L'Oreal Paris

Ár:   5554 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: amyesther, Módosítva: 2015. október 29.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Azonnal selymes tapintású, hidratált és kisimított bőr. 1 hónap után, bőre ragyogóbb, a fáradtság jelei csökkentnek látszanak, bőre láthatóan fiatalabbnak tűnik.

timilla

2015. február 2.

Most fogyott el 3 hónap használat után, és szerettem nagyon. Nappalra használtam, és felkenés után szép sima, feszes lett tőle a bőröm, de persze önmagában nem volt elég, kellett rá még hidratáló is. Picit féltem a negyedik összetevő alkohol miatt, de az én arcomat nem szárította, pedig az orcáim érzékenyek eléggé. Igazából a hosszú távú hatásáról fogalmam sincs, pedig a benne lévő peptidek serkentik a kollagéntermelést, szóval elvileg tartósan is javítja a bőrállapotot, viszont én más anti-aging cuccot is használok rendszeresen (glikolsav, retinol), úgyhogy nem tudom szétszálazni, pontosan mitől nem szaporodnak a ráncaim. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 2.

fayless

2014. november 29.

Leértékelve vettem az Auchanban zsebpénzért. Felkenem, bedörzsölöm és pár perc múlva már érzem, hogy brutálisan feszesíti és hűsíti a bőröm. Én azt mondom nagyon megéri. Még akkor is, ha máshol 4 ezret is elkérnek egy ilyenért. 26 vagyok és már 2 éve szenvedek a szemem alatti karikákkal és a szarkalábbal, de ez nagyon szépen eltüntette őket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 29.

koirankeksii

2014. május 11.

Nagyon rég óta nézegettem már, viszont a múltkor tévedésből a koncentrátumot vettem meg, hasonló volt a doboza, így azt anyukámnak adtam, és most a Joy-napokon, akciósan meg tudtam venni.:) Eddig csak az első élményt tudnám róla leírni: Nagyon nagyon tetszik a tubusa, főleg, hogy ilyen ecsetelős, viszont elég folyékony ami benne van, vigyázni kell mert a pálcáról is lecsöppenhet, amíg az arcodhoz tartod a végét. Az egész arcomra kentem belőle, főleg a minimális szemráncaimra, tényleg alig észrevehetők még, de olyan szinten összehúzta azonnal, hogy eddig nekem SOHA más krém (még a Weledás 5000 Ft-os vadrózsás szemránckrém sem) tudott ilyet produkálni. Megy az 5* :)
Később még írok, hogy mit tapasztaltam a több hetes-hónapos használatnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 11.

Később még írok, hogy mit tapasztaltam a több hetes-hónapos használatnál.

kontrakcio

2014. április 3.

Megvettem ezt az itteni vélemények hatására hirtelen felindulásból, pedig amúgy nem szoktam ilyesmiket használni. Hát nem tudom, nekem valahogy nem csinál semmi látványosat. Kellemes felkenni meg minden, de ennyi. Viszont legalább nem is ront a bőrömön. No mindegy, azért elhasználgatom, ha esetleg még pár hétnyi használat után már látok valamit, akkor majd update-elek.

update: mégse használtam el, mert bár vannak benne jó dolgok, de tele van alkohollal - inkább beszereztem azóta pár sokkal jobb szérumot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 3.

szivi81

2014. február 17.

ajándékba kaptam, két napi használat és a saját arckrémével való kombinálás után egyenlőre csak jót tudok róla nyilatkozni. Nekem a szérumok mindig kicsit csípték a bőrömet és rögtön nagyon apró pattanásaim lettek tőlük. na ettől eddig nem:) a kiszerelése, adagolása nekem nagyon bejön.
az arcom a használata után kisimultabb, kb olyan mint 10 órányi alvás után. pár hét múlva majd updatelek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 17.

nemesanita

2013. december 10.

Kedvenc arcápolóm,felváltva használom a gyógyszertári cremor aquosus alapkrémmel,amit szintén nagyon szeretek.Azóta nincs bőrproblémám.Egy gondom van vele,amit kérdeznék a többi lelkes használótól hogy amikor fogyóban van,akkor hogyan varázsolják ki az utolsó cseppeket ebből a pipettás üvegből??

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 10.

soni_c

2013. december 6.

Lassan egy hónapja használom, de már nem tudok meglenni nélküle. Az első napokban látványos eredményeket ért el a bőrömön, A szemem körüli apróbb ráncok azonnal kisimultak, a karikáim eltűntek és a szemem alatti bőr is feszesebb lett. Az egész arcom olyan, mintha egy szépészeti műtéten estem volna át, szerintem az én korosztályomnak (40 fölötti) lett kitalálva. Sok próbálkozás után ennél a márkánál maradok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 6.

zory12

2013. július 19.

Igazából nekem erröl a termékrõl se jò, se rossz véleményem sincs.Hamar beszìvódik, selymes tapintású lesz a böröm töle, de látványos eredményt nem vettem észre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 19.

jibjab

2013. március 24.

Ez nekem meglepően jól bevált pedig nem fűztem hozzá sok reményt. Szerintem ez a legjobb a Youth Code termékcsaládból. Kellemes a használata. Pár pötty a pipettából és szépen el lehet dolgozni. Azonnal felszívódik és puha és egyenletesebb színű lesz tőle a bőr. A szem környékét sem irritálja és valóban segít eltüntetni az apró ráncokat és szarkalábakat. Kombinált bőrre nyárra krém se kell fölé feltétlenül. Én fényvédős alapozót tettem rá és így a legnagyobb melegben sem folyt el az arcomon. Nekem kb. 1 hónapig elég úgy, hogy naponta 2x használom a nyakamra is. Kúra szerűen alkalmaztam eddig és mindig akciósan vettem. (A márka előnye, hogy állandóan akciózzák. Teljes árat sosem adnék érte.) A Vichy Liftactive 10 széruma jobb volt, sőt nekem az vált be a legjobban, de annak az ára is húzósabb. Nekem például az Estee Lauder Advanced Night Repairnél, amit sokáig használtam ez ár/érték arányban jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 24.

Kencefice

2013. február 21.

Miután a szeretett Night Repair-em elfogyott és jelenleg nincs kedvem (höhö) ennyit költeni egy szérumra, kínomban vettem ezt.
Nem hozza azt mint az Night Repair, de ezt nem is vártam tőle, de azért kellemes kipihent ábrázatom lesz másnapra a használata után. Irritációt nem okozott, nagyon könnyű kellemes érzés. Nincs teletömve annyira szilikonnal és ezért nem olyan természetellenes a viselete mint pl a szintén EL Perfectionist-nak, amit ezért nem igazán használok mostanában.

Nem tartozik szorosan a termékhez, de hátha vkinek hasznos lesz , hogy miután a rendes bolti árat is osztani akartam, ezért nagy bátran egy ázsiai diszkontból szereztem be, amivel kapcsolatban így utólag csak azt tudom javasolni, hogy fizetés után azonnal ki kell nyitni még a boltban és akkor nem kell visszamennie cserélni, mint nekem, hogy tök üres flakont sóztak rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 21.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7

Ph szabályozó segédanyag

A hatóanyagot gyártó német cég kutatása szerint az összetevő segít a nap okozta bőröregedés (vagyis a photoaging) lassításában, valamint ígéretes sejtjelző (a bőr sejtjeit a helyes, fiatalos viselkedésre buzdítják vagy pedig megakadályozzák, hogy egyéb anyagok rossz viselekedésre ösztönözzék a sejteket) és anti-aging összetevő.

A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló. Rövidítése cAMP. A cAMP az emberi szervezetben megtalálható anyag, mely a sejtközi kommunikációban használt és szerepe van a cukor és a fehérje lebontás folyamatának a szabályozásában. Arról, hogy pontosan a bőrre kenve miféle hatása van nem találni információt.