L'Oreal Paris

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. július 3.

Könnyed folyékony highlighter a természetes ragyogásért.

A L'Oréal Paris első kókuszolajjal gazdagított highlightere, amely ragyogó színt kölcsönöz, kiemelve ezzel arcvonásait. Vigyen fel egy cseppet az arccsont mentén és oszlassa el a ragyogó arcbőrért, vagy keverjen 2 csepp highlightert az alapozójába vagy arckrémébe a sugárzó bőrért.

2 árnyalatban kapható

Ár: 3.500 Ft + postaköltség , Eladó: Uglyduck
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: --, fizetés: banki előre utalással, Foxpost, Posta Csomagautomata vagy postán maradó ajánlott levél

Mandulaszem

2018. szeptember 9.

Elképesztően szexi!🙂 Nagyon szép,kissé vizes hatást kelt, ettől természetesebbnek hat a highlight. Jó használni, tartós és visszafogottan, mégis látványosan csillog az arcon. Nagyon szeretem.

Mandulaszem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

juditjanka

2018. augusztus 21.

Nagyon szépen teljesítő termék, és baromi tartós. Mivel folyékony, elsőre annyira túllőttem a célon, hogy az egész sminkem moshattam le és rakhattam újra, de egyébként nagyon sokáig elég lesz, az tuti. Gyönyörű vizes fénye van, és tényleg szivaccsal a legjobb talán eldolgozni. Viszont elég zsíros érzete van (nyilván a kókuszolajtól), így aki erre az összetevőre érzékenyebb, annak nem biztos, hogy beválik. Akinek viszont csúnyán foltos volt mindig a highlighter a száraz foltok miatt, annak megváltás. :)

juditjanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Lara5

2018. augusztus 13.

Wow, wow és wow! Van egy par (high end-es is) por allagu highlighterem, de valahogy egyik sem nyugozott le. Ez a termek viszont csodas! Eloszor megijedtem mert eleg hangsulyos csilamok vannak benne es a dm ben swatchkent olyan gagyi, olcso csillogos volt a kezemen. Na de arcon elesben gyonyoruen mutat. Primert es szinezett hidratalot hasznaltam ala, a glow mont pedig ujbeggyel utogettem bele a borombe az arccsontra, orrnyeregre es az ajkam fole. Csodaszep, ragyogo, vizes, fiatalos, szexi hatas. Van egy 2 evesem es egy 3 honaposom, borzaszto lestrapalt fejem van mostanaban :D viszont ettol a highlightertol ugy ragyogtam mint fenykoromban :) Nem olcso de sokaig eleg lesz! Amugy nagyon elegans a csomagolasa, olyan luxus feeling, a pipettas kiszereles pedig kulon tetszik bar nem nagyon kell hasznalni mert annyi termek van a pipettan hogy en onnan szedem le.

Lara5
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

lingdalma

2018. július 17.

Alapozóhoz keveréshez jó, de külön arra vagy alá építve szerintem pont semmit nem ér, illetve csúszik rajta az alapozó! :(

lingdalma
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

Colette221

2018. július 17.

Baromi nagy csillámok vannak benne. Nem olyan szép "vízszerű". Nekem annyira nem jött be. Glamour-napokon 50%-os kedvezménnyel megéri beszerezni, teljes áron számomra pénzkidobás lenne.

Colette221
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

fblnk

2018. június 20.

BB krémmel összekeverve a tökéletes nyári alap!!

fblnk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 20.

BB krémmel összekeverve a tökéletes nyári alap!!

Venusz1984

2018. június 13.

Rajtam a száraz bőröm miatt csúnyán mutatnak a por állagok, öregítik a bőröm ezért gondoltam teszek egy próbát a folyékony highlighterek irányában. Ő nagyon jó választás volt. 01-es 'Sparkling Love' árnyalatot használom. Világos bőröm van ahoz tökéletesen illeszkedik. Kihansúlyoznám hogy nem természetes hatású, kimondottan csillogó, de nekem nagyon tetszik. Üdévé, frissebbé, ragyogóvá teszi az arcomat szerintem egy picit fiatalosabban nézek ki tőle. Az arccsomtomra teszek fel 3-4 cseppet, orra, homlokközépre és az állra majd Mülleres blenderel picit ütögetve dolgozom el.

Venusz1984
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

Whosthatfitgirl

2018. május 29.

Èn most szereztem be a "Loving peach" árnyalatát, szóval tesztelès indul!;)
Első benyomások:
a termèk igènyesnek tűnik, klassz a csomagolása, tetszik a pipettás verzió. Az illata kellemes, nem durva. Nekem a már picit barnult bőrömön jól áll ez a szìn. Jól lehet vele dolgozni, hètköznapokra szolidan is lehet használni estère pedig lehet fokozni.:D
Update-elek, ha már több tapasztalattal rendelkezem vele kapcsolatban, addig is 5-ről indul. :)

Whosthatfitgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Èn most szereztem be a "Loving peach" árnyalatát, szóval tesztelès indul!;)
Első benyomások:

tinyblackpaw

2018. május 28.

Update: valóban nem természetes, sokkal inkább erősen ragyogó, nagyon erős fényű de mégsem az a zavaróan hivalkodó fajta. Alapozóba keverve nekem nem vált be de csak azért nem mert nem éppen tökéletes az arcbőröm így a kisebb dudorokat, pöttyöket csak jobban kiemeli. Dekoltázson, vállon is nagyon szépen mutat de főként barnább, napsütötte bőrön a legszebb :)

Nagyon szép természetes, vizes hatású ragyogást lehet vele elérni, szépen egybeolvad a bőrrel, könnyű eldolgozni és egészséges fényt kölcsönöz neki. Természetes de látványos, dekoltázson is gyönyörűen mutat :) Én a 01-es 'Sparkling Love' árnyalatot használom aminek nincs kifejezetten meleg vagy hideg tónusa, inkább ad egyfajta "színtelen" ragyogást és szinte bármilyen sminkhez passzol.

tinyblackpaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

miomio

2018. május 24.

Nagyon széép :) A száraz bőrömön valahogy a por állagú highlighterek nem mutatnak szépen, nem tudom megfelelően eldolgozni, de ez ... Gyönyörű!! Real Techniques blenderével dolgozom el, és mesés az eredmény! Bár én ezt semmiképpen nem tartom természetesnek, de megéri beruházni rá! Nyári estéken a vállak, dekoltázs hangsúlyozására is tökéletes lesz ha nyitott ruhát viselek majd. Szerintem megfelelően nagy mennyiséget kapunk az üvegcsében, így biztos sokáig kitart. Nekem nagyon világos bőröm van, így a sápadtkáknak is ajánlani tudom, ahogy tinyblackpaw is mondta, ez a színtelen ragyogás nagyon kedvező tud lenni, mert nem üt el.
Ha valaki extra akkor alapozóba is keverheti, a jövőben ezt még mindenképp szeretném kipróbálni.

miomio
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.