L'Oreal Paris

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Dius24, az összetevőket feltöltötte: Gina77, Módosítva: 2015. december 11.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Ragyogást adó éjszakai krém-maszk

Kelemen77

2019. december 9.

A termékcsalád másik szerelme, amióta van, azóta csak ezt használom éjszakára. Illata enyhébb, mint az arcolajnak, állaga krém-gél. Az olajos szérummal keverem, jó vastagon felviszem. Nálam nyom nélkül beszívódik, nincs semmi maradvány, ragacs, csak a puha, bársonyos, hidratált bőr. Most akciósan vettem az Auchanban, 2.290-ért kb egy hónapja, szerencsére még van nekik, DM-ben, Rossmann-ban, Müllerben nincs sajnos. Remélem nem veszik ki a forgalomból. Szeretem a kiürült krémes-maszkos üvegtégelyeket is megtartani tőlük, dizájnos mécsestartónak is megfelel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 9.

Leander

2019. február 3.

Nekem nagyon bejött: szépen hidratál, reggelre az arcom kivasalt és puha, ráncmentes, mélyrehatóan hidratált. Különösen a nyakam és a dekoltázsom volt hálás érte, de az arcomon is jól működött. Jó eséllyel újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 3.

Orchideadin

2019. február 2.

Először nagyon szerettem, jó volt az illata kellemes volt a bőrre kenni, bár nagyon ragadt aludni se tudtam tőle rendesen mert a párnába ragadt miatta az arcom, orrfújásnál az egész zsepi az arcomra ragadt és kis darabokban szedegethettem le, egész éjjel rajtam volt. Aztán észrevettem hogy reggelre adott egy kis csillogást a bőrnek, de ez azért volt mert 2szer olyan zsíros lett a bőröm mint előtte, ha ezt használtam. Akkor olvastam hogy lehet csak maszkként kéne használnom kevés időre, ezért este 1 órákat hagytam rajta, így rosszabb volt, mert a ragacsos állaga miatt semmit nem tudtam csinálni mert mindenbe beleragadt és semmit sem változtatott a bőröm, max annak lehet jó akinek alapból szárazabb a bőre, igaz mikor nekem kicsit szárazabb volt egyből csípte...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

anaa

2018. április 25.

A dobozon inkább éjszakai maszkot láttam ráírva. Hat igen, szerintem maszkkent jobban működik. Ha csak kremkent használom (csak a száraz területek szoktam), akkor is sokszor reggel meg marad az arcomon. Pedig elég kis rétegben és bemasszirozva viszem fel, és a borom eléggé szívja magába a krémeket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

marcsi1233

2018. március 30.

Leakciózva talátam dm-ben, megtetszett a maszk jellege, de meglepődtem, hogy ajánlás szerint 15 percig kéne csak fent hagyni, majd lemosni? Én egész estére felrakom, reggel lemosom, és felkenem a nappali hidratálómat, mert erre a maszkra nem akarok sminkelni.
Pluszként cseppentek rá az arcolajomból is néha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 30.

Pluszként cseppentek rá az arcolajomból is néha.

Angelless

2018. január 24.

Még sohasem használtam el egy teljes doboz hidratálókrémet! Próbáltam már mindenfélét, Vichytől kezdve Olay-en át Avonos krémig. Egy magyar YouTube-os csaj ajánlotta ezt, de ő nappali használatra is zsíros bőrűeknek, plusz primerként is használta. Gondoltam kipróbálom; ez még tavaly ősszel volt. Már nemsokára elfogy, és újravevős!
Kibontva megérzi az ember azt a tömör olajos-mézes-virágos illatot, néha zavaró tud lenni. Az állaga ujjal kivéve elég sűrű egy éjszakai krémhez képest, de amikor az arcra kerül és eloszlik már nem is érezni a sűrűségét. Ha épp "zsíros napja" van a bőrömnek, vagy száraz, akkor is tökéletes. Primerként nem szeretem használni, mert összecsomósítja az alapozókat azokon a helyeken, ahol egyébként egyenletes szokott lenni. Azt tudni kell, hogy lehet, hogy beszívódik, de rajta is marad a bőrön, ugye az olaj egy része nem szívódik be; dehát oda is van írva, hogy maszk.

Előny: villámgyorsan beszívódik (annak ellenére, hogy a maszk finis megmarad), ténylegesen táplál, nem csak éjszakai krémként lehet használni, nagyon selymes és feszes lesz tőle a bőr, nagyon szép a csomagolás, kellemes illat; gyakran akciózzák a drogériákban.
Hátrány: kicsit aranyos-csillámos finise van, szem köré nem érdemes vele menni.
5 csillag, és aki hezitál, hogy megvegye-e, mindenképpen próbálja ki! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

Hátrány: kicsit aranyos-csillámos finise van, szem köré nem érdemes vele menni.
5 csillag, és aki hezitál, hogy megvegye-e, mindenképpen próbálja ki! :)

Fannnya

2017. november 16.

Most szereztem be, eddig jól teljesít, de még nem tudok teljes véleményt mondani. Addig is 4 csillag. Ami tetszik benne, a könnyed állaga, kellemes illata. Korábban már ptóbáltam más Nutri-gold terméket, és álatlában túl sűrűek, zsírosak voltak nekem, pedig száraz a bőrőm. Ez a krém ezt mindenképp javította. Remélem hosszú távon is beválik, akkor jön az update.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Vikiiwii

2017. október 14.

Az illatát imádtam, de engem semmit nem hidratált. Olyan mintha egy maszk lenne rajtam, ami cseppet sem szívódik be és morzsálódik...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

vargalipton

2017. június 21.

Az első L'oreal arckrém, ami bevált! Éjszaka bekenem az arcom, és reggel sima, puha arcbőrrel ébredek. Jól hidratál. Már negyedszerre vettem újra. 1 tubus kb. 2 hónapig elég. Egyetlen pici negatívuma, hogy éjszaka kicsit ragadok a párnához. De magában nem kelt ragacsos vagy maszkos érzést.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

Sz_Réka

2017. május 28.

Anyukám polcán találkoztam vele először és nagyon ódzkodtam attól, hogy magamra kenjem, mert eddig bármilyen L'oreal terméket használtam mindig kipattogott tőle a bőröm. Jobb híján végül kénytelen voltam ezt használni és nagyon meglepődtem. Reggelre gyönyörűen kisimult a bőröm és szépen hidratálta. Már csak ezt használom éjszakára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 28.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Színező anyag. (Piros)