L'Oreal Paris

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tilbog, Módosítva: 2012. augusztus 22.

Kategória:   Hajápolók

Könnyed állagú pro-keratinnal és ceramiddal gazdagított összetétele azonnal bejut a hajszálakba a mély regenerálásért. Haja mintha újjászületne, felszíne sima, és hihetetlenül puha.

Eredmény: 1.Erő  2.Tömöttség  3.Vitalítás  4.Selymesség  5.Fény

hempike1

2013. július 20.

Szerintem az illata egy kicsit mosóporra emlékeztet. Mindjárt ez ugrott be, amikor megéreztem a vizes hajamon. Amúgy átlagos a teljesítménye, semmi kiemelkedőt nem tud. Számomra nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 20.

malik.regina5

2013. március 6.

óó hát ennek a terméknek a tégelyes pakolása volt életem legszebb találkozása,benne se csalódtam ! :))
Első használatot hülyén végeztem,30 percig rajta vt a hajamon,kiszárította,zsíros volt...Nem is értettem miért.
Ja,h én voltam a béna?! na igen.Nem véletlen "instant" és nem véletlen,h "nem kell rajta hagyni hatni" szóval 2. hajmosásnál már bölcsebben : sampon,pakolás 2 percre,majd ő -rögtön lemosva.Háááát isteni ! :)) 3. napon is selymes a hajam,mintha most mostam volna.Köszönet <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 6.

Arian87

2013. január 5.

Maximálisan elégedett vagyok! A hajam puha, könnyen kezelhető, jó illatú lesz tőle. Nem cserélném le.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 5.

kriszti.07

2012. december 2.

A szőkített hajamra használom, mert bár a töve zsírosodik, a hajam vége nagyon száraz és fakó lett. Balzsam nélkül használom (eddig 3 alkalommal) és imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 2.

Alexa369

2012. július 11.

a legjobb hajápoló amit eddig használtam. már a harmadik tubust fogyasztom belőle. az első hajpakolás ami már az első használat után szemmel látható és tapintható eredményt produkált. Nem minden hajmosásnál használom, csak hetente egyszer, a hajam váll alá érő és nagyon dús de így is kitart 2-3 hónapig egy tubus. szerintem bőven megéri azt az 1700 forintot amibe kerül, főleg hogy amióta használom, balzsamra semmi szükségem nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 11.

snowflake

2012. június 12.

elsőre örültem, a hajam csak úgy szívta be, viszonylag hamar el tudtam használni. de nem nagyon hatott meg. olyan mintha csak a hajam külsejét tenné selymesebbé, de a haj szerkezetén csak látszólag javít. akkor érdemes használni, ha épp sietek és nincs időm a 10 perces hajpakolásra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 12.

amyesther

2012. május 20.

A rengetek hajvasalás, szárítás, copfba kötés iszonyú szárazzá és töredezetté tette a hajvégemeimet. De a töve mindig nagyon zsírosodik...
3 naponta haszáltam, 2 héten keresztül. Sokat javult a frizkóm szerkezete, a termék elfogyott-és még mindig nem kell hajbalzsamot használnom....
Nem tápláltam nagy reményeket ehhez, hiszen a hajpakolásoktól, balzsamoktól csak zsírosabb lett a hajam. Itt ez a veszély egyáltalán nem fenyeget, de nem értem a fényt adó hatás, mire jó.... Én személy szerint jobban szeretem, ha természetes fényű a hajam.
Ja, és minőség-ár arány tökéletes. A Kerastase pölö 3000 Ft-nál kezdődik, ugyanijen teljesítmény mellett...
Most már csak sampont használok, de ha újra szükségét érzem, biztosan ezt fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. május 20.

hekata87

2012. március 19.

Sajnos nekem sem vált be. A Full Repair 5 termék családtól már gyógyulgató hajam még csúnyábban feltört a használata után, szállt, kezelhetetlenné vált. Szemeztem az Arginine X3-al, mert nem csak károsodott, hanem hullik is a hajam, de ahhoz a termékhez is hasonló hatást írnak a véleményezők, mint amit az Instant Varázsnál tapasztaltam. A Full Repair 5 családot -ezt a terméket leszámítva- amúgy mindenkinek ajánlom, nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 19.

veraveravera

2012. február 19.

Már a második tubussal használom, az első nagyon hatásos volt, tényleg puhább és selymesebb volt tőle a hajam, viszont így a második tubus végén már lehet, hogy hozzászoktam, mert nem érzem a hatását. Tartok egy kis "pihenőt", pár hónap múlva újraveszem, kíváncsi vagyok, akkor mit fog tudni. Az illata nagyon finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 19.

gabbancs

2011. október 25.

Puha, fényes, könnyen kezelhető lett tőle a hajam, mint más átlag balzsamtól, vagy pakolástó, finom az illata. Semmi extrát nem éreztem benne, használtam már ennél jobbat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 25.

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glutamic Acid
Vitaminok: Glyceryl Linoleate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Lilás piros.

Tartósítószer.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).