L'Oreal Paris

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: edzsu, Módosítva: 2013. szeptember 3.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A LUMI-GEN Technológia segítségével segít szabályozni a pigmentációt. Arra hivatot, hogy mérsékelje a nap vagy az öregedés miatti új foltok kialakulását és csökkentse a már meglévőket, egységesítse és ragyogóvá tegye a bőrt.

dzsuzsa72

2014. április 3.

Ajándékba kaptam, elhasználom, de újra nem venném. Az állaga jó, de napközben fénylik tőle a bőröm, zsírosít. Semmi különös hatást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 3.

szaboka79

2013. december 12.

Semmi jót nem tudok írni róla... Biztosan én vártam túl sokat tőle... A ragyogás persze relatíve megvolt - nagyon fényes lett tőle az arcom, az biztos. És zsíros tapintású is. Gondoltam, ha már ilyen drágán megvettem, akkor használom majd éjszakára. Ez sem volt jó ötlet, reggelre a homlokom tiszta pattanás/mitesszer lett. Hát köszi... Azóta is a polcon porosodik. Lehangoló... :(

Update: Gondoltam, elhasználom dekoltázsra. Pff, ott is pattanásos lettem, pedig nem jellemző, hogy kipattogna a dekoltázsom... Már nem tudom, hova a csudába kenhetném... :D Asszem kuka... :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 12.

yucka

2013. június 11.

Vegyesek a tapasztalataim. A pigmentfoltokat valóban jól halványítja, és egységesebb színű lett tőle a bőröm, viszont a mitesszerek, pattanások megszaporodtak tőle. Huzamosabb használat után ráadásul hámlást tapasztaltam. A használata kellemes, pont jó az állaga, nem zsíros, megfelelően hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 11.

Lola21

2013. március 1.

A szérummal együtt használtam, nagyon meg vagyok vele elégedve. Az egyik legjobb L'Oreal-os krém. Élettel teli és gyönyörű lett tőle a bőröm, most már csak néha használom, ha nagyon gyűröttnek és fáradtnak érzem/látom a bőröm, vagy ha SOS kell segítség:) Mimikai ráncaim nincsenek, de valahogy mégis kisimultabb lett tőle az arcom. Máskor is meg fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

körtevirág

2013. január 5.

több mit egy hónapja használom, akciósan vettem. Egyáltalán nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Nem halványította a foltokat és az elmúlt 2 hétben kipattogzott a bőröm is (persze lehet nem a krémtől) Egyébként meg elég drága, tuti nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 5.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Ascorbyl Glucoside, Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Szelídgesztenye magjának a kivonata. Magas tannin tartalma révén szövetösszehúzó és szárító hatása van a bőrre.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.