L'Oreal Paris

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. október 20.

Kategória:   Samponok

Szilikonmentes sampon normál és zsíros hajra, háromféle agyaggal. Gyengéden megszabadítja a hajat a zsírtól, hoszantartó, légies frissességet kölcsönözve a hajtövektől a hajvégekig. Kiegyensúlyozza és nyugtatja a fejbőrt, amely ezáltal kevésbé zsírosodik. Nedvességgel látja el a hajvégeket.

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Clay Agyagos Sampon/300 ml
Ár: 700 Ft , Eladó: Ennie86
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Budapest XVII.-ker, Örs, fizetés: személyes átvétel, posta
Nissira

2019. november 7.

Én is azok közé tartozom akiknek nem vált be ez a sampon. Ugyanugy zsirosodott a hajam, két naponta kell hajat mosnom. Igy viszont viszketett töle a fejböröm, igy felváltva használtam egy másik samponnal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 7.

Dorciii11

2019. november 6.

Valahogy a zsíros hajra való samponoktól lesz leghamarabb zsíros a hajam, nem is értem, sajnos ennél sem volt másképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 6.

Kmerci

2019. október 26.

Bio sampont használok NewCAP zsírosodás elleni sampont, csak sajnos pont elfogyott és nem tudtam újra beszerezni ezért gyorsan kellett egy új sampon. Gondoltam kipróbálom ezt és őszinte leszek tökéletesen megfelelt annak, amit vártam tőle. 😊 A habja sűrűbb, mint a többi Elseve samponé szerintem, de nem nehezítette el a hajam, öblítés után már érződik, hogy letisztította a felesleges zsírt a hajamról és finom friss illatú lett tőle. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 26.

Nymphea

2019. október 12.

Az előttem nyilatkozóval teljes mértékben egyet kell értsek, mert már én is elengedtem a zsírosodás dolgot, és elfogadtam, hogy ez a sorsom, így már hajápolás terén nem hajkurászom a zsíros hajra való termékeket, pláne nem dőlök be nekik.Ez a sampon évekkel ezelőtt volt használatban, de most Glamour napokon ezt vettem újra, mert eszembe jutott, hogy mennyire finom illata volt tőle a hajamnak. Olcsó és jó kis sampon ez, ennyi pénzért meg pláne. Zsírosodás ellen csodát nem tesz, de szerethető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 12.

vkata96

2019. október 12.

Látom, elég megosztó ez a sampon. Én már régebben próbáltam és nagyon szerettem, de aztán valahogy mindig mást próbáltam ki. Most glamour kuponnal újra vettem a balzsammal együtt, és még mindig nagyon tetszik. A zsirosodas nálam sajnos olyan probléma amit egy sampon se tudott eddig megoldani szóval ezt nem is annyira várom (és kezdem egyre inkább azt hinni hogy ebben tényleg nem egy sampon tud segíteni, hanem genetika és kesz). Jó illata van, rendesen tisztit, és nagyon jól habzik, úgyhogy lassan fog fogyni. A másik ami miatt imádom, hogy nem gubancolja össze a hajamat. Gondolkoztam, hogy a nem túl szép összetevők miatt levonják-e egy csillagot, de nem, mert egy időben amikor teljesen hipoallergén ill natúr hajápolási termekekkel probalkoztam, a hajam minősége akkor is borzasztó volt... nekem már csak az fontos hogy szilikonmentes legyen és ez az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 12.

Zsuzsii003

Korcsoport: < 18
2019. szeptember 17.

Korpás lettem tőle. Ráadásul zsírosít és 2 naponta kellett hajat mosnom. Sebes lett a fejbőröm és viszketett, amikor abbahagytam a használatát, megszűntek a kellemetlenségek. A felét elhasználtam, de nem bírtam tovább. Ecset mosására alkalmas volt, arra használtam el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

nicolekitti

2019. szeptember 14.

Nagy reményekkel vásároltam meg ezt a sampont. 2 naponta kell hajat mosnom, mert a töve az már borzalmasan zsíros lesz.
Ezzel a samponnal sem sikerült kitoltom, még csak +1 nappal sem a hajmosást. Aznap mikor megmosom jó tartást ad, szép lesz a hajam, de következő nap reggel már látom, hogy zsíros a töve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

pankalany

2019. szeptember 6.

Huhh, én itt jöttem ódákat zengeni, erre látom jó sokaknak nem jött be. A többséggel ellentétben nálam nagyon bevált. Zsírosodásra hajlamos a hajam, a hajtövek különösen gyorsan 2-3 nap után már igényelték volna a mosást, közben a hajvégeim meg a balayage miatt inkább szárazak, szóval kerestem a megfelelő sampont és ő lett a megoldás. Impulzív vétel volt, most nagyon felkapták az agyagos termékeket, gondoltam egy próbát megér. Tisztít, frissít, könnyed érzés a hajam szárítás után. Most 4-5 naponta is elég hajatmosnom szóval nagyon elégedett vagyok vele. Balzsam tesóját nem próbáltam, jelenleg a gigaméretű Fructis aloes változatát kimosós balzsamként nyűvöm (szerintem életem végéig elég lesz), jól működnek együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Puszedli83

2019. szeptember 3.

Tavaly nyáron használtam a balzsamjával együtt.
Én nem tapasztaltam semmi rosszat,mint ahogy itt többen írják. Nagyon jó illata van, puha tapintású lesz utána a haj. A hajmosást talán 1-2 nappal eltolta,de nem is azt ígéri, hogy egy hétig nem fog zsírosodni a hajad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Tavaly nyáron használtam a balzsamjával együtt.

ifju15

2019. szeptember 3.

Szerintem nem rossz termék ez. Zsírosodásra hajlamos a hajam és kicsit kételkedve vettem le a polcról, mert sok rosszat olvastam róla. Viszont úgy voltam vele kiprobalom hátha nálam beválik. Igazából tényleg nem rossz, a zsirosodast nem tolta ki, ugyanúgy 2 napig bírja a hajam, viszont eszméletlen puha és jó esésű lett a hajam. Nem hiszem hogy újra veszem de szerintem érdemes egy próbát tenni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kaolin 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak