KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vattacukor1990, Módosítva: 2015. február 9.

Kategória:   Hajápolás
Bőrtípus:   Száraz

A száraz haj nem elég táplált, ezért durva, fakó és élettelen. Kényeztesse most haját 6 virág olajával, melyek táplálják a hajat anélkül, hogy elnehezítenék. A haj látványa megváltozik a gyökerektől a hajvégekig: lágy, könnyű és fényes lesz.

Ár: 700 Ft - 400 ml , Eladó: Lisana
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel / banki előre utalással
Ár: 800 , Eladó: fannus9
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Sopron, fizetés: Posta

bfanni98

2018. június 18.

Nálam ez a balzsam a nyerő. Puhább és selymesebb lesz tőle a hajam, ha egy hajmosáskor elfelejtem felkenni szárazabb és durva fogásúak lesznek a hajvégeim. Nekem az illata is bejön.

bfanni98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 18.

Kudika

2018. június 6.

Szerintem inkább pasis illata van, mint nőies. Ezen kívül nem volt gondom vele, teszi a dolgát, a hajam puhává tette, amikor használni kezdtem. Ahogy kezdett kifogyni a flakon, már semmi hatása nem volt. Maximum annyi, hogy nem volt nehéz kifésülni mosás után.

Kudika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

pcksz

2018. május 20.

Szerintem teszi a dolgát, imádom az illatát is. Egy kicsit sok kell belőle, de megéri, mert ez az egyetlen balzsam, ami a szerencsétlen szőkített hajvégeimnek többet ér, mint halottnak a csók. Nem nehezíti el a hajamat és még napokig puha, egészséges és illatos tőle.

pcksz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

Tirana

2018. május 16.

Erős, intenzív hidrogén peroxidos leszívatás után a samponjával együtt használva nagyon szépen helyre tette a drótos hajamat. A hajam pár használat után puha és életteli lett. Immáron 2 éve használom.

Tirana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

vfranches

2018. április 27.

Imádom az illatát, samponjával együtt használom. Viszont nem érzem a hajamon hogy annyira táplálná. Kellemesen puha illatos tőle de semmi extra

vfranches
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

nyarigabi

2018. április 15.

Jól tápláló balzsam, de a szőkített hajat sárgítja. Az illata borzalmas, erős, tolakodó.

nyarigabi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

Zood

2018. április 8.

Imádom az Elsevet, sokáig a fehéret használtam, de mióta ezt kipróbáltam a samponnal együtt ezt veszem folyamatosan újra. Az benne a pláne hogy könnyen zsírosodik a hajam a vége mindig száraz és bármilyen olajat vettem egy nap után zsíros volt. De ez!! Olyan puha a hajam és könnyű nem nehezedik el a vége nem száraz. Nem győzöm fogdosni olyan puhi és nem lesz zsíros. Azt kapja az ember amit ígér a termék végre.

Hát...még mindig nagyon puha a hajam, es ajánlom annak aki nem szőke. Második flakonnal használtam úgy hogy nem használtam másik balzsamot, és besárgult a hajam teljesen :( alapból sárga ugye es hajfestéket nem váltottam. Sajnálom mert jó volt
!

Zood
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

!

dodrka

2018. február 20.

A termékcsalád többi tagjával használva nagyon hatékony! Sokkal tápláltabb a hajam, kevésbé töredezik a vége azóta, pár hónap használat után teljesen egészségeses hajam :)

dodrka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 20.

lejla6

2018. február 18.

Csak a balzsamot használom a termekcsaladnak ezzel meg vagyok elégedve, puha hidratalt hajam lesz tőle.

lejla6
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Pocok96

2018. február 11.

Az egész családjával használtam, és így se segített szinte semmit. Én pár percig minden balzsamot rajtahagyok a hajamon, hogy szívja csak nyugodtan, szegény hajamnak úgyis kell. 1 az az egy napig volt hajmosás után puha és egy kicsit fényesebb...utána mindkettő eltűnt/megszűnt/elszökött...lehet nem szeretett és máshoz költözött. :/ Nah komolyan...ennek a samponján, hajvégre valóját, sőt még azt a 2fázisú spray-ét is használtam egymás után/előtt/közben...és semmi. Lehet bennem, vagyis a hajamban van a hiba, de nekem nem használt.

Pocok96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.