L'Oreal Paris

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vattacukor1990, Módosítva: 2015. február 9.

Kategória:   Hajápolás
Bőrtípus:   Száraz

A száraz haj nem elég táplált, ezért durva, fakó és élettelen. Kényeztesse most haját 6 virág olajával, melyek táplálják a hajat anélkül, hogy elnehezítenék. A haj látványa megváltozik a gyökerektől a hajvégekig: lágy, könnyű és fényes lesz.

keettee

2020. január 31.

Csak ezt használom, régebben kísérleteztem még mással, olcsóbbal, természetesebbel, de rá kellett jönnöm, hogy ez táplálja legjobban a hajamat. Nagyon finom illatú, puhává és csillogóvá teszi a hajam.

Tipp: DM-ben a nagy 400ml-s kiszerelés 999 Ft-ba kerül, mindig ott veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 31.

Tipp: DM-ben a nagy 400ml-s kiszerelés 999 Ft-ba kerül, mindig ott veszem.

Evi0924

2020. január 25.

Amikor megvettem ezt a balzsamot, elég száraz és töredetett volt a hajam. Már az első használat után láttam, hogy sokat segített, ezért nem is álltam le azóta sem a használatával. Sajnos kicsit elnehezítette a hajam, ezért mostmár csak a hajam alsó egy harmadán használom (mivel általában ott szokott töredezett, problémás lenni) így nem lesz lelapult a hajam, viszont a hajvégeim nagyon jó állapotúak a balzsamnak köszönhetően. Az illata sokakkal ellentétben nekem nem nagyon tetszik, viszont ez szerintem ízlés kérdése és végső soron a hatása miatt használom, szóval én csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 25.

Nymphea

2020. január 12.

Nagyon nagy kedvenc a samponjával együtt. Ápolja, de nem nehezíti el és nem zsírosítja hajamat, és ez a mennyei illat pedig sokáig elkísér. Biztosan újra fogom vásárolni, ha elfogytak a polcomon álló termékek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

vhsz

2019. december 9.

Szívesen használom. Kellemes az illata és szebb lesz tőle a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 9.

Szívesen használom. Kellemes az illata és szebb lesz tőle a hajam.

szilvia.bano

2019. november 18.

Ugyanebből a termékcsaládból évek óta használom a károsodott hajra való selymes olajat (lila kupakos), illetve a selymes olaj a krémben-t (drogériában már nem kapható, én a Notino-ról szoktam rendelni), de ez sajnos nem jött be. Annak ellenére, hogy száraz, vékony hajra való, nekem különösebben nem táplálta a hajam, inkább éppenhogy kissé szárította. Vékony szálú, göndör hajam van, nehéz olyan termékeket találni, ami jól táplálja, de nem nehezíti el. Drogáriás sampont vagy balzsamot emiatt ritkán szoktam kipróbálni (a Mixa sampon pl. egy kivétel), és sajnos, bár nem volt nagyon rossz, de igazán jó sem ez a balzsam. A termékcsalád illatát viszont imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

KuliKali

2019. november 13.

én nem értem,hogy ez mért ilyen jó... :D Mikor ezt a balzsamot használom olyan puha és lágyesésű lesz a hajam,mint utoljára 9 éves koromban. Igaz a tartását is elveszti,szóval vagy puha és tartás nélküli vagy száraz,de nem esik úgy össze. Mivel többnyire az utóbbira van lehetőségem,amikor csak tudo, használom ezt a balzsamot mert selymessé és nagyon könnyen fésülhetővé teszi hajam, annyira,amennyire egyetlen fodrászati kence sem tudta eddig. Az illatát nem szeretem különösebben,nekem kicsit émelyítő...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 13.

kovacsgretii

2019. október 25.

Idejét sem tudom, mióta használom már, de egyszerűen megunhatatlan. Csodát művel a dús, vastagszálú, de száraz, tördezett hajammal. Eszméletlenül puha, és selymes lesz tőle a hajam. Az illata is nagyon kellemes.
Mindig újraveszem, most is van itthon egy jó pár darab belőle. Imádom az Elseve termékeket, az Extraordinary pedig a kedvenc termékcsaládom :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 25.

Csutak

2019. október 23.

Samponjával együtt használom és csodát tett. Majdnem egy hétig bírja a hajam, de én már 4-5 nap után megmosom, mert szeretem a frissen mosott haj érzését, illatát. :) Könnyen kezelhető, selymes lett a hajam, sorra kapom a bókokat és a kérdést, hogy mivel tartom rendben/mivel ápolom. Ráadásul még az illata is fantasztikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

Miamacska

2019. szeptember 24.

Szerintem csodaszer. Az illata nagyon jo, es sokadik hasznalat utan sem unom meg, sem en sem a hajam. Ugyanolyan selymes, fenyes, konnyen kifesulheto meg most is mint elso alkalommal. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

HHH97

2019. augusztus 15.

Nagyon szeretem, eddigi legjobban bevált balzsamom. Az illata nekem nagyon tetszik, a hajamat szépen kifésülhetővé és puhává varázsolja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol