L'Oreal Paris

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. május 22.

Kategória:   Hajápolók

• Hajerősítő balzsam töredezés ellen.
  • Biotinnal, B5-vitaminnal és argininnel.
  • Gyenge,töredezés miatt hullásra hajlamos hajra.

Csillagporocska

2021. december 5.

Nagyon szeretem. 🖤 Szuper illata van, szépen hidratálja a szőkített hajamat, és valóban, mintha a töredezés ellen is egészen hatékonynak bizonyulna nálam. Az állaga is tökéletes. Hamarosan elhasználom belőle az első flakonomat, de szerintem egyszer újra fogom venni, kipróbálnám a samponjával együtt is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 5.

Hsz94

2021. október 12.

Imádom a samponjával együtt! Puha és selymes haj, isteni illat akár még egy hét után is érezni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 12.

llsmgy

2021. augusztus 12.

Az illata valami mennyei és aránylag tartós is. A
hajmosás után a hajam még fényes, puha volt, viszont már másnap láthatóan veszt a fényéből és talán még szárazabb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 12.

Az illata valami mennyei és aránylag tartós is. A

NeXa

2021. április 23.

Egy idő után a hajamra képzett egy kisebb szilikon réteget. Hajmosás után mindig szép, selymes volt a hajam tőle, de rá 2 napra meg olyan száraz lett, hogy inkább átpasszoltam a nővéremnek. Ami még jobban is aggasztó és azért adok neki 1 csillagot, mert Chlorhexidine Dihydrochloride-t tartalmaz, ami van olyan rossz szintetikus tartósítószer, mint a DMDM. Emellett televan egy csomó felesleges illatanyaggal, ami jobban szárít és árt, mintsem használ. Igaz, bizonyos mértékig nem ártó, de annyi természetes tartosítóanyag van kozmetikumokhoz, hogy ezek full feleslegesek. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 23.

annacska99

2021. április 14.

Körülbelül december vége óta használom, én egy hajvágás után vettem meg, így igazából nem a már roncsolódott hajammal kell csodát tennie, csupán azt szerettem volna ha megőrzi a hajam épségét. Ezt pedig maximálisan teljesíti is! Több mint 3 hónapja használom, és szuperül ápolja a hajamat (a hajam egyébként nincs festve, nem szoktam hővel kezelni vagy ilyesmi, viszont gyakran hordom befonva, ami úgy vettem észre korábban, hogy szintén kicsit töredezetté teszi). Csodás illata van, és plusz pont hogy szerintem nagyon sokáig elég, mint írtam én decemberben vettem meg, és súlya alapján még legalább a 2/3-a megvan, úgyhogy kb. 5-6 naponta mosok hajat.Egyébként én azt is szeretm, hogy nem kell hosszasan a hajban hagyni. Ár-érték arányban szuper, nagyon tudom ajánlani!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

Mercury91

2021. február 16.

Semmit nem vettem észre hajerősítésben, a sampont és a balzsamot együtt használtam, de semmi, így ez egy átlagos kombó, de nem erre vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

ZsofiaLoren

2021. január 29.

3-4 használat után nagyon elégedett vagyok vele. Nagyon töredezett a hajam és eddig semmi sem segített igazán, így hirtelen felindulásomban megvettem a teljes palettát: sampon, balzsam, kifésülést segítő krém, maszk. Ezek így együtt teszik a dolgukat. Több hajhullást/töredezést gátló terméket is próbáltam, de mindegyiktől olyan tartás nélküli lett a hajam, hogy rossz volt ránézni és nem láttam változást. Ezt a Full resist balzsamot és a többi terméket használva, azonban a hajamnak van végre volumene, kevésbé hullik! A töredezést is szépen helyre rakták. 3 naponta mosom és nem zsírosodik tőle jobban. A sampont kivéve nem kenem a hajtövekre a termékeket, mert félek, hogy attól azért lelapulna. Őszintén én nem vártam ilyen fokú eredményt a L'orealtól, de megérte beruházni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 29.

pacsalia

2020. október 29.

A maszkjával és a hajbanmaradó ápolójával használom, a sampont én nem merem kipróbálni az SLS miatt érzékeny fejbőrre. De a másik három termék iszonyat jól bevált, szerintem így ez a trió erősíti egymás hatását, mármint így tényleg kellő mennyiségű hatóanyag jut a hajszálakba. Nagyon rendben van ez a termékcsalád :) Puha lesz tőlük a hajam és mintha tényleg segítene a töredezett végeken. Nem zsírosítanak picit sem, ha az ember a haja alsó harmadára/alsó felére használja őket. Feljebb én még sosem próbáltam kenni, mert a töveknél és a felső résznél nem igényli a hajam az extra ápolást. Az illatuk mesébe illően finom , és tartós is! Nagyon elégedett vagyok <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 29.

FeketeReka88

2020. június 28.

Samponjával együtt használom, hihetetlenül puha lett a hajam. Remélem sokáig tudom majd használni, nagyon jó az illata, egy édes parfümre emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 28.

ani93

2020. május 31.

Nagyon jó az illata. Kedvencem lett. Eddig mindig csak sampont vettem a l'oreal-tól gondoltam most kipróbálom ezt a csodát. Nekem két mosás után látszódott az eredmény.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

Vitaminok: Glyceryl Linoleate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).