Best of Beauty 2019

L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: onecrimsonnight, Módosítva: 2012. április 28.

Kategória:   Samponok

Megoldás a gyorsan zsírosodó hajra. Még tisztább érzés, még hosszabban tartó frissesség.

eperturmix

2017. február 12.

Nem hiszem otthon még lehet kapni,a balzsamját biztosan nem,pedig awww..mennyire hiányzik,a legjobb illatú mind közül.Erre németo.-ban találtam rá újra,a dm-ben,a 300ml-s 2 euró.Szeretem az illatát,ami tartós,emlékeztet a balzsamjára,több nap után sincs az a hajszag,4.nap is tűrhető,bár akkor már hajatmosok.Jól habzik és csikorgósra tisztítja a hajam,ebből kifolyólag használok utána pakolást,és hajvégapolót is,mégse zsírosodik.Nem úgy mint az übergagyi agyagos elseve-től,ami otthon vár,ha hazamegyek..de utálom.
Ez nekem nagyon bejött,főleg ilyen árban,sokáig elég is lesz,kár,hogy otthon már nincs.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

editok

2016. október 18.

Nekem bevált!
Eddig bármilyen szám pont használtam, 2-3 naponta kellett hajat mosnom, most kibírja 4-6 napig, nem zsírosodik annyira a hajam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

Nekem bevált!

senskin

2015. április 18.

Azt hiszem ezt a csomagolást már nem gyártják, és most fresh a neve. Nem tudom tévedek e, de hasonló. Mindenesetre jó kis sampon volt ez is. Én mindig úgy használom, hogy először ezzel mosom, majd dúsítóval. Nem is használom minden alkalommal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 18.

caarmaa

2012. augusztus 30.

Még régebben használtam ilyet, abban a reményben, hogy a gyorsan zsírosodó hajamból csinál egy lassan zsírosodót... hát nem csinált, sőt, még többet kellett mosnom a hajam. 2. napon már zsíros volt konkrétan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 30.

szandracska

2012. augusztus 9.

Nekem nem oldotta meg a zsíros haj problémát, pedig nagy reménnyel vettem meg. Az illata kellemes, könnyű sampon, de hát....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 9.

sztike

2012. július 14.

Átlag sampon. Legalábbis az én hajamra. Tisztított, de ennyi. Van ennél jobb termék is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 14.

csillargalamb

2012. július 4.

Éppen sampont kellett vennem és a Rossmannban kiszúrtam a zöld árcímkét, ami 400ft-ot mutatott, így meg is vettem. Eredeti áron semmiképpen sem érte volna meg. Az illata nagyon jó, de nem habosodik túl jól.
Nekem nem kell gyakrabban hajat mosnom, de ritkábban sem mióta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 4.

Nekem nem kell gyakrabban hajat mosnom, de ritkábban sem mióta használom.

fioretta

2012. július 4.

ahhoz képest hogy a márka nagyon felkapott és agyon van reklámozva, semmit sem ér ez a L'Oreal ezen samponja sem. Naponta kellett mosni a hajamat, annyira bezsírosodott a használatától...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 4.

sydney

2012. július 3.

Nekem sem vált be igazán. Átlagos sampon, nem változtatott semmit a zsírosodáson, se rosszabb se jobb nem lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

ginaaa91

2012. június 29.

Nekem is nagyon bevállt. DM-ben vettem meg az utolsó darabot belőle méghozzá nagyon olcsón :) Ezért már alapból örültem neki. Otthon kipróbáltam és megszűnt a zsírosodás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 29.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak