KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vattacukor1990, Módosítva: 2015. február 9.

Kategória:   Hajápolás
Bőrtípus:   Száraz

A száraz haj nem elég táplált, ezért durva, fakó és élettelen. Kényeztesse most haját 6 virág olajával, melyek táplálják a hajat anélkül, hogy elnehezítenék. A haj látványa megváltozik a gyökerektől a hajvégekig: lágy, könnyű és fényes lesz.

Ár: 700 Ft - 400 ml , Eladó: Lisana
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel / banki előre utalással
Ár: 800 , Eladó: fannus9
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Sopron, fizetés: Posta

Reni03

2017. november 18.

Nagyon szeretem ezt a balzsamot, glamour napokon szereztem be fél áron, így bőven megérte. Nehezen váltok egy jól bevált termék után, de mondom kipróbálom ennyiért. Azt vettem észre, hogy fényesebb lett a hajam és puhább tapintású is. Az illata nem rossz, de volt ennél már jobb illatú balzsamom is. Hajolajat használok mellé, együtt szuper nélküle még nem mertem kipróbálni.

Reni03
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

senskin

2017. november 14.

Nagyon finom illatú, csillámos balzsam. Csillogott az arcom utána, mert véletlen rákentem. Puha lesz a haj tőle, viszont az enyém extra vékonyszálú, hamar zsírosította. :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

Mistral

2017. november 10.

Nagyon jó termék. Nem nehezíti el a hajam, de jól táplál.

Mistral
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

Nagyon jó termék. Nem nehezíti el a hajam, de jól táplál.

Daisyyy

2017. november 5.

Nagyon jó kis termékcsalád ez, samponnal együtt használom, nagyon selymessé teszi a hajam, az illata meg valami fenomenális! :) Szerintem cola illata van. :D

Daisyyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 5.

SophieHarmon

2017. november 2.

Glamour napi kuponnal vettem meg féláron, és az volt a szokásom, hogy mindig másikat veszek, nem ragaszkodtam egy fajtához. De mostantól igen. Nagyon finom illata van, nagyon szeretem, és olyan puha lesz a hajam, mint a baba popsija :D

SophieHarmon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Ritametal

2017. november 1.

Samponnal együtt használom, nekem nagyon bejött. Szép sima tőle a szőkített hajam. Időnként néha száll de szerintem attól is függ mennyi ideig hagyom rajta a balzsamot. Az illatát nagyon szeretem !

Ritametal
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 1.

Katarhtic

2017. október 31.

Eddig nagyon jó

Katarhtic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

Eddig nagyon jó

fantasticmrsfox

2017. október 28.

Az extra száraz hajra való samponjával használom, néha műanyag sapka alatt hagyom hatni a balzsamot, és fantasztikusan puha lesz tőle az én dróthajam. Száraz hajra nagyon jó, akinek nagyon zsírosítja, egyszerűen nem neki való. Nekem is hamarabb zsírosodott, de így is csak hetente kell mosnom.

fantasticmrsfox
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 28.

doraaaG

2017. október 25.

A sampont leszámítva az összes extraordinary terméket használom és imádom! Csodát művelt a száraz hajammal!

doraaaG
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 25.

Zsuzsi216

2017. október 19.

A samponnal együtt használom.
Lehet, hogy kell egy kis idő amíg a hajam átáll rá, de még nem az igazi a hatása. Nekem egy kicsit kevés.
Az illatot már a samponnál is akartam írni, hogy nekem férfias. Akkor nem vagyok ezzel egyedül.
Erős közepes, de majd update-re szorul a véleményem.

Zsuzsi216
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 19.

A samponnal együtt használom.
Erős közepes, de majd update-re szorul a véleményem.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.