L'Oréal Paris

Ár:   1349 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. március 30.

Kategória:   Hajápolók

Egy krém koncentrált Sicamid tartalommal, amely azonnal beolvad a hajrostokba, így veszi fel a harcot a töredezett hajvégek ellen. Célzott és tartós hatás. A haj hosszára és végeire. Nem szükséges kimosni.

DalmaAnna

2020. október 11.

A két olajos hajvégápoló sokkal jobb ennél. Ebből a Repair termékcsaládból nekem a "L'OREAL PARIS ELSEVE TOTAL REPAIR 5 DOUBLE ELIXIR" spray nyerte el inkább a tetszésem, az jobb, mint az olajos spray verzió :) Így erre a krémre nekem 2 csillag, mert szerintem ez nem jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 11.

vajvajszabo

2019. november 4.

Nem lett tőle az a várva várt Aha-élmény. Sajnos nekem nem tett semmi különlegeset a hajammal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

erasm98

2019. augusztus 29.

Nekem sem vált be, nem ápolt különösebben, illata is olyan semmilyen volt, de el lehet használni azért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

biju94

2019. március 4.

Nekem nem vált be, megvettem, használtam, bármiféle pozitív hatást , igazából semmilyen hatást nem tapasztaltam ...tovább is adtam barátnőmnek. és igazából ő is ugyanazt nyilatkozta, hogy sok mindent nem tapasztalt, de elhasználja. Ez ilyen egynek elmegy termék (ha éppen nincs jobb)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Tothxheni

2018. november 30.

Törülközőszáraz hajra szoktam kenni. Egy ideig imádtam használni, tényleg úgy éreztem, hogy jót tesz a hajvasaló/hajsütő által igénybevett hajamnak, de valamit változtattak a formulán, mert újabban azt veszem észre, hogy ragad tőle a hajvégem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

marysidehouse95

2018. november 13.

Nekem sajnos ez a termék egyáltalán nem vált be. Nem csinált semmit. Nem lett tőle puhább a hajam, sőt inkább nehezebb volt kifésülni.
Ráadásul az illata sem olyan hűde jó. Nem rossz, de azért nem is ájultam el tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

vivieeen1919

2018. augusztus 11.

Sajnos nekem nem vált be száritotta a hajam és öszzetapadt:/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Sajnos nekem nem vált be száritotta a hajam és öszzetapadt:/

pono

2018. február 19.

Szerintem is nagyon jo ez a termekcsalad, bar tele van minden kakival, dehat ezek a hatasosak.. En ahhoz szoktam tartani magam, hogy ami a borombe beszivodik, az legyen tiszta, de amit pl.lemosok rogton vagy hajamra teszek (ami ugye mar egy ''halott'' szovet onnantol, hogy kinott ), az nem olyan fontos. Ezen kivul meg egy Alterra olajat szoktam hasznalni, de az inkabb hajmosas elott-utan hatasos, ezt pedig barmikor szaraz hajra teszem, hogy kezelhetobb legyen. Az en hajam borzaszto szaraz, kicsit sprod is, ugyhogy ezeket rogton beissza. Jo az illata, bar sajnos nem marad meg, es nem tul suru, folyosabb krem. Nekem bejott, semmivel sem rosszabb, mint a tobbi drogerias hajapolo.

Lepontoztam.. kellemes elsore, de nagyon hamar elillan a hatasa es az illata is. Nem sok mindent csinal, legalabb az illata kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 19.

rebus666

2018. február 13.

nem rossz, de csodát nem tesz. sokat kell belőle használni, hogy valami értelme legyen, de így elég hamar elfogy. az illata az jó .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

sznori96

2017. december 6.

Egyik kedvenc termékem+ az illata is szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

Egyik kedvenc termékem+ az illata is szuper.

Antioxidánsok: Arginine
Hidratálók: Lactic Acid, Arginine, Glutamic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Glyceryl Linoleate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sárgás, viaszszerű anyag, mely docosyltrimethylammonium chloride vagy BTAC-228 néven is ismert. Elsősorban hajápoló termékekben találkozhatunk vele, ahol elektromos töltődést megakadályozó anyagként, hajkondícionálóként és tartósítószerként funkcionál. 0.1%-nál kisebb mennyiségben használt. Nagyobb koncentrációban erősen irritáló lehet és allergiás bőrreakciót válthat ki.

Hajápolókban és samponokban gyakran használt összetevő, melyet elsősorban az elektromos töltődés megakadályozására használnak (antistatic). Ezenkívül emulgeáló, tisztító és tartósítószerként is használt. Legfeljebb 0,25%-os arányban biztonságosnak tekinthető a lemosandó kozmetikumokban való használata. (forrás)

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

Más néven gliceril monooleát. Glicerin és olajsav észtere, melyet a természetben előforduló, magas olajsav tartalmú zsírokból és olajokból nyernek. A sárgás folyadékot bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és sűrítőszerként használják a kozmetikumokban.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).