L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. január 19.

Kategória:   Hajápolók

Megújult változat!

Szakértő ápolás normál és száraz, nehezen kezelhető hajra. Kókuszdióolajjal gazdagított összetétele a megfelelő táplálást nyújthatja a haj számára, simítja és könnyen kifésülhetővé teszi azt. A fényűző, mégis könnyű formula elnehezítés nélkül táplálja a normál és száraz hajat. A finom kókuszolajjal dúsított formula intenzíven táplálja a hajat, ellenállhatatlanul puhává teszi azt, és kellemes kókuszillata bódítóan hat az érzékekre.

purplekiwi

2021. április 8.

Nem nagyon szoktam balzsamot használni, ezt ajándékba kaptam. Elégedett vagyok vele, nagyon kellemes kókuszos illata van és még egy hét után is érezni lehet finoman, A hajam puhább lett tőle. Tetszik ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 8.

dpanni18

2021. február 24.

Én nagyon megszerettem ezt a balzsamot, hiszen selymessé és puhává teszi a hajamat, valamint isteni kókuszos illatot ad a hajamnak. Ajánlom, főként száraz hajra :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. február 24.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate

Tartósítószer.