KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. október 10.

Kategória:   Samponok

A szárazsampon háromféle agyaggal azonnal ellenállhatatlanul légies könnyedséget ad a hajnak, nedves hajmosás nélkül. A spray-forma kis agyag-részecskékkel két percen belül felszívja a zsírt, anélkül, hogy mattítana vagy nyomot hagyna. A haj friss és üde, egészen a hajtövektől.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Bernadett27

2017. október 13.

Semmi hatása!

Bernadett27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 13.

Semmi hatása!

bendzsike84

2017. augusztus 26.

Ez egy nagy rakás nulla. Egy fillért nem ér meg. Olyan mértékben ápolatlanná, fakóvá teszi a hajat, szárazsamponnak sem merném nevezni. Egyáltalán nem ajánlom.

bendzsike84
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Bernini

2017. július 10.

Ez egy nulla, semmit nem ér. Teljesen le is mondtam a száraz samponról, míg nem olvastam itt a Batiste-ról, azóta csak azt veszem.

Bernini
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 10.

Juliette Cavill

2017. július 10.

Ahhoz sajnos eléggé drága, hogy bár jó illatú, de csak akkor tesz valami a hajjal, ha a harmadát kifújom...

Juliette Cavill
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

zsu880725

2017. július 1.

Én semmire sem mentem vele! Használata után a hajam ha lehet, még zsírosabb lett, nem tudom, hogy gondolta ezt a L'oréal...

zsu880725
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

Leander

2017. június 26.

Nem rossz, valamennyit segít, az illata nagyon jó és nem károsítja a hajat. Csak sajnos tényleg nem a leghatékonyabb: sokkal jobb teljesítményt nyújtó száratsamponokat kapni, pl. a Syosstól.

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

Karmilla

2017. június 23.

Hirtelen felindulásból vettem meg, de szerencsére én nem bántam meg. Bár kicsit több kellett belőle mint más márkákból 3napos hajat szinte frissen mosottá varázsolt,lelapult hajamat szépen "felemelte" és egésznap frissen mosott érzést adott. Azért kap csak 4 pontot mert nagyon erős az illata, illetve 15 perc kellett a jó erdményhez (kifésül, befúj bemaszíroz 2 perc várkaozás, újra kifésülés ideje) ami kicsit soknak érzek másterméknél 5 perc alatt el lehe térni ezt a hatást... :(
Update, nyáron alkalmatlan bármire. Tükör elött még jó de amint kimegyek napra pár óra és rosszabb mint elötte volt. (ez hogy lehetséges egyáltalán?? hőre jobban zsírosít??) Tényleg csak annak ajánlom akinél csőtörés van és sehogy máshogy nem tud épp hajat mosni.. csak ne menj 40fokban ki vele...

Karmilla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

nnagy822

2017. június 19.

A második szarazsamponom, az első egy Syoss volt, azt az illata miatt nem szerettem, így miután elfogyott erre esett a választásom. Inkabb 100x a Syoss, mint ez...nagyon nagyon minimalisan segít, alig látszik. Nem újra vevős.

nnagy822
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

Adrienna

2017. május 14.

Esetleg a haj illatosítására jó lehet ez a szárazsampon, de a hajtövem ugyanolyan zsíros maradt, semmi pozitív hatást nem észleltem.

Adrienna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

Eszter1224

2017. április 27.

Zsírosabbnak tűnt a használata után a hajam mint amilyen előtte volt .... teljes pénzkidobás

Eszter1224
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Dimethiconol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag