L'Oreal Paris

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szaniblue, Módosítva: 2019. augusztus 23.

Kategória:   Hajápolók

Koncentrált  Pro-Keratin Ceramid aktív szérummal gazdagítva ápol, hogy segítsen helyreállítani az újrafeltöltött haj látható jeleit.

senskin

2015. július 12.

Nem rossz ez a pakolás, balzsam helyett használom minden hajmosás után. A hajvastagítós sokkal jobb....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 12.

Liora

2015. március 30.

A kedvenc hajbalzsamom, évek óta csak ezt használom! Minden hajmosáskor (heti 2x) 2-3 percet hagyom hatni a hajamon, utána kiöblítem. Finom puha és egészséges lesz tőle a hajam, a fodrászom is mindig megdicséri amikor megyek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 30.

szirmusz

2014. március 1.

Eleinte teljesen odavoltam a hatásáért, ami elmúlt pár használat után. Most átlagos, közepesnek modanám. Az első pár használatnál selymes és puha lett hajam, jó tartást adott neki, de az elmúlt egy-két hajmosásnál már kicsit szárazab lett a hajam, pedig semmi nem változott a napi rutinomban. A dobozt elhasználom, de nem veszem újra, mert ennyi pénzért szerintem jobbnak kellene lennie, ezt a hatást olcsóbb hajpakolások is hozni tudják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 1.

mustang

2013. november 4.

Ezt a terméket nagyon imádom, egyetlen hátránya az ára. Használatkor a hajam puha, és jó tapintású lett, nagyon tetszik az illata, amit sokáig érezhettem a hajamon, még a hajhabom illatát is elnyomta :)

Update: Jelentem, újravettem a terméket, ma sikerült elcsípnem akciós áron nagy örömömre :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 4.

Babooca

2013. június 27.

3x vettem újra, az sem érdekelt, hogy milyen drága is valójában és mennyire kártékony. A hajam a szilikontartalma miatt folyékony selyemmé vált,de emiatt hamar el is nehezedett és könnyedén vált zsírossá. Ezt nem szerettem benne nagyon. 1 éve már szilikonmentes hajápolókat és természetes olajokat használok, emiatt a hajam egészségesebbé, fényesebbé, erőteljesebbé vált. Nem zsírosodik olyan hamar és fényesen csillog. Drága és túlhypeolt termék ez is. A régi szép emlékek miatt 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

macaron_kitty

2013. június 27.

Nekem tökéletesen rendbe tette a szőke hajamat anno 4 éve, és még mindig szeretem :)

pilluska

2013. május 1.

Mindössze kétszer használtam, ezért szeretném eladni valakinek, akinek bevált. Érdeklődni itt lehet: pothcsilla93@gmail.com
jaj lányok! Megvettem, mert mindenki olyan szépeket írt róla, olyan csúnya töredezett lett tőle hajam, ráadásul iszonyatosan elkezdett hullani is.. Egyszerűen nem értem, hogy miért. Biztos, hogy emiatt történt, mert a sampont és balzsamot nem váltottam, csak pakolást. Egyetlen pozitívum benne az illata, mert az csodás:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 1.

Gwen

2013. április 6.

Ezt a pakolást használom már egy ideje, elég sok kell a hajamra, mert hamar beszívja. Azt vettem észre, hogy szépen megerősítette a hajszálaimat, vastagabb szálúak lettek, pedig elég vékony szálú. Illata is jó :) Elég drága, de viszonylag sokáig kitart. Újra fogom venni azt hiszem ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 6.

malik.regina5

2013. március 22.

márc. 22: igeeeeen,rászántam magam,nem csak bámultam,h milyen drága,és újra beszereztem.IMÁDOM! Örök szerelem a miénk :)) a hajam és ő együtt tökéletes párt alkotnak :)
dec.31:Számomra a legeslegjobb hajpakolás a létező összes közül.Még most is visszasírom,hogy elfogyott.Amit csinált a hajammal,egy csoda volt.Rákentem a hajamra,ha 1 percig,vagy egy óráig hagytam rajta,mindegy volt.Az eredmény ugyanolyan tökéletes rövid és hosszabb idő után is.Tökéletesen puha és kezelhető haj,valamint egészséges.Nem csak külsőleg volt érezhető a változás.
LEGJOBB ! :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 22.

LEGJOBB ! :))

svenimeni

2013. január 27.

Szerettem ezt a hajpakolást,amit ígért azt teljesíti is, de kicsivel többért lehet kapni természetesebbet is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Glutamic Acid
Vitaminok: Glyceryl Linoleate

Tartósítószer.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).