L'Oreal Paris

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2019. július 10.

Könnyed folyékony highlighter a természetes ragyogásért.

A L'Oréal Paris első kókuszolajjal gazdagított highlightere, amely ragyogó színt kölcsönöz, kiemelve ezzel arcvonásait. Vigyen fel egy cseppet az arccsont mentén és oszlassa el a ragyogó arcbőrért, vagy keverjen 2 csepp highlightert az alapozójába vagy arckrémébe a sugárzó bőrért.

3 árnyalatban kapható

Ár: 3000ft , Eladó: 0808
Állapot: Uj, Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 2.000 Ft , Eladó: Laurencia
Állapot: A képen látható állapotban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta+postaköltség
Virag0820

2019. november 6.

Nagyon szeretem a L’Oreal termékeket, de ez nem jött be nekem sajnos. Az állaga számomra ragacsos, nem igazán tudtam szépen felvinni és eldolgozni. És nem is bizonyult tartósnak sajnos. A pipettával szépen lehetett adagolni, amit pozitívumként jegyzek meg. Viszont a csillámok nagyon szépek, az árnyalat is tetszett, de elpasszoltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 6.

angyalka1225

2019. október 18.

Régóta szemeztem vele és kupon-napon lecsaptam a világosabb árnyalatra. :) Használtam már többféle highlightert de ez messze kenterbe veri az összeset. Az arany középút: sem nem riadok meg a tükörképemtől nappali fénynél (legalábbis emiatt nem:D), hogy "úristen, mi ez, discogömb?!", sem nem az a típus, hogy akárhogy erőltetem, nem akar látszani. Ha már tudja az ember, hogy pici is elég belőle, szerintem nem lehet mellényúlni vele. Arckrémbe keverve és önmagában is bevált eddig, remélem, ez így is marad, mert biztos, hogy sokáig elég lesz. Lentebb olvastam komedóképző hatásról, én még olyan régóta nem használom, hogy ilyet tapasztaltam volna, bár más, púderes highlighernél vagy pirosítónál már kevés használat után is észrevettem ilyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

bugeyes

2019. október 3.

Melon Dollar Baby árnyalatban van meg, nyáron előszeretettel és sokat használtam. Én nem vettem észre, hogy komedogén lenne, bár az arcom teljes felületén sosem használtam. Nagyon szép vizes hatású fénye van, gyönyörű, üde bőr hatását lehet vele elérni. Nagyon-nagyon folyékony, pigmentált, nagyon kevés is elég belőle. Tetszik, hogy nincsenek benne nagy csillámok, ahogy kitapasztaltam, nedves blenderrel lehet a legszebben eldolgozni, az alapozót, korrektort nem szedi fel. Sajnos sietős napokon, mostanában nincs időm vele nagyon pepecselni, mert egyébként az állaga miatt kissé körülményes számomra a mindennapi használata, de ettől függetlenül egy jó kis termék. Kicsit azért sokallom az árát, viszont tény, hogy sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

AstroSue

2019. szeptember 17.

kicsit nehéz kezelni, mert nagyon sűrű, annak ellenére, hogy kifejezetten folyékony az állaga. viszont az rögtön látszik, hogy minőségi termék, tele van pigmenttel, óvatosan kell vele bánni, mert az ember könnyen úgy kivilágítja vele fejét, mintha világítótorony lenne. pár napja vettem, biztos vagyok benne, hogy nagyon sokáig elég lesz. de tényleg oda kell figyelni a kezelésére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

zdorka

2019. július 17.

Nagyon jó highlighter, vizes hatású. Óvatosan kell bánni vele a felvitelnél, könnyen túlzásba lehet vinni. Biztosan újra fogom venni ha egyszer elfogy :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

viviennealiz

2019. június 10.

Gyönyörű vizes hatást lehet vele elérni, annyira apró csillámok vannak benne, hogy inkább vizes fényt ad mintsem csillógást, IMÁDOM!
Alapozóba keverve is lehet használni bátran.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 10.

Alapozóba keverve is lehet használni bátran.

dorkaww

2019. május 1.

Érdekes termék. Én nagyon imádom mert rettentő folyós, könnyen eldolgozható, és egy életen át elég még ha fürdök is benne. Ellenben anyukámnak olyan durva allergiás reakciót okozott hogy le kellett azonnal mosni így csak 2-est tudok rá adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

rosa.love

2019. április 14.

Ennyi penzert komedogen, parfumos... :( Hatasa nagyjabol olyan mintha por allagu highlightert vizzel felkevernek. Kremesebbre szamitottam. A csillamok is tul nagyok benne. Kapjon 3 csillagot a szep szinei miatt, de szamomra hasznalhatatlan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 14.

Ametiszt

2019. február 8.

Nagyon szuper highlighter, vizes fénye van mikrocsillamokkal, szuperul mutat és mértékkel hétköznapra sem sok. Viszont sajnos komedogen, gondolom a kokuszolaj miatt, igy óvatosnak kell vele lenni. Emiatt fájó szívvel le kell vonnom egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 8.

Amadea

2019. január 20.

Többször lebeszéltem magam róla, mondván, egy folyékony highligterem van (szintén L'Oréal), nem használom túl gyakran, minek még egy... aztán egy notinós rendelés során csak beszökött a kosárba.:) Gyönyörű, vizes fénye van, a folyós állaga miatt nagyon könnyű eldolgozni. Örülök, hogy megvettem, annak ellenére, hogy sikerült lecsöppenteni vele az egyik nadrágomat.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.