L'Oreal Paris

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vattacukor1990, Módosítva: 2015. február 9.

Kategória:   Hajápolás
Bőrtípus:   Száraz

A száraz haj nem elég táplált, ezért durva, fakó és élettelen. Kényeztesse most haját 6 virág olajával, melyek táplálják a hajat anélkül, hogy elnehezítenék. A haj látványa megváltozik a gyökerektől a hajvégekig: lágy, könnyű és fényes lesz.

500 Ft-Új Elseve Extraordinary Oil Tápláló Balzsam
Ár: 500 Ft. , Eladó: hdia
Állapot: Új , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

keralexa

2021. április 18.

Nekem nagyon bevált a termék, a száraz, szőkített hajamat puhává, selymessé varázsolta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 18.

HLaura

2021. március 17.

Alapvetően jó a balzsam, a samponnal együtt érdemes használni, de véleményem szerint inkább a téli időszakban a legjobb használni ekkor szüksége van a hajnak az extra táplálásra, viszont nyári időszakban mindennapi használatra nem alkalmas, esetleg alkalmanként, amikor nagyon száraznak érzed a hajad és egy kis extra törődésre van szüksége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

Mercury91

2021. február 16.

A balzsam nem rossz, bár kicsit elnehezíti a hajat, a samponja botrányos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

A balzsam nem rossz, bár kicsit elnehezíti a hajat, a samponja botrányos.

csengenagy1

2021. január 21.

IMÁDOM! Ez a tökéletes balzsam számomra. Nagyon jó az illata, fényes, selymes, puha lesz tőle a hajam, olyan, mintha most érkeztem volna a fodrásztól. A termék színe arany és apró csillámokat is tartalmaz, ami még jobban fokozza a tetszésemet. Az ára nagyon jó, hiszen a dm-ben ez az egyik legolcsóbb balzsam, mégis szerintem többet tud, mint a legdrágábbak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 21.

kitti701

2020. október 17.

Száraz hajra használom, a samponnal együtt vettem meg. Nem rossz termék, de az én hajamnak kevés.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 17.

Lili2109

2020. július 18.

Eddig nem voltam egy bagy balzsamozós, de ezt szeretem. Érezni a hatását, nem zsírosít és jó illata van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 18.

adra

2020. április 6.

Ápoló hatását én nem igazán vettem észre, viszont brutálisan jó illata van és 1,5 napig megmarad . Ezért egy közepes kis 3 csillag jár neki

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 6.

keettee

2020. január 31.

Csak ezt használom, régebben kísérleteztem még mással, olcsóbbal, természetesebbel, de rá kellett jönnöm, hogy ez táplálja legjobban a hajamat. Nagyon finom illatú, puhává és csillogóvá teszi a hajam.

Tipp: DM-ben a nagy 400ml-s kiszerelés 999 Ft-ba kerül, mindig ott veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 31.

Tipp: DM-ben a nagy 400ml-s kiszerelés 999 Ft-ba kerül, mindig ott veszem.

Evi0924

2020. január 25.

Amikor megvettem ezt a balzsamot, elég száraz és töredetett volt a hajam. Már az első használat után láttam, hogy sokat segített, ezért nem is álltam le azóta sem a használatával. Sajnos kicsit elnehezítette a hajam, ezért mostmár csak a hajam alsó egy harmadán használom (mivel általában ott szokott töredezett, problémás lenni) így nem lesz lelapult a hajam, viszont a hajvégeim nagyon jó állapotúak a balzsamnak köszönhetően. Az illata sokakkal ellentétben nekem nem nagyon tetszik, viszont ez szerintem ízlés kérdése és végső soron a hatása miatt használom, szóval én csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 25.

Nymphea

2020. január 12.

Nagyon nagy kedvenc a samponjával együtt. Ápolja, de nem nehezíti el és nem zsírosítja hajamat, és ez a mennyei illat pedig sokáig elkísér. Biztosan újra fogom vásárolni, ha elfogytak a polcomon álló termékek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol