Best of Beauty 2019

L'Oreal Paris

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tilbog, Módosítva: 2012. augusztus 22.

Kategória:   Hajápolók

Könnyed állagú pro-keratinnal és ceramiddal gazdagított összetétele azonnal bejut a hajszálakba a mély regenerálásért. Haja mintha újjászületne, felszíne sima, és hihetetlenül puha.

Eredmény: 1.Erő  2.Tömöttség  3.Vitalítás  4.Selymesség  5.Fény

marryjane

2017. január 11.

Tégelyes kistesóját is használtam már, az sűrűbb. Jó az illata, fényes-selymes tőle a haj. Csak Glamour-napokon venném meg, mert ebben az árban azért vannak tőle jobban teljesítő balzsamok. Egynek nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

TheEvii00

2015. július 6.

Iszonyatosan jó termék, a hajam pihe-puha lett tőle. Biztos újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 6.

borntobe

2015. február 11.

Fenyes, puha hajat csinal, ami jo, viszont fura modon elnehezites es zsirossag nelkul lapitja le a hajamat. Valahogy elveszi a tartasat. Ritkan hasznalva biztosan el fog fogyni nalam, mert nem rossz, csak az en hajammal nem mukodik egyutt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 11.

vikica0621

2015. január 25.

Szerintem ez egy nagyon jó kis termék. Jó az illata és nekem puhábbá és könnyen fésülhetővé teszi az amúgy gubancolódásra hajlamos hajamat. Nekem teljesen bevált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 25.

Cloudberry

2014. augusztus 4.

Hát számomra az illatán kívül nem sok pozitívum van. Nekem nem segít a gubancokon, nem siklik tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

mira9413

2014. június 9.

A hajam szinte folyt tőle, olyan selymessé tette, ráadásul rövid idő alatt. Számomra csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 9.

MissSz*

2014. március 18.

Nem tökéletes,de jó és hatékony pakolás. Az én hajam teljesen kezelhetővé és fényessé vált tőle,de egyelőre még nem lesz örök szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

black_cico

2014. január 25.

nagyon nagy reményeim voltak, mivel nem egy olcsóság, de hatalmas pofára esés most is, mint eddig szinte minden Lorealnal.. a selymes olaj izénál meg a többi.. nem is tom mi visz rá mindig, h megvegyem, biztos a díszes csomagolás v talán, h a Jennifer Lopez póthaja ettől ilyen szép e :DD
lényegtelen is, de a tapasztalataim a következők: megint kb a fél tubust nyomhatod, h érezd, h a hajadra kented, én direkt tovább hagyom a hajamon, mert sztem a felkened-lemosod effektus az halottnak a csók, de így sem érzem, h bármit is csinálna a hajammal, nem ápolja, nem hidratáltabb, az illata ennek még egész jó, de most ez esetben ez kit érdekel?! harmatgyenge ennyi pénzért, és bár kárt (egyenlőre nem csinál), de hasznot sem, ez a tipikus SEMMI.

update:
:D nemtom mi történt, de így hosszútávon használva meglepően tapasztalom, h egyre jobb.. máskor is voltam elájulva termékektől, aztán többszöri használatra csalódás lett, ezzel viszont fordítva van és valóban 3 egymás utáni mosásra is ugyanolyan jól produkál :)
pont olyan lesz a hajam amilyet szeretnék, jó esésű, erős, egészséges kinézetű, fényes és nagyon jó tapintású, no meg egyenes :) igaz szerintem eléggé zsírosít, így harmad napra vállalhatatlan lesz, de én amúgy is szoktam ilyen időközönként mosni.

update 2: már majdnem egy éve, hogy nem vásároltam újra, de Mikulásra megajándékoztak egy ilyennel ismét, nagyon örültem neki, mert jó emlékeim voltak róla (nem is tudom megmondani, h miért nem vettem újra, talán az ára miatt), azonban ez úttal megint változott a véleményem :/ most marha hamar elfogyott és szinte semmit nem javított a hajamon, olykor szárított is, a maradékot már egy hajpakolással együtt használtam el, mert annyira nem ápolt semmit.. legszívesebben 3at adnék, csak az egykori elégedettségem miatt hagyok neki 4et.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 25.

update:

viktoriacsoke

2014. január 5.

Nagyon szeretem ezt a terméket, bevált

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 5.

Nagyon szeretem ezt a terméket, bevált

ziadrienn

2013. november 22.

Elég jó ,venni fogom újra ,szeretem loreal hajápolóit

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 22.

Elég jó ,venni fogom újra ,szeretem loreal hajápolóit

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glutamic Acid
Vitaminok: Glyceryl Linoleate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Lilás piros.

Tartósítószer.

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Aminosav, melyet a búzában található gluténből állítanak elő. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hajkondícionáló. Paula Begoun szerint nincsen olyan kutatás, ami alátámasztja, hogy a glutaminsavnak a bőrön alkalmazva bármilyen hatása lenne.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).