L'Oreal Paris

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. október 20.

Kategória:   Samponok

Szilikonmentes sampon normál és zsíros hajra, háromféle agyaggal. Gyengéden megszabadítja a hajat a zsírtól, hoszantartó, légies frissességet kölcsönözve a hajtövektől a hajvégekig. Kiegyensúlyozza és nyugtatja a fejbőrt, amely ezáltal kevésbé zsírosodik. Nedvességgel látja el a hajvégeket.

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Clay Agyagos Sampon/300 ml
Ár: 700 Ft , Eladó: Ennie86
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Budapest XVII.-ker, Örs, fizetés: személyes átvétel, posta

Coconutoil

2020. június 5.

Engem az se zavar, hogy nem sikerül vele kitolnom a hajmosást, időnként újravenni isteni illata miatt szoktam. Jòl tisztít, jòl habzik, használatot követően frissnek érzem a hajam és a fejbőröm. Biztos, hogy vannak nàla jobbak, de egyszer-kétszer még landolni fog a kosaramban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

pankalany

2020. június 2.

Huhh, én itt jöttem ódákat zengeni, erre látom jó sokaknak nem jött be. A többséggel ellentétben nálam nagyon bevált. Zsírosodásra hajlamos a hajam, a hajtövek különösen gyorsan 2-3 nap után már igényelték volna a mosást, közben a hajvégeim meg a balayage miatt inkább szárazak, szóval kerestem a megfelelő sampont és ő lett a megoldás. Impulzív vétel volt, most nagyon felkapták az agyagos termékeket, gondoltam egy próbát megér. Tisztít, frissít, könnyed érzés a hajam szárítás után. Most 4-5 naponta is elég hajatmosnom szóval nagyon elégedett vagyok vele. Balzsam tesóját nem próbáltam, jelenleg a gigaméretű Fructis aloes változatát kimosós balzsamként nyűvöm (szerintem életem végéig elég lesz), jól működnek együtt.

Az első körös véleményem óta eltelt majdnem másfél év és én továbbra is ezt a sampont és a fenti balzsamot használom. Jelentem már csak heti egyszer mosom a hajam, de azt is becsületből, mert hát mégiscsak illik kb. ilyen időközönként rendbe tenni, de egy szorosabb időszakban másfél hét is becsúszott és nem is látszott rajta, igaz a "karanténélet" miatt nem is vasalgattam/ göndörítettem, lakkoztam. Szóval a zsíros töveknek (remélem örökre) búcsút mondhattam a segítségével. Már a soron következő újabb flakonnal is beszereztem, változott a csomagolás de az összetevők listája ahogy látom nem, illetve feltüntetve sincs hogy újraformulázták volna, ha mégis másmilyen lenne majd jelentkezem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 2.

CsinCsilla

2020. május 27.

Sokáig ezt a sampont használtam, de úgy éreztem, most jött el az ideje a váltásnak. Nem tudom, a sampon hibája-e, de újabban minden hajmosás után el volt nehezülve a hajam, illetve lelapult, és mivel nem használok új hajformázó terméket, csak neki tudhatom ezt be. Ma már másik samponnal mostam hajat és sokkal könnyedebb lett a hajam. Egyébként imádom, a kedvenc samponom, mind az illata, mind a hatása miatt, de most egy darabig pihentetni fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

brigitta112

2020. május 2.

Azóta használom amióta megjelent. Nagyon szeretem, ez az egyetlen sampon jelenleg, amivel sokkal kevésbé zsírosodik a hajam. Jó illata van, jól habzik, heti 1x használom. Én csak nyaralások alkalmával tudok hidratáló/dúsító/regeneráló egyéb samponokat használni, mikor naponta mosom, egyéb esetben csak ez a nyerő! Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 2.

ViviS

2020. április 24.

Szuper ez a sampon! 2 éve használom, zsíros hajra és tényleg segít! Sokat sportolok, így sűrűbben mosok hajat, de 2-3 napot kihúzok ezzel a samponnal. Az illata is szuper, bár sokáig nekem nem marad meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 24.

cintialaura

2020. április 12.

Iszonyatosan szárítja a hajvégeket és tartása sincs a hajamnak ha ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 12.

laregina

2020. március 26.

Olyan sampont kerestem amivel konnyu kimosni a ricinusolajat a hajambol, erre a celra tokeletesen megfelel!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

2020. február 9.

A balzsamjáról jókat olvastam és mivel épp elfogyott a samponom ilyet vettem. Felül zsíros alul száraz hajam van. Mióta ezt használom kevésbé zsírosodik a hajam, az illata is kellemes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 9.

Fannipap

2020. január 23.

Teszi a dolgát, viszont egy problémám van vele, hajmosás utáni napon iszonyat viszket a fejbőröm. Amúgy nem lenne vele problémám, nagyon finom az illata, puha, fényes hajam lesz tőle, nem zsírosodik be hamar, de valamiért a fejbőröm nem bírja:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 23.

Fahej10

2020. január 14.

Jó kis sampon, meg vagyok vele elégedve. Nyilván csodát egyiktől sem kell várni és az sem mindegy, hogy milyen rendszerességgel mos hajat az illető. Az illata jó, jól habzik, tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 14.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Kaolin 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak