L'Oreal Paris

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. október 20.

Kategória:   Samponok

Szilikonmentes sampon normál és zsíros hajra, háromféle agyaggal. Gyengéden megszabadítja a hajat a zsírtól, hoszantartó, légies frissességet kölcsönözve a hajtövektől a hajvégekig. Kiegyensúlyozza és nyugtatja a fejbőrt, amely ezáltal kevésbé zsírosodik. Nedvességgel látja el a hajvégeket.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

szabina357

2021. május 19.

Kellemes kis sampon könnyen zsírosodó hajra, hosszú ideje hasznàlom mert kevèsbè szàrítja annyira a hajam mint màs zsíros hajra való samponok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 19.

KisCsi

2021. május 18.

Eleinte nagyon szerette a hajam ezt a sampont, fényes lett tőle, és mintha kicsit dúsított is volna. Egy idő után sajnos még jobban zsírosította a hajam, úgyhogy felváltva fogom használni valami mással.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 18.

patzeltkamilla

2021. május 13.

Nekem nagyon bevált! Amióta ezt használom a 2 naponta történő hajmosások számát le tudtam vinni heti 1-re. Tetszik az illata is. Szeretem ezt a terméket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 13.

KiraRokocza

2021. április 29.

nem nem :/ nagyon nem jó, két nappal a használata után a fejem korpagyárrá válik, és elviselhetetlenül viszket :/ nem tudom mit fogok kezdeni ezzel a bazinagy csomaggal

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 29.

agi.21

2021. március 25.

En kedvelem, neha ujraveszem. Zsiros hajra nekem bevalt, de harom napnal tovabb ez sem tesz csodat. Az atlagnal jobban habzik, alaposan ki kell mosni, hogy ne maradjon a hajban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 25.

browniee

2021. február 25.

Kellemes az illata, tisztít is, de nem tolta ki a hajmosások közötti időszakot egyetlen nappal sem. Egyszerű samponként megállja a helyét, de nem veszem újra, mert nekem nem hozta amit ígért.
El tudtam használni, így nem volt pénzkidobás. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 25.

El tudtam használni, így nem volt pénzkidobás. :)

Mercury91

2021. február 16.

Zsíros hajra nem rossz, de nem tolja ki annyira a szükséges hajmosásokat, mint kellene.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

csvik

2021. február 13.

Túlzás a hosszan tartó frissesség mert 2 naponta ugyanúgy meg kellett mosnom a hajamat. Többször nem veszem meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

Terru

2021. február 12.

Jó az illata. Olyan friss de kissé édes szóval rendkívül kellemes. Nem kell belőle sok. A hajam a zsíros hajra való samponoktól olyan durva lett ami nem gond mert utána mindigvrakok rá balzsamot vagy pakolást. Nála viszont nem, sőt száradás után is puha a hajam az az még puhâbb mint szokott lenni. Viszont tőle is ugyanúgy kb 3 zsírosodik a hajam de ez nem a sampon hibája, ilyen a hajam és kész. De a kellemes illat, állag és a puha haj kárpótol mindenért. A nagy csomagolás extra plusz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 12.

Zsuzsi444

2020. december 11.

Nagyon finom az illata, jó az állaga, nem nehezíti el a hajamat, viszont a zsírosodást nem akadályozza meg önmagában. Nekem úgy használ igazán, ha másik, zsíros korpára való samponnal (La Roche vagy Eucerin) felváltva használom. A sebhorreás fejbőrre nekem csak azok váltak be, de azoktól elég száraz és durva lett a hajam, ezzel az Elseve-vel együtt viszont nagyon jól tudom kezelni a hajamat. Ár-érték arányban egyébként nagyon jó, alapvetően ajánlom ezt a terméket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 11.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Kaolin 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak