L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: magdus_, Módosítva: 2019. augusztus 23.

Kategória:   Hajápolás

Az Elséve Töredezés elleni krémpakolás intenzíven táplálja haját a hajtövektől a hajvégekig. Haja erősebbnek és védettnek érződik. A pakolás a haj sérült területeit célozza meg, hogy feltöltse a sérüléseket, így teszi puhább és selymesebb érzetűvé a hajat . Segít a sérült haj javításában, összetétele a haj egyik természetes cementjének másolatával van gazdagítva.

Babooca

2019. augusztus 22.

Régen nagyon szerettem, felváltva használtam a Full Restore 5-tel. Szerettem az állagát, azt ahogyan puhított. Egy bajom volt csak vele, hogy 2 nap után nagyon zsírossá tette a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

secretlyaunicorn

2013. december 7.

The best :) Évek óta nagy kedvenc. Puhává és kifésülhetővé teszi a derékig érő és töredezésre hajlamos hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 7.

fomnaba

2013. november 20.

Rövid ideig volt nálam annyi, hogy kipróbálhassam. Nagyon meggyőző volt, szép lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 20.

marinababa92

2013. szeptember 29.

az egyik legjobb, amit valaha próbáltam, olyan jól feltölti a hajam olajokkal, hogy balzsamot egyáltalán nem kell használnom, még az ezután kettővel lévő hajmosásnál sem! érezhető, hogy mélyen táplál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

melinda18

2013. március 7.

nekem be vált csak az a baj hogy hamar elfogy !!!meg nem volt tartos csak a felkenás után egy kis idejig éreztem az ilatát meg a hatását

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 7.

Sephira

2012. december 31.

Update: Jöttem egy kicsit felpontozni. Nem is olyan rossz ez a pakolás! Úgy viszonyultam hozzá valahogy elhasználom ha már egyszer megvettem, nem szeretném kidobni nem volt olcsó legfeljebb kevesebbet rakok belőle.
Már fogyóban van, olyan 1-2 hajmosásra lesz elegendő (hetente 1-szer mosok hajat az nekem elég), eltelt annyi idő hogy megváltozzon a véleményem és rájöjjek valójában nagyon jó kis pakolás csak máshogy kell használni.
A Gliss Kur pakolásoknál megszoktam hogy a rajtuk álló 1 perc hatóidő helyett 5 percig hagytam a hajamon és másnap puha de nem elnehezedő volt a hajam. Mivel majdnem minden G.K. pakolást végig próbáltam (kivéve a feketét ill. abból a kicsit de az úgy érzem szárított) áttértem a L'Oréal-okra. Ez a fajta volt közölük az első, ezt is úgy használtam az elején ahogy előtte a G.K.-okat hogy 5 percig hagytam a hajamon (a tövemre nem), alaposan kiöblítettem mégis másnap reggel nagyon zsírosnak éreztem, lelapulónak, úgy láttam rácuppan a fejemre, semmi tartása nem volt. Bosszankodtam is az elején meg 2 alkalom után ez így nem mehet tovább, ki kell találnom valamit hogy az amúgy sűrű hajam ne tűnjön úgy mint ha egy bödön zsírba borítottam volna..Arra gondoltam talán ebből kevesebb is elég és előtte túl sokat raktam rá az lehetett a gond. Elolvastam a csomagolást és azon az állt hogy 2-3 percig kell a hajon hagyni majd kiöblíteni.
Azóta ezt betartom, pontosan percre időre, mérem az időt, az idő alatt gyorsan eloszlatom (nem túl sokat kitapasztaltam mennyit is lehet) és kifésülöm először nagy fogú majd apró fogó fésűvel, ezzel végzek szerencsére 2 perc alatt majd mikor letelt a 3 gyorsan kiöblítem nagyon alaposan. Hosszú ideje ahogy így használom (mint nemrég) teljesen rendben van a hajam, nagyon finom puha napokig, kevésbé töredezik és nem nehezül el!! Hihetetlen. :)) (Amúgy egyszer kipróbáltam, a 3 perc pont a max. idő míg rajta maradhat, 4 perc az már sok volt neki és megint le volt lapulva reggelre).
Persze ez függhet a haj minőségétől is, mert akinek genetikailag kevés haja van ami eleve gyenge tartású és vékony szálú, annak katasztrófa lehet egy nagyon intenzíven tápláló balzsam vagy pakolás, úgy érezheti a haja teljesen a fejére lapul. Akinek sok haja van és vastagszálú, tartással, lehet azt sokkal kevésbé tudja lelapítani vagy nem vészesen.
Nekem le is volt gyengülve kicsit a hajam (talán nyom elem vagy vitamin hiány ilyenkor télen) de megerősödött az utóbbi időben (hajvitaminok meg egyebek) így talán ez is szerepet játszik abban hogy jobb a tartása akkor is ha ezt a pakolást használom.
Nekem igaz sok hajam van de vékony vagy közepesen vastag szálú, a tartása változó. Meg kell válogatnom hogy mit teszek rá és hogyan, a vége és közepe száraz a töve zsírosodik, ráadásul göndör így még hajlamosabb arra hogy száraz legyen (nekem a normál hajra valók nem elegek a száraz hajra valóakkal óvatosabbnak kell lennem).
Idővel egészen megszerettem ezt a pakolást. :)) Az illata nagyon kellemes, mint valami parfüm, néha csak úgy elővettem és megillatoltam annyira tetszett. ;))
Ennek ellenére nem veszem újra hátha a 2. tégelynél megszokná a hajam (olvastam itt valakiktől hogy már 1. használata közben is), másrészt lehet megunnám egy idő után, szeretem a változatosságot. Legközelebb a Full Restore pakolás lesz soron ha ez elfogy, annak másmilyen de annak is nagyon jó illata van, kíváncsi leszek. Azon az áll 1-2 perc a hatóidő, remélem be fogom tudni tartani mert ez a 3 perces is épp hogy megvan.
Csak azért 4 csillag mert azért macerás, eltalálni a megfelelő mennyiséget és figyelni precízen hogy pontosan 3 perc legyen ameddig a hajamon van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 31.

annapanni

2012. szeptember 11.

jééé, ehhez még nem írtam semmit, pedig ez is megvolt nekem:) hát egész jó, de nem csodaszer, a régi csomagolásút használtam. sokat kell rárakni a hajra, így hamar elfogy. mivel levágattam a fenék alá érő hajamat, így egy ilyen krém kitart 4-5alkalomig is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 11.

zafira

2012. szeptember 11.

kedvenc hajpakolasom fenekig ero hajamat (amit hajvasaloztam) nagyon szepen rendbe tartja ,puha konnyen kifesulheto. en hajbalzsam helyet hasznalom torolkozo szaraz hajon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 11.

Sephira

2012. szeptember 11.

Nemrég vettem az új csomagolásút, kétszer használtam eddig. Próbáltam másodjára kevesebbet rakni belőle, hátha az volt a baj sokat raktam belőle (előzőekből több kellett). A hajam puha lett tőle napokra, de úgy éreztem elnehezít, lelapít az első két napban, utána tűrhetőbb.
Nem is tudom miért adtam neki újabb esélyt, valahogy csalódok a L'Oréal hajápoló termékeiben (pedig a sminkjeiket szeretem), mindnél szinte ugyanazok a problémák, agyon puhít, elnehezít, sok is kell belőle ha érezni akarom van valami a hajamban. (A Gliss Kur-ok sokkal jobban voltak, még azok is beváltak amelyekről azt írták elnehezítenek, azok engem nem, de majdnem mindet próbáltam kellett a változatosság és kíváncsi is voltam). Az első L'Oréal-os hajpakolás amit próbáltam, van még egy, a Full Restore, talán abban nem csalódok majd arról is írok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 11.

hopihecske

2012. április 18.

A repair 5ös sokkal jobban bejött. Ez valahogy elneheziti a hajamat...:((

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 18.

A repair 5ös sokkal jobban bejött. Ez valahogy elneheziti a hajamat...:((

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer és segít a hajban tartalni a nedvességet. Az EWG szerint az összetevő egészségügyi veszélye abban rejlik, hogy szennyezve lehet Ethylene Oxide vagy 1,4-Dioxane által. Az összetevővel leggyahrabban hajápoló készítményekben találkozhatunk.