L'Oreal Paris

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cukorróka, Módosítva: 2017. november 24.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

8 esszenciális olaj különleges keveréke. Ápoló hatás a bőr egyensúlyáért. Különleges ápoló olaj az arcbőr egyensúlyáért. Táplálja a bőrt és segít csökkenteni a pórusok megjelenését az egységes bőrfelszínért, a bőr ragyogásáért és rugalmasságáért.

Ár: 2500 , Eladó: netcicus01
Állapot: 95%, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Cathi

2018. október 28.

Körülbelül 2 hete használom, de semmit nem csinál az arcommal. Szebb nem lett töle. Az viszont pozitívum, hogy csupa jó dolgok vannak benne.
Update: egyszerűen nem akar beszìvòdni az olaj. Nem is értem... :( annyira akartam szeretni :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 28.

Valentina0930

2018. július 13.

Alapvetően a csomagolása fogott meg, illetve amúgyis szerettem volna már egy olajos szérumot, de biztos nem venném újra, sőt, csoda lesz ha elfogy. Már az első használatnál megcsapott az illat, amiről nem tudtam eldönteni, hogy avas, vagy tényleg ennyire rossz. Arcra pedig különösen kellemetlen ha nem tetszik az illat, szóval nálam már itt elbukott a termék, de azért 2 hétig próbálkoztam megszeretni. 2 naponta használtam, vizes bőrre (így javasolják az olajos szérumokat), estére. Sajnos nem tudom pontosan megfogalmazni, hogy milyen érzés volt, mintha minden apró bőrhiba méginkább előtértbe került volna, egységes bőrfelszínről nem tudok beszámolni. Masszírozni használtuk, hátha, de ez az illat egyszerűen elviselhetetlen számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 13.

zsani1332

2018. április 20.

Semmilyen hatást nem vettem észre a használatakor. Könnyen beszívódik, az én bőrömet nem zsírosította még jobban, de hogy milyen változásokat eredményezett a bőrömön azt egy szóval ki tudom fejezni: semmilyeneket...
Nekem az illata is egy kicsit zavaró, alapvetően szeretem a citrusos aromákat de ez nagyon szúrós és erős (szerencsére a bőrről viszonylag hamar elillan).
A csomagolás nagyon szép, luxus érezetet kelt, az adagolás is kényelmes, de ennél több kellene.

(próbáltam a hajamra használni, gondoltam a jótékony olajak a hajon is jók lehetnek, de ez egy elég nagy baklövés volt, frissen mosott hajra néhány cseppet a kezemmel felvittem de olyan lett tőle mintha egy hónapja mostam volna utoljára - és nem is hatott)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

bearsorry

2018. január 2.

Szárít, már azonnal, amitől viszketek és napokig értelmetlen alapozót kenni az arcomra, annyira zsírosít, így valószínű pattanást is könnyen okozna.
Megpróbáltam párszor, hátha feldob valami elfogadhatót, de nem ér több próbát. Már a termék fotójától is érzem az arcomon azt a kellemetlenséget, amit még mindig nem tudok igazán összefoglalni. :(
A csomagolása nagyon tetszik, de nem ér plusz csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

A csomagolása nagyon tetszik, de nem ér plusz csillagot.

Gabica28

2017. december 3.

Nem használok semmi féle hidratálót és semmilyen krémet, mert biztos hogy valami patti kijonne rajtam..ezért először kicsit tartottam tőle, hogy az egyébként is néhol zsíros bőrömet mégjobban fogja zsírosítani és egy vulkán lesz az arcom. Tetszett, hogy ennyi féle gyógynövényt tartalmaz és ráadásul 50%-kal olcsóbban tudtam megvenni, mondom megér egy próbát. Nekem nagyon bevált. Nincsen tökéletes bőröm, de ha ezt használom olyan mintha az lenne. Az illata picit erős de nekem tetszik. Kb 3 cseppet szoktam este eloszlatni és reggel nem ijedek meg ha a tükörbe nézek, sőtt alapozót sem kell nagyon használnom.. nem hagy zsíros ragacsos érzetet, teljesen beszívódik rövid idő alatt. Már elég régen megvan és még mindig háromnegyedig van. De ha jól látom már nem gyártják ezt a terméket, úgyhogy nem fogom locsolni az arcomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

esztycske

2017. november 8.

