L'Oréal Paris

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: riacska, Módosítva: 2020. május 8.

Kategória:   Hajápolók

Az Elseve háromféleképpen használható Extraordinary hajpakolás jojobaolajjal gazdagítva úgy táplálja a nagyon száraz hajat, ahogyan annak szüksége van rá a lenyűgöző lágyságért és fényességért. háromféleképpen használható: 1. Hajmosás előtt az intenzív táplálásért: száraz hajra vigye fel és hagyja rajta 5 percig vagy akár egész éjszaka; 2. Hajmosás közben a puhaságért és a könnyű kifésülésért: a sampon használata után 2 - 3 percig hagyja a haján, majd öblítse ki; 3. Nem kiöblítendő ápolóként a haj könnyű kezelhetőségéért: a haj hosszára és végeire vigye fel. Szembe kerülés esetén azonnal és alaposan öblitse ki.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Mandy05

2024. március 27.

Sajnos sehol sem találom mostanában a kókuszos verzióját, kénytelen voltam ezt megvenni helyette. Hááttt... meg sem üti azt a szintet. Baromi sokat kell belőle rátenni a hajamra, hogy valamiféle puhaságot érezzek, ha víz éri (vizes hajon), egyszerűen szétesik vizes állagúra az egész, mintha nem kenném semmivel, majd lemosáskor az a minimális olajos puhaság is azonnal huss!, semmivé lesz.
Nem csoda, ha száraz hajon is lehet használni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. március 27.

Nem csoda, ha száraz hajon is lehet használni...

sigma

2024. január 1.

Balzsam helyett használom, és szárítás után is teszek belőle egy kicsit a hajvégekre, sőt, gyakran még reggelente is. Elsősorban azért, mert totálisan bele vagyok bolondulva az illatába, imádom! Finom puha, könnyen fésülhető a hajam tőle, gyorsan beszívja, nem ragad egyáltalán tőle. A gyakori használat miatt elég gyorsan fogy, de aki jobban tud parancsolni magának, annak sokáig kitart egy tégely, mert nem kell sok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 1.

LolitaLolly

2023. június 10.

szó szerint kiszárítja a hajam, szóval utálom. a sampon sem volt jó és a balzsam is hasonló.. eddig az összes balzsamot végigpróbáltam, gondoltam most jönnek a pakolások, kíváncsi leszek a dream longra, ahhoz nagyobb reményeket fűzök

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 10.

kovacsrekaa

2023. március 7.

Szeretem, jo termek! Hajam puha, konnyen fesulheto. Egy dionyi mennyiseg is eleg belole.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 7.

kgnora

2023. február 10.

Kedvenc hajpakolás.Szuper illat, tényleges regenerálás, és nem ragad utána a hajam akkor se ha csak hajvégekre használom kimosás nélkül.
Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 10.

Csak ajánlani tudom!

tigris2020

2022. március 21.

Mindenféle pakolást végig próbáltam már ez vált be a legjobban.
Ez az ászok ásza. A hajpakolások legjobbja. Fél perc alatt olyan lesz a hajam ahogy ki kell néznie. Ápolt, szép, fényes. Hamar kiöblíthető. Nem okoz hajhullást. Ezzel sikerült szép, hosszú, fényes sörényt növesztenem. Puha, fényes, rugalmas, sima, egészséges gyönyörű hajat kapok tőle. Szuper hozza a megszokott Loreal minőséget.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 21.

Mindenféle pakolást végig próbáltam már ez vált be a legjobban.

Sophie0517

2022. január 5.

Iszonyat jó. Tényleg minden létező szupersztár-t megvettem már, de ezt semmi nem múlja felül. Nekem csont száraz lett a hajam. -nyáron kezdődött. Nap, szoli, csupa kedvesség a hajnak. Ez megoldotta a problémát. Én az egész hajamra felteszem hajmosás után, majd leöblítem. Időnként hajmosás előtt is használom, illetve szárítás után a hajvégekre. Csúcs az illata is. Imádat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 5.

Timcsoki

2021. július 22.

Szőkített, növesztés alatt álló, száraz hajam van! A termék illata a szokásos mű illat, amit én pervez módon imádok! Első kinézetre a színe nem valami bizalomgerjesztő.... Olyan sárgás-barnás teliszórva csillámmal! Hatása nem rossz, sőt nagyon meg vagyok vele elégedve, szép selymes és puha lesz a hajam! Még csak pakolásként használtam hajmosás után (simán fent hagyon néhány órára), elég könnyen ki lehet mosni és hosszú távon sem zsírosít (pedig néha kerül a fejbőrömre is, nem direkt)! Ami a hátránya számomra: ahhoz, hogy tényleg hasson elég sokat kell használni, de még így is közepesen gyorsan fogy! Viszont elég drága, akciósan szoktam beszerezni, ha belefutok, de nem fogom keresni az akciót, csak hogy vehessek! Érdemes kipróbálni, de csak annak, akinek nem túl hosszú a haja, vagy nem sajnálja a pénzt rá, és van ideje pepcselni a hatóidővel!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 22.

hatbarbi98

2021. január 16.

Most találtam rá, 2x használtam már pakolásként és egyszer balzsamként. Eddig nagyon tetszik,de még nemtudom hosszú távon bevállik e. Az illata nagyon tetszik, hatása is, de a csillám órák mulva is látszik a kezemen, nemtudom miért kellett bele. Ezért csak 4 csillagot tudok addni, mert még a hajamban is látszik. Engem zavar igy, az igaz hogy a dobozban szépen mutat csak lehetetlenség eltávolotani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 16.

Beya93

2020. szeptember 23.

A samponjával együtt használom, ezért nem tudom, hogy most ettől, a sampontól, vagy a kettőtől együtt lesz-e puha, selymes és egyenesebb a hajam, de mindenesetre jó. Ami fura nekem, hogy tök gyorsan beszívja a hajam, a dream long változatos mintha "nehezebb" táplálóbb lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Sárgás, viaszszerű anyag, mely docosyltrimethylammonium chloride vagy BTAC-228 néven is ismert. Elsősorban hajápoló termékekben találkozhatunk vele, ahol elektromos töltődést megakadályozó anyagként, hajkondícionálóként és tartósítószerként funkcionál. 0.1%-nál kisebb mennyiségben használt. Nagyobb koncentrációban erősen irritáló lehet és allergiás bőrreakciót válthat ki.

Sárgásnarancs színű szintetikus színezék.

Tartósítószer.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Magyar neve kálium hidroxid. Vízben oldva erősen lúgos oldatot képez. A kozmetikai iparban kis mennyiségben főként a pH beállítására (lúgosításra) használják (pl. citromsav mellett, a savasságának ellensúlyozására). Nagyobb mennyiségben bőr irritáló.

Hajápolókban és samponokban gyakran használt összetevő, melyet elsősorban az elektromos töltődés megakadályozására használnak (antistatic). Ezenkívül emulgeáló, tisztító és tartósítószerként is használt. Legfeljebb 0,25%-os arányban biztonságosnak tekinthető a lemosandó kozmetikumokban való használata. (forrás)