Best of Beauty 2019

L'Oreal Paris

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mignon, Módosítva: 2012. július 8.

Kategória:   Hajápolók

Intenzíven táplál és tartósabbá teszi a hajszín ragyoságását. Segít megvédeni a hajrostot a külső káros hatásoktól és kiemeli a hajszín ragyogását.

Anee876

2015. január 30.

Nekem ez így az ártani nem használ kategória. Oké, nagy kárt nem tett a hajammal, de nem is hidratált. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

Lexi90

2013. október 9.

Pár éve használtam és ami bennem maradt, az az isteni illata. Nagyon puha is lett tőle a hajam, manapság sajnos nem veszek tégelyes pakolásokat, mert kicsit sokallom az árukat, minden esetre ez a termék hibátlan volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 9.

jégvirág

2013. augusztus 1.

Pár évvel ezelőtt használtam és a színvédő termékek közül ez vált be a legjobban (ezen kívül még 3 márkát próbáltam). Emlékszem, mikor a festett hajam kifakult kissé és használtam ezt a pakolást, másnap megkérdezték, hogy megint befestettem-e. Egyébként puhította is a hajam, könnyen kifésülhető lett tőle, de a következő nap már száraz volt. Most ahogy látom az összetevőit, nem vagyok elragadtatva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 1.

Pöti

2013. március 23.

Használtam egy ideig, az illatát szeretem. 3 perc alatt nem használt túl sokat, én kb 15 percet hagytam fent. Szerintem drága a tudásához képest, puha lett a hajam, de a balzsamától is pont olyan lett.. Nem adott extra ápolást..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 23.

gothmarypoppins

2013. március 21.

Hajtőre nem szabad jutnia a zsíros-tápláló pakolásokból. Ha olyan kell, ami jó a fejbőrre, ajánlom a Lush Roots pakolást.

Kicsit különösen használtam, mert a rózsaszín tintába mártott ("ombre") hajvégeim festékéből is belekevertem egy keveset. Vivőanyagnak nagyon jó volt, egy óra után mostam ki, a szín (Jeans Colour Violet) sokkal élénkebb lett, a haj selymes, a fogyasztó elégedett. Furcsa módon, szárítás után kimondottan fakó vöröses lett, (én meg persze kétségbeestem, hogy elcsesztem a hajamat...) de másnap reggelre átváltott élénk kékes-bíborba. Száraz és vékonyszálú a hajam (borzas-repülős-szöszös) kicsit elnehezítette a végét, ez nálam jót jelent.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 21.

Trixi

2013. január 7.

Egyetértek, eléggé zsírosítja a hajat, ráadásul rengeteg ideig tart lemosni, nagyon ragaszkodó. A haj pedig összetapad, összeesik tőle, igaz, selymes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 7.

melange5014

2013. január 3.

Ez nemes egyszerűséggel szar 1700 ft ért, a hajtövem zsíros tőle, selymes nem nagyon lesz, többet vártam ettől a márkától:S

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 3.

mignon

2012. július 6.

Nem rossz, de nem az igazi. Valóban nagyon puhává varázsolt a hajam, valamennyivel tartósabbá tette a színt, de egy direkt festett hajra való terméktől én többet vártam. Illetve kicsit zsírosította is hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színező anyag. (Piros)