L'Oreal Paris

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. december 28.

Kategória:   Hajápolók

Szakértő ápolás fakó hajra. Glycogellel és selyem elixírrel gazdagított termék.

Babooca

2019. augusztus 22.

A régebbi változatot nagyon szerettem, de ez rettentő vizes és szinte semmire nem tudtam használni. Látható eredmény nem volt, csak könnyebben zsírosodó haj. Édesanyám azóta vett egyet, már fél éve csak tengődik a polcán, képtelen elhasználni, ő tényleg csak fényesítés miatt vette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Jelizz

2017. február 26.

Akcios volt gondoltam megveszem,szep rozsaszin kivitel csajos 😀 es jo sok van benne. Az illata is meggyozott ,de sajnos pluszt nem ad a hajnak nem hidratal jobban es nem latom fenyesebbnek tole a hajam
Egy atlag pakolas 😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 26.

Egy atlag pakolas 😕

relaj

2017. január 9.

Nyáron vettem pont azért, hogy némi fényt adjon az amúgy melírozott, száraz hajamnak... Biztosan találhattam volna erre a problémára célzottabb hajpakolást, ezért is lepett meg az eredmény a többi 5-6-7ezer forintos Kérastése, TIGI és más professzionális termékek után amik folyamatosan csalódást okoztak. Mindig sokáig hagytam a törölközőszáraz hajamon (kb. egy órát) és utána csodát tett a hajammal (ami pedig amúgy elég nehéz). Selymes és könnyen kezelhető lett, eddig ezt semmilyen pakolás nem eredményezte. Vékonyszálú, száraz hajam van, nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

mandala77

2016. szeptember 30.

Tény, hogy szép fényessé, puhává, lággyá varázsolja a hajat, és sokáig elég egy tégely. Viszont nekem túlságosan zsírosítja a hajam, és két nap után már egyáltalán nem érezni az illatát. Ennek ellenére újravettem.
Egyébként tudja valaki,készülnek kivonni a forgalomból? DM-ben mostanában nem látom, és Tescoban is csak a leárazott termékek részlegen találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

Zsanett01

2016. szeptember 17.

Jó az illata-az álaga.A hajam mégsem olyan tőle,mint várnám.
A zöld Fructis pakolás után ez úgy érzem,kevesebbet tud.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Jó az illata-az álaga.A hajam mégsem olyan tőle,mint várnám.
A zöld Fructis pakolás után ez úgy érzem,kevesebbet tud.

Banszky

2016. július 26.

Röviden,tömören: Mint halottnak a csók. Még csak könnyebben kifésülni sem tudom a hajam tőle. Illata jó,állaga nekem nagyon folyós,hatása semmi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 26.

senskin

2016. június 21.

Nekem jó. Vékonyszálú a hajam, de szépen simítja és dúsító hajformázók jönnek utána. Nem minden nap használom, de sokat segít a hajamnak. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 21.

helgus96

2016. április 13.

Én leszek az ünneprontó úgy látom. Nekem semmivel sem lett puhább vagy fényesebb a hajam tőle. Valóban nem kell belőle sok pedig elég hosszú hajam van, úgyhogy nem fogy el egyhamar.. de ha el is fogy nem veszem újra. Illata kellemes, nem drága, de vannak ennél még olcsóbb hajpakolás amik érnek is nálam valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

kalmaniki

2016. március 4.

Fantasztikus ez a hajpakolás. Nagyon puhává, fènyessè, napokig illatossá teszi a hajam, ami mostanában elèg száraz. Kevès mennyisèg is elèg belőle egy hajmosás alkalmával, így nem kell egyhamar újravennem, de ha elfogyna mindenkèppen megteszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 4.

Juju22

2016. február 12.

Mindig elseve hajpakolást szoktam használni hajmosáskor a balzsam helyett, nagyon kevés kell belőle, tényleg azonnal hat, nem kell rajt hagyni a hajon. Ez a legjobb amit eddig próbáltam az elseve pakolások közül! Az illata is nagyon jó! 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 12.

Hidratálók: Lactic Acid, Hydrolyzed Silk, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid, Glycolic Acid