L'Oreal Paris

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tilbog, Módosítva: 2012. augusztus 22.

Kategória:   Hajápolók

Könnyed állagú pro-keratinnal és ceramiddal gazdagított összetétele azonnal bejut a hajszálakba a mély regenerálásért. Haja mintha újjászületne, felszíne sima, és hihetetlenül puha.

Eredmény: 1.Erő  2.Tömöttség  3.Vitalítás  4.Selymesség  5.Fény

szueszti

2011. október 4.

A kedvenc hajápolóm. Tényleg van eredménye. Nagyon puha, selymes és fényes lesz tőle a hajam, ezen kívül azért szeretem még, mert nem nehezíti és lapítja le a hajat.
Negatívként annyit, hogy lehetne olcsóbb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 4.

Negatívként annyit, hogy lehetne olcsóbb is.

Monee

2011. október 4.

Nekem bevált, festett szőke hajra. Nagy előnye, hogy nem kell fél órát a hajon hagyni és mégis hatásos. Kb. 1 percet ha a hajamon hagyom - rohanós reggeleken ezt használom, pont ezért :) - puha és selymes a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. október 4.

strawberry92

2011. szeptember 12.

Megvettem, mert mindenhol csak jót olvastam róla...erre mi történt? Ez volt az egyik legnagyobb csalódásom. 1100Ft 200ml, szerintem ez nagyon drága, főleg, hogy ahhoz, hogy érezzem, hogy van a hajamon belőle majdnem a fél tubust rákellet nyomnom:) Azt írja a tubus hátulján, hogy azonnal hat, én azért 10 percet vártam biztos ami biztos. Hajszárítás után a hajam szárazabb volt mint valaha:O A Serical Latte,Placenta hajpakolás ami ugye köztudottan nagyon olcsó és sokat is adnak belőle 1 használattal helyrehozza a hajam, amíg ez a drága és agyonreklámozott termék az égvilágon semmit sem segített...sőőt....Az illata legalább kellemes volt:D Szerintem el sem használom a maradékot, mert nekem többet ártott mint használt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 12.

bunieka

2011. szeptember 6.

Alig vártam, hogy végre felkerüljön ide ez is, mert már 1 hónapja használom, és imádom! Fényesebb, selymesebb, és úgy érzem erősebb is lett a hajam. Minden hajmosás után használom főként a hajvégeimre koncentrálva, néha tovább is rajta hagyom ha van időm, de általában maximum 2-5 percig van fent. Abszolút meg vagyok elégedve vele, biztos vagyok benne hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 6.

tilbog

2011. augusztus 29.

Szőkített, száraz, hullámos (néha göndörödő) hajamat puhává, könnyűvé tette, nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 29.

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glutamic Acid
Vitaminok: Glyceryl Linoleate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Lilás piros.

Tartósítószer.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).