L'Oreal Paris

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vattacukor1990, Módosítva: 2016. szeptember 17.

Kategória:   Hajápolás
Bőrtípus:   Száraz

Szakértő ápolás száraz haj számára. A 6 ritka virág olajával gazdagított Extraordinary Oil Hajpakolás gazdag állaga élettel tölti fel a száraz hajat. Az Extraordinary Oil Hajpakolás gazdagon tápláló, könnyű állaga a hajat végtelenül lággyá és rendkívül fényessé teszi anélkül, hogy elnehezítené azt.

itsjucus

2019. november 12.

Az utóbbi időben nagyon ki van száradva a hajam vége, de ezzel szép puha és kevésbé töredezik, de azért nagy csodát nem művel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 12.

Dorika007

2019. november 6.

Hát én nem is értem, hogy ez másoknak miért nem válik be :D nekem simán veri a kallos latte hajpakolást! Minél tovább hagyom fent, annál jobb az eredmény; volt hogy elaludtam vele és pár óra elteltével mostam le és a hajam olyan pihe-puha lett és NAPOKIG illatos! abszolút újravevős :) én egyelőre nem találtam jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

Csillagporocska

2019. augusztus 15.

3 mag olaja ide vagy oda, nem kápráztatott el ez a hajpakolás. Dauerolt, száraz hajam van, így lenne mit javítani rajta. Csodát persze nem vártam, de az átlagnál picit erősebb hidratálást igen. Sajnos ezt nem kaptam meg. Egyébként finom az illata, sűrű az állaga, könnyen ki lehet öblíteni a hajamból. Már a tégely felét elhasználtam, jó sokáig elég lesz még heti 1-2 használat mellett. Egyszer nem volt rossz, de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

hippiesaur

2019. május 27.

Eleinte nagyon bevált, szuperpuha, könnyen kifésülhető és fényes lett tőle a hajam. Az utóbbi időben azonban baromira zsírosított, és teljesen elmúlt a korábbi hatása. Nem értem mi történt, pedig viszonylag ritkábban használtam. Biztosan nem fogom újra megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Boriskajuliska

2019. április 25.

Nem számítottam kiemelkedő eredményre, de mégis meglepett! A "sapka" részen picit kiszárítottam a hajam ami nem volt vészes de, nem szerettem a tapintását. Glamur napokon ruháztam be erre a pakolásra, a márka festett hajra illetve az új "kékítő" samponjára. Először a festett hajra való samponnal majd a kékítővel mosom a hajam amit pár percig fent hagyok, ezt követi a pakolás amit picit turbózok az új Gliss Kur booster cseppekkel (repair, shine) és egyiket sem sajnálom! Kb. a 4. használattól lett olyan puha a hajam ahogy szeretem és amin a legjobban meglepődtem, hogy egy nappal kitolódott a hajmosás gyakorisága 2-ről 3 napra és még nagyobb volument is sikerült elérnem a frizurakészítése során. Mivel hajlamos vagyok a túlpuhításra így minden második mosás után fogom csak használni a szintentartás érdekében de a cseppek maradnak a sima balzsam mellett is. Véronyszálú, dús, könnyen zsírosodó melírozott hajam van, amit 1 hónapja festettem de a színe szinte semmit nem veszített a friss árnyalatából. Furcsállom hogy ezek a termékek együttes használata nem nehezít, zsírosít a hajamon de örülök és remélem ez így is marad!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 25.

hanna

2019. március 17.

Az enyémre rá van írva, hogy 3 mag olajával és új, intenzív tápláló hajpakolás, nagyon száraz hajra.

Ez isteni, olyan nagyon puha, jól kifésülhető és szép lesz tőle a hatalmas nagyon gündör sörényem, hogy el se hiszem. Véletlenül vettem le a polcról, nem gondoltam, hogy ilyen jó. Utána napokig szép és puha a hajam. Abszolút ajánlom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 17.

Benedetta88

2019. március 4.

Még "drogériás"korszakomban próbáltam. Semmi extrát nem csinált a hajammal, de nagy nehezen elhasználtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Floran

2019. február 4.

Közel sem olyan nagy szám, mint a reklámja. Nem rossz, de ne számítsatok túl nagy változásra a hajminőséget illetően.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

Vattacukor1990

2018. december 22.

Az Extraordinary Oil samponnal és balzsammal használtam. Könnyen kezelhető és puha lett tőle a hajam, az illata nekem nagyon tetszett. Újra nem vettem, mert az aranyló csillámok engem zavartak és fölöslegesnek tartom őket egy hajpakolásban. Még öblítés után is maradt csillám a hajamban. Nem tudom, hogy milyen funkciót hivatottak betölteni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 22.

Lynde02

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 9.

Első pár használhatnák csodát tett a hajammal! Puhává,és csillogóvá varázsolta az amúgy szalmaszerű hajamat!
Viszont így hosszas használat után szerintem hajlamos a haj hozzászokni a termékhez, és sajnos most már nem teljesít úgy mint az elején....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol