L'Oreal Paris

Ár:   895 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. október 8.

Kategória:   Hajápolók

Hajbalzsam a hosszú, töredezett, sérült haj számára. Növényi proteinekkel, vitaminokkal és ricinusolajjal.

Ár: 599 , Eladó: timeamehes
Állapot: Alig használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel, előre fizetés esetén posta

kingajohanna

2020. április 27.

Már 2 használat után nagyon segített, hajlamos a hajam arra hogy ok nélkül raszta lesz, most is így történt, az egész egy tömbbe összeállt, máskor ennek a kifésülése több 10 percbe telik, most kb 5 perc volt. Emellett a hajam vége mindig kiszárad a 4. vagy 5. napra mert hosszú és szőke, most pedig puha és ápolt maradt

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 27.

Sziporka88

2020. április 14.

Imádom ezt a balzsamot. Nagyon finom az illata és selymes lesz tőle a hajam. Álom hosszúságot nem várjon senki, de azt amit egy nagyon jó balzsamtól szeretnénk, azt maximálisan hozza. 😊 A csomagolása nagyon praktikus. Átlátszó, így pontosan tudom mikor kell újat venni és nem marad benn a flakonban a krém fele....És a csomagolás színe is nagyon vagány.😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

PotaSaci

2020. április 7.

Már két hete használom. Hát nem nyűgözött le. Szerencsére az eddigi véleményekben olvasott szárító hatását nem tapasztaltam, de semmit nem csinál a hajammal, még a fésülést sem segíti. Mostmár ha megvettem elhasználom, de az tuti, hogy nem veszem újra. Egyetlen pozitívuma, hogy legalább az illata jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 7.

merida07

2020. március 29.

Az illata elég erős, hajmosás után napokig még érezTEM, együtt használTAM a hozzá való samponnal.
Gyűlöletesen rossz állapotban lett tőle az egyébként zsírosodásra hajlamos, göndör hajam... Az alját annyira kiszárította a samponnal együtt minden mosás után, hogy azt hittem, sosem hozom rendbe... Nem göndörödött rendesen a hajam, szálkás lett már akkor, amikor csak rákentem a vizes hajamra. Egyszóval szörnyű, csak remélem, hogy újra magához tér...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 29.

Bolyka

2020. március 28.

Szeretem, nagyon puha lesz a hajam tőle és könnyen fésülhető. De szerintem mindenki tudjon róla hogy egy sprőd, "beteg" hajat nem fog meggyógyítani. Nem fog növeszteni és meggátolni abban hogy tovább törjön. Annyit tesz hogy lezárja a haj végét meg feltölti egy kis ricinussal. Nekem sokat tett a hajam egészségéért és szerintem továbbra is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 28.

match50

2020. március 27.

Kb 1,5 hónapja használom, bár eddig nem igazán vettem észre a hatását és azzal egyetértek, hogy hamar elmegy az illata sajnos. Egy picivel selymesebb a hajam az átlagnál. Bár én nem a kifésülhetőség miatt vettem, hanem arra vagyok kiváncsi, hogy vajon majd tényleg védi e a hajvégeket. Majd meglátjuk, de valószínű nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 27.

IamAlice

2020. március 16.

Samponjával együtt használom, több mint egy hónapja,nagyon puha és fényes hajat varázsol. Törülközőszáraz hajra viszem fel, majd 10-15 vagy akár 20 percig zuhanysapka alatt hagyom hatni.Langyos vagy majdnem hidegvízzel mosom le. Saját tapasztalataim szerint sokat segített a száraz festett szőkített hajamon,visszatért belé az élet :D A samponjától rengeteg babahajam nőtt 3 hónap alatt. Szerintem csodaszer.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 16.

doreszka94

2020. március 10.

Nagyon szerem ezt a termékcsaládot, samponjával együtt használom már régóta. Hittem én, hogy jó hajamnak... Viszont mikor fodrászhoz mentem, legalább 10 centit vágott a hajamból és azt mondta "legalább balzsamot használhatnál", úgy hogy közben a második flakonnal használom ezeket, szóval nem tudom hányadán is állok ezzel a samponnal és balzsammal...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 10.

fruzsi0105

2020. február 9.

Amikor enelkul hasznaltam a samponjat, nagyon nehez volt kifesulnom a hajamat, viszont ez sem konnyitette meg sokkal ezt a muveletet. A hajam ugyan puha lesz tole, de a gubancokkal nem igazan birkozik meg ezert nem fogom ujravenni. Ennek is nagyon fincsi az illata a samponnal egyutt, de ez nem er annyit, hogy ujravegyem :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 9.

Diamond26

2020. február 3.

Nem egy rossz hajbalzsam, de úgy különösebben nem tud semmit. A hosszú hajamra nagyon sokat kell felvinnem belőle ahhoz, hogy könnyen fésülhető legyen. Az illata is hamar elillan, nem elég erőteljes nekem. Nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 3.

Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Tartósítószer.