L'Oreal Paris

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Szemkrémek

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Jucccc, Módosítva: 2014. március 25.

Kategória:   Szemkrémek

Idővel, a bőr lassabban tér magához és kevésbé hatékonyan regenerálódik. Következmények: az évek látható nyomot hagynak a bőrön, az arc fáradtnak tűnik, a ráncok láthatóvá válnak és mélyülnek, az arcszín fakóvá válik. A szabadalmazott Pro-Gen™ technológiát azért fejlesztették ki, hogy segítsen javítani a bőr regenerálódó képességét és helyreállítani természetes fiatalság-kódját (in vitro teszt). Eredmények: fiatalabbnak látszó bőr.

tillisilli

2016. szeptember 25.

Teljesen haszontalan karikás/táskás szemre, semmit nem csinál az égvilágon. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

noxibaba

2015. február 6.

900Ft-ért vettem az egyik éppen bezárandó Tescoban. Szerencsére a szemkörnyékem még elég jó állapotban van, a vizsgaidőszak kikészítette, azt szépen rendbe hozta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

bogár

2014. február 17.

Nyeremény útján jutottam egy ilyen krémhez.Az illata kellemes.Állaga könnyű,könnyen felszívódik.Egy használat után már sokkal világosabb lett a szemkörnyékem.Nekem tökéletes lenne,de az ára miatt nekem kicsit sok.De minőségileg tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 17.

szusmus

2014. január 23.

Használom egy jó ideje, de semmi újat nem tapasztaltam. A szemkörnyékem semmivel sem lett frissebb, üdébb, vagy fiatalosabb, a szép, nagy, sötétbarna karikáim hangosan kacagnak ezen a krémen, és rajtam, hogy pénzt adtam érte. Nem vásárolom újra, semmi hasznom nem lett belőle, csak a tudat, hogy én megpróbáltam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 23.

liza2010

2013. július 8.

A textúrája kellemes, lágy, könnyen felszívódik. De kb. ennyi pozitívat tudok írni róla. Hatása nulla, sőt nekem mintha még rontott is volna a helyzeten. Nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 8.

lynus

2013. június 15.

Nekem ez a krém maga a megtestesült csalódás! A semmi kategória...még csak annyi hatást sem véltem felfedezni, mintha bekentem volna valamivel. A ráncokról meg a karikákról már nem is beszélek...Még szerencse, hogy akcióban vettem, nem is tudom, hogy kérhetnek el ezért pénzt, de komolyan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 15.

chyork

2013. január 24.

Legnagyobb meglepetésemre ez a krém tök rendben van. Semmivel nem rosszabb, mint a sokkal drágább Estée Lauder szemránckrém. Enyhít a karikákon, ráncom még nagyon nincs, megelőzésképpen használom éjszakára. Reggel ezzel szebbnek látom a szemkörnyékemet, mint a drágább krémmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 24.

amyesther

2012. augusztus 11.

Tök jó, hogy föltöltötted Apolka!! :)
5 mintát és egy terméket használtam el.
Azt gondolnánk, hogy nagyon jó állapotban van a szemkörnyékem, de sajnos ki kell, hogy ábrándítsak mindenkit.
A termékminták is világosították az amúgy sötétlila szememet. Igazából ez volt a cél, mert a bőr hidratáltságával nem volt soha gondom. Pláne a ráncokkal
Csak este (éjjel) használom, elég szép mennyiséget. Reggelre beszívja. Sűrű, krémes állagú, sminkelni nehéz lenne rá.
Körülbelül 7 hónapig volt elegendő egy, de azt hiszem, legközelebb mást próbálok ki.
Hosszútávú ''szépséget'' nem hoz, ezért lecserélném. Reggel ugyanúgy agyon kell kennem korrektorral a szemem alatti részt, mert lila, csak egy fél árnyalattal világosabb.
Azért nem rossz cucc ez (talán túl nagyok az elvárásaim?), de hanem találok jobbat fél éven belül, akkor elképzelhető, hogy visszatérek ehhez. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 11.

Tök jó, hogy föltöltötted Apolka!! :)
5 mintát és egy terméket használtam el.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Honey, PEG-20 Stearate, Algae Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Térfogat növelő, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Szúrós csodabogyó kivonat. Szájon át bevéve hatásos lehet ödéma ellen. A bőrön alkalmazva talán gyulladáscsökkentő hatása van.

Cholesterol eo I eu 0 0

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Habzásgátló (antifoaming), hajkondícionáló anyag

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.