L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Greenapple, Módosítva: 2015. november 8.

Kategória:   Hajápolók

Újratápláló balzsam száraz hajra, méhpempővel és Omega6-al.

zmoarka

2016. május 30.

Ez volt a legjobb balzsam a világon, csak ez tudta széppé és hidratálttá tenni a hajamat. Bármi mást próbáltam ki a nyomába sem ért, aztán amikor visszatértem ehhez, mindig jelentősen javított a hajam minőségén, érezhető volt a különbség. Szeretném ha megint lehetne ilyet kapni a boltokban :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 30.

dorcus89

2015. február 24.

Az Elseve Total Repair balzsamja után gondoltam adok még egy esélyt ennek a márkának, mert a Repair nagyon nem vált be. De ezzel egyenlőre semmi gondom nincs. Nagyon kellemes az illata, nekem nincs gondom a kimosásával sem, nem ragad, nem marad túlságosan a hajamban. Ami nagy pozitívum, hogy a repairral ellentétben ez nem zsírosít. 2-3 napot kibír a hajam hajmosás nélkül, nem nehezíti el, könnyen kifésülhető szép fényes a hajam. Mondjuk a hajam állapotán nem javít, de nem is rontja ezért a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 24.

linkee

2015. január 8.

Az egyik legrosszabb balzsam amit valaha használtam! Szinte lehetetlen kimosni, úgy ragad tőle a hajam mintha ragasztót nyomtam volna rá. Hidratáló hatása nem kiemelkedő, viszont zsírosít. Az illata jó, de ez nem kompenzál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 8.

timcsike1989

2014. április 17.

A sok vasalás miatt választottam ezt a tápláló balzsamot, de ebben is csalódtam. Puhább lett a hajam, de nem az igazi. Az illatát először szerettem, de a tubus közepe fele már nagyon untam. Elhasználtam ezt is, újra nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 17.

nagyerika28

2014. január 30.

Nekem az egyik legjobb balzsam.Isteni illata van és eszméletlen könnyű kifésülni a derékig érő sűrű hajam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.

Scarlett91

2014. január 9.

Általában az összes Elséve terméket kedvelni szoktam, de ez valami katasztrófa volt. Alapos öblítés után jött a szokásos hajszárítás majd hirtelen nem tudtam, hogy most mi van. A hajam tiszta ragacs volt és fénytelen kifésülni is nehézkes volt emlékszem aznap este szórakozni indultunk én meg durrogtam, hogy most emiatt össze kell kontyba fogni a hajam és, hogy biztos én csináltam valamit rosszul, mert ilyen nincs, de mégis van, mert még egyszer próbálkoztam vele és az eredmény szintén katasztrófa volt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 9.

ZsapírPepi

2013. december 9.

Nagyon régóta használom, nekem teljesen jó. Az illatát különösen imádom. Fényes és nagyon finom, puha lesz tőle a hajam. 5/5.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 9.

ziadrienn

2013. november 20.

ez nem túl jó :( Pedig elseve balzsamok elég jók általába :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 20.

ez nem túl jó :( Pedig elseve balzsamok elég jók általába :(

fomnaba

2013. november 20.

Ez a L'Oreal legrosszabb termékeinek egyike, amit valaha próbáltam. Még balzsamozás után is seprű volt a hajam, katasztrófa volt fésülni, ezt nem is értem....a töredezés ellenivel semmi ilyen gondom nem volt. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 20.

Babooca

2013. október 2.

Ezt a balzsamot szerettem, nem volt vele sok gondom, csak annyi, hogy zsírosította a hajam. Ma már drága és nem is tetszik az INCI-je, szóval lecseréltem. Az illatát nem tudtam megunni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 2.

Vitaminok: Glyceryl Linoleate

Alkoholok: Myristyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Myristyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Linoleate, Glyceryl Oleate, Glyceryl Linolenate
Emulgeálószerek: Stearamidopropyl Dimethylamine, Cetyl Alcohol, Trideceth-6, Poloxamer 407, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Glyceryl Linoleate, Glyceryl Oleate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Stearamidopropyl Dimethylamine, Cetyl Alcohol, Trideceth-6, Poloxamer 407, Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Parfum / Fragrance
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Chlorhexidine Digluconate, Benzyl Alcohol, Cetrimonium Chloride

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

Méhpempő, mely a méhek garatmirigyében termelődő fehéres, tejszerű, sárgás színű, savanykás, szúrós illatú anyag, mely elsősorban a méhanya tápláléka, de élete első három napján minden méhlárva ezt a táplálékot kapja. A méhpempő több mint 150, biológiailag aktív összetevőt: fehérjét, zsiradékot, cukrot, vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet, enzimeket és még számos egyéb bioaktív anyagot tartalmaz. Összetétele: víz 70%, protid 15%, glucid 12%, lipid 3%.

Sok féle jótékony hatást tulajdonítanak a méhpempőnek, de a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos állítások (pl. képes megakadályozni a ráncok kialakulását és gyógyítani az aknés bőrt) Paula Begoun szerint még nincsenek tudományos kutatások által alátámasztva, bár némi feszesítő, vízmegkötő tulajdonsággal valószínűleg bír. Az összetevő az arra érzékenyeknél helyileg alkalmazva kontakt dermatitiszt és az irritációt okozhat, viszont ritkán alkalmazzák akozmetikumokban olyan koncentrációban, hogy az gondot okozzon.

Az összetevő kifejezetten instabil, levegőre, hőre és fényre könnyen lebomlik, ezért a méhpempőt tartalmazó kozmetikumokat érdemes hűtőben tárolni és kerülni a tégenyes, áttetsző csomagolást.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).