L'Oreal Paris

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AnnaN, Módosítva: 2016. április 25.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

Rózsa- és golgotavirág-olajjal gazdagított, tejes sminklemosó gél

Tejes gél állaga megolvad a bőrön, így egyetlen mozdulattal tisztítja és táplálja azt. A megtisztított és táplált bőr tisztának, frissnek és puhának érződik.

Használata:

• mindennapos tisztítás: száraz bőrre vigye fel vattakoronggal vagy nélkül, majd öblítse le.
  • sminklemosás: vattakoronggal vagy nélkül masszírozza be a bőrbe.
  • tápláló masszázs: a puhábbnak, simábbnak és ragyogóbbnak tűnő bőrért vigye fel az arcbőrre és finoman masszírozza be. Végezetül vattakoronggal törölje le vagy öblítse le vízzel.

Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelt. Érzékeny bőrre is.

Divuska

2018. március 22.

Kíméletes. Bár több idő eltávolítani vele a sminket az állaga miatt, de megéri így érdemes rászánni az időt. ☺️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Juuice

2017. július 3.

Végre egy jó arcápoló a L'Oréaltól! Mostanában mindig csalódtam, ha vettem egy L'Oréal arcápoló cuccot,,főleg a krémeknél. Élvezet ezt a sminklemosót használni, mert krémes, ergo nem kell dörzsölni, rányomni, tényleg kíméletesen leszedi a sminket viszonylag maradéktalanul. És a legjobb mindeközben, hogy érzem, hogy ápol és táplál. A tubusos kiszerelésről nem is beszélve, azzal engem meg lehet főzni, mert imádom, de mindenből :) egy a lényeg, van más sminklemosóm is mellette, de mostanában tuti ezt választom, mert igazi felüdülés a használata, összehasonlíthatatlanul jobb, mint az előző sminklemosoé, de ez a gazdag krémességenek köszönhető!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

Shennny

2017. április 1.

Vízálló fixált sminkem lazán lehozta :) Emellett jó az illata, nem csíp, és nem szárít, én imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 1.

nikolett

2016. szeptember 15.

Az, hogy egy húzásra leszedi a sminket, barokkos túlzás. Arcomra nem kenem, csak szememre, fellazítja azt, amit utána a Bioderma eltüntet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

electropanic99

2016. július 3.

2016.07.03: Sajnos nulláznom kell az 5 csillagot és 1 csillagra módosítanom. Valamelyik összetevőjére nagy valószínűséggel allergiás vagyok. Tini koromban nem voltak akkora és olyan duzzadt pattanásaim, mint 2-3 hétre ahogyan elkezdtem ezt használni. Először étel allergiára tippeltünk anyámmal. (Orrom melletti rész illetve az állam tele volt vörös duzzadt gennyes pattanásokkal...) Mivel semmilyen étel elhagyására nem reagált a bőröm, elkezdtem ezt elhagyni. És egyből lementek a pattanások. Így is kellett 1 hónap a bőrömnek mire megnyugodott. Nagyon sajnálom, mert nagyon puha volt tőle a bőröm. De így nem éri meg nekem.

2016.04.30: Bejövős. Kipróbáltam, száraz bőrömnek tetszett az a pihe puha érzés amit hagyott maga után. Úgy tűnt, hogy minden koszt eltávolított. Sminket még nem próbáltam vele lemosni. Egyenlőre úgy néz ki, hogy a szememet sem irritálja (az Olay krémes lemosója az égette..). Visszatérek újravéleményezni kb. 1 hónap múlva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 3.

koalace

2016. május 24.

Gáz vagy sem, nekem bejön. Igaz, hogy illatosìtott és az INCI végén ott csücsül némi benzyl alcohol, de mivel ezután még popsitörlővel áttörlöm a pofim, és utána Babydream illatmentes, mindenmentes arclemosóval arcot is mosok, nem aggódom az alkohol miatt....A termèknek egyèbként igen kellemes illata van, nekem szépen lehozta a sminkem (vattára tettem), pihe-puha lett utána a bőröm, ezidáig pattanást sem okott, de még "ápdételek" később.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 24.

Antioxidánsok: Propyl Gallate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Propylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.