L'Oreal Paris

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vattacukor1990, Módosítva: 2015. február 9.

Kategória:   Hajápolás
Bőrtípus:   Száraz

A száraz haj nem elég táplált, ezért durva, fakó és élettelen. Kényeztesse most haját 6 virág olajával, melyek táplálják a hajat anélkül, hogy elnehezítenék. A haj látványa megváltozik a gyökerektől a hajvégekig: lágy, könnyű és fényes lesz.

kovacsgretii

2019. október 25.

Idejét sem tudom, mióta használom már, de egyszerűen megunhatatlan. Csodát művel a dús, vastagszálú, de száraz, tördezett hajammal. Eszméletlenül puha, és selymes lesz tőle a hajam. Az illata is nagyon kellemes.
Mindig újraveszem, most is van itthon egy jó pár darab belőle. Imádom az Elseve termékeket, az Extraordinary pedig a kedvenc termékcsaládom :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 25.

Csutak

2019. október 23.

Samponjával együtt használom és csodát tett. Majdnem egy hétig bírja a hajam, de én már 4-5 nap után megmosom, mert szeretem a frissen mosott haj érzését, illatát. :) Könnyen kezelhető, selymes lett a hajam, sorra kapom a bókokat és a kérdést, hogy mivel tartom rendben/mivel ápolom. Ráadásul még az illata is fantasztikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

Miamacska

2019. szeptember 24.

Szerintem csodaszer. Az illata nagyon jo, es sokadik hasznalat utan sem unom meg, sem en sem a hajam. Ugyanolyan selymes, fenyes, konnyen kifesulheto meg most is mint elso alkalommal. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

HHH97

2019. augusztus 15.

Nagyon szeretem, eddigi legjobban bevált balzsamom. Az illata nekem nagyon tetszik, a hajamat szépen kifésülhetővé és puhává varázsolja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Moony

2019. június 11.

Nagyon szeretem, hajmosás előtt egy-két órával fölviszem magában, vagy kis kókuszolajjal keverve. Az én vékonyszálú hajamat szépen ápolja, plusz az illatát is imádom, sokáig érezni a hajon. Emellett az összetevői is szépek, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

Kriszta46

2019. május 15.

Ár-érték arányban eddig nekem a legjobban bevált balzsam, valóban könnyen kifésülhető vele kislányom hosszú haja, az én sprőd, sűrű hajamat pedig puhítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 15.

lichtnori

2019. április 15.

A kislányomnak és nekem is gubancolódásra hajlamos, vékonyszálú, szőke, hosszú hajunk van, igaz a lányomnak leér a derekáig. Szinte mindig Elseve hajbalzsamokat vettem, elég sokfélét kipróbáltam és eddig az összessel meg voltam elégedve. Váltani is csak azért váltottam - az Elseve márkán belül - mert meguntam az akkor meglévőnek az illatát, és hát mindig bennem van a kisördög, hogy kipróbáljak valami újat, no. :-)
Ez a balzsam azonban nem jött be se nekem, se a lányomnak. Nem puhít eléggé, nem érzem azt a selymességet, azt a könnyen fésülhetőséget a hajunkon, amit szeretek. Sőt! Egy kicsit sprődebb, szárazabb is tőle a hajam vége, mint amilyen lenni szokott. Amit ígér - puhaság, fény, ragyogás, könnyen kezelhetőség- számomra nem tartja be. Ennél a "Full Repair 5 Regeneráló hajbalzsam", a "Total Repair Extreme balzsam" és a Tükörfény balzsam is sokkal, de sokkal jobb. Az illata is érdekes számomra, mert néha teljesen férfiasnak, masculinnak érzem. Ha elfogy, ezt a fajtát biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 15.

incifinci28

2019. április 5.

ha tényleg megvárom azt a pár perc behatási időt akkor valóban nagyon szép, fényes, sima és isteni illatú hajat varázsol. árban nem vészes, a flakon szinte csurig van balzsammal, sokáig elég. legközelebb az agyagosat veszem mert jókat írtatok arról is ;) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

matilda11

2019. január 27.

Jajj de finom illat, ráadásul sokáig érezhető! Szép sima lesz tőle a haj, viszont mivel az enyém gyorsan zsírosodik, inkább csak a hajvégre használtam. Fogok még venni belőle!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 27.

marienne87

2019. január 7.

Kicsit szoknom kellett az illatát... De annyira jól teljesített,hogy megszerettem :) glamourkor szoktam megvenni a nagy kiszerelest,ami igy kokuszos elseve pakolással váltva használva pont kitart fél évig!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol