L'Oreal Paris

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: pacsalia, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. október 28.

Kategória:   Hajápolók

Szilikonmentes hajápoló maszk töredezés ellen.

• teljes hosszukban regenerálja a hajszálakat
  • kedvezően hat a hajhullás ellen
  • erősíti a hajszálakat
  • megkönnyíti a haj kifésülését és így megelőzi a károsodását
  • a haj selymes tapintásúvá válik

Regina0206

2021. február 17.

Én az első benyomásról szeretnék beszélni. Mostanában csomókban hullik a hajam, úgyhogy gondoltam teszek vele egy próbát, hátha segít. Vasárnap használtam először és a hajtövektől a hajvégekig kentem. Így viszonylag sokat kellett belőle használnom, de egye fene. Tartottam tőle, hogy már hajszárításkor látszódni fog, hogy zsíros a hajtövem, de szerencsére nem így lett. Talán egy icipicit hamarabb bezsírosodott a hajam, mint szokott, viszont a tartása mintha jobb lenne és az egész hajam puha tőle. Arról még nem tudok nyilatkozni, hogy a hajhulláson vagy a haj megerősítésében segít e. Később updatelek, de első benyomásra 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

ZsofiaLoren

2021. január 29.

3-4 használat után nagyon elégedett vagyok vele. Nagyon töredezett a hajam és eddig semmi sem segített igazán, így hirtelen felindulásomban megvettem a teljes palettát: sampon, balzsam, kifésülést segítő krém, maszk. Ezek így együtt teszik a dolgukat. Több hajhullást/töredezést gátló terméket is próbáltam, de mindegyiktől olyan tartás nélküli lett a hajam, hogy rossz volt ránézni és nem láttam változást. Ezt a Full resist maszkot és a többi terméket használva, azonban a hajamnak van végre volumene, kevésbé hullik! A töredezést is szépen helyre rakták. 3 naponta mosom és nem zsírosodik tőle jobban. A sampont kivéve nem kenem a hajtövekre a termékeket, mert félek, hogy attól azért lelapulna. Használatát tekintve nekem az vált be, hogy nem mosom ki, hanem kis mennyiséget teszek a hajamra, bedörzsölöm és így sokkal könnyebben kifésülhető. Őszintén én nem vártam ilyen fokú eredményt a L'orealtól, de megérte beruházni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 29.

pacsalia

2020. október 29.

DM-ben már lehet kapni!! Máshol még sehol nem láttam. A balzsamjával és a hajbanmaradó ápolójával használom, a sampont én nem merem kipróbálni az SLS miatt érzékeny fejbőrre. De a másik három termék iszonyat jól bevált, szerintem így ez a trió erősíti egymás hatását, mármint így tényleg kellő mennyiségű hatóanyag jut a hajszálakba. Nagyon rendben van ez a termékcsalád :) Puha lesz tőlük a hajam és mintha tényleg segítene a töredezett végeken. Nem zsírosítanak picit sem, ha az ember a haja alsó harmadára/alsó felére használja őket. Feljebb én még sosem próbáltam kenni, mert a töveknél és a felső résznél nem igényli a hajam az extra ápolást. Az illatuk mesébe illően finom , és tartós is! Nagyon elégedett vagyok <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 29.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol