam kb alsó 2/3-ára teszek belőle, a fejbőrömhöz közel nem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 19.

KisCsi

2021. május 18.

Egy ideje már csak ezt használom. Puha, könnyen kifésülhető a hajam tőle és tényleg nem törik a vége, pedig minden nap beszárítom, habozom, lakkozom a séróm. Csak a hajhosszra kenem, várok kicsit és alaposan lemosom. Ajánlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 18.

Bohmonika

2021. május 10.

Nagyon keves kell belole es olyan sima fenyes puha lesz tole a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 10.

Nagyon keves kell belole es olyan sima fenyes puha lesz tole a hajam.

Hidratálók: Niacinamide, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Tartósítószer.