Az ígéreteiből nálam nem sokat váltott be ez az olaj, bár tény, hogy nem is én vagyok a fő célközönsége, lévén nem az én bőrtípusomra találták ki, de ettől függetlenül elégedett voltam vele. Személy szerint az illatát is szerettem, olyan természetesnek hatott, mintha csupa gyógynövényből állna, de engem könnyű megvezetni ilyesmivel :-)
Egyébként jól hidratált, reggelre szép, kisimult bőrrel ébredtem, de mondjuk aki ezt nappal is tudja viselni, az előtt emelem kalapom, én abszolut éjszakai használatra javaslom a fényesség és a lassú beszívódás miatt. De amúgy király!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

targa

2017. november 7.

Most fogyott el egy üveg nálam, de vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban. Ez volt az első arcolaj, amit félve,de kipróbáltam. Igaz, hogy nem zsírosítja a bőröm, inkább egy egybefüggő szilikonos réteget képez rajta, amit nem tud igazán beszívni a bőr. Nappalra egyáltalán nem tudtam használni, éjszaka is könnyen túlzásokba lehet esni vele. Nem éreztem nagy változást, valószínűleg nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

agirika

2017. szeptember 21.

Pár napja kezdtem el használni,eddig maximálisan elégedett vagyok vele!Jol hidratal,nem túl tömény,inkabb mondanam olyan feléig olajosnak az állagát,mint zsírosnak.A kombinált borom nagyon szereti,este szoktam hidratalo krem alá felvinni,illetve nyakra es dekoltázsra önmagában is.Egyetlen problémája van,valóban borzasztóan büdös ez a citrusos illatanyag,amivel telenyomtak,de emiatt nem vonok le pontot,szerencsere hamar elillan az orrombol es igy a hidrataloval nem erzem túl sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Pantene

2017. szeptember 8.

Kiárusítás során 1200 ftért vettem a rossmannban, úgy voltam vele, ha nem használ, ennyit nem fogok sajnálni érte. De meglepően jó, jobban beszívja a bőröm, mint a hidratálókrémeket, és puha az arcom tőle. Egyelőre ennyi, még csak párszor használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

nkatika

2017. augusztus 16.

Régóta kerestem, de nem mertem a vegyes arcbőrömre bevállalni olajat. Aztán olvastam, hogy ez éppen ilyen bőrtípusra ajánlott. Mazsoláztam a véleményeket. Ő lett a befutó :) (Ráadásul kedvezményes áron sikerült megvásárolni.)
Mivel L' eléggé megosztó, nem nagyon bíztam pozitív hatásban - amolyan: ha van, jó, ha nincs, nem hiányzik - alapon próbálkoztam vele.
Egy heti reggeli és esti használat után (3-4 csepp: homlok, arc, orr (különösen hámló), áll, nyak) teljesen megváltoztatta a bőröm struktúráját!
Nos, az illata orrfacsaró fűszeres narancsos, de hamar elillan. Az állaga elég folyós, óvatosan a pipettával :)
Nem hagy ragacsos érzetet, ami egy kombinált, zsíros bőrűnek áldásos, hiszen kevés termék szívódik be teljesen, valljuk be őszintén, néhány pillanat alatt. A bőröm színe is olyan "normális" lett - mintha valami szürke réteget lehántott volna az arcomról. Alapozó nem is kellett az utóbbi két napban, elég volt a korrektor. Hihetetlen! Nincs fénylés, foltokban hámlás. Semmi irritáció extrém érzékeny bőrömön, ez egy plusz tétel hálaimáimban :)
Nem káprázat, valóban csodát tett a bőrömmel, remélem, hosszú távú együttműködő partnerré tehetem :) Köszi, ezt tényleg "megérdemlem"!

Upd.: ha jól összedörzsölöm az ujjbegyeim között, felmelegszik, és sokkal jobban beszívja a bőröm! Próbáljátok ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid

Citromfűből kivont illóolaj, melyet a CosIng besorolása szerint illatanyagként és maszkoló (kellemetlen illat, íz elfedése) anyagként használnak a kozmetikumokban. A Lush honlapja szerint az aromaterápiában a citromfű olajat antidepresszánsként és hangulat javítóként használják, a kozmetikumokban pedig fertőtlenítő, tonizáló és dezodoráló hatása van.

A szegfűszeg virágának olaja. A CosIng besorolása szerint szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt használnak a kozmetikumokban. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású. Lásd szegfűszeg.

Citromfű olaj, mely hatásos szúnyogriasztó szer. A benne lévő illatanyagok (citral és limonene) potenciális bőrirritálók.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

További info az összetevőről a KM-blogon >>