L'Oreal Paris

Ár:   €3   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: czetterjuli, Módosítva: 2016. október 24.

Ár:   €3
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

L'Oréal Hydra Active 3 éjszakai krém táplálja a bőrt hatóanyagokkal, és segít visszaépíteni a védelmét. Szabályozza a nedvesség egyensúlyát, a friss és rugalmas bőrért.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

fdorottya

2020. február 24.

Vegyes bőröm van, de eddig a krém nagyon jól működik. Pattanásokat nem okoz. Kellően hidratál is. Gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, illata kellemes. Müllerben szoktam venni, árban ott a legjobb szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

Kitsyke

2019. május 20.

eddig jo kremnek tunik, nekem pont jo...vegyes arcborom van, kicsit aknes, nem okoz pattanasokat vegre.. reggelre elegedett arcborrel ebredek, nem zsirosit, pont joooo, tokeletes eddig:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

KupaiVirag

2019. május 13.

Nekem bevált, először féltem, hogy majd becuppantja egyből a bőröm és nem lesz meg az éjszakai krém hatás, hogy egy kicsit ott marad és úgy fekszek le, hogy hagyom este dolgozni, ugyanakkor attól is féltem, hogy az alapból zsíros T-zónámat tovább zsírosítja, de azt kell, hogy mondjam, hogy abszolút hozza az arany középutat, nem tocsog reggel az arcom, de azért pont annyira zsíros krém, mint amennyire egy éjszakai krémnek zsírosnak kell lennie és reggelre babapopsi a bőröm. Nagyon száraz bőrűeknek szerintem nem lenne elég, de kombinált vagy zsíros bőrűeknek tudom ajánlani. Nem tömíti el a pórusokat, nem is lett tőle több pattanásom.

Update: Mindaddig nagyon szerettem ezt a krémet, amíg nem lettek valós problémáim a bőrömmel, ugyanis jelenleg nem csak kicsit, de nagyon kombinált, a homlokom felső része borzasztóan száraz és nem hidratálja eléggé, nem sikerült helyrehozni, az orrom körül viszont nagyon elkezdett zsírosodni a bőröm és ott pedig reggelre tocsog. Egy kis ideig azt hittem, hogy újra fogom venni ezt a kis krémet, de sajnos amint tényleg erdurvult a helyzet már nem tudott vele mit kezdeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 13.

Ndr

2017. november 5.

Nekem nem valt be, csipi a borom miutan felkentem. Biztos hogy nem veszem ujra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

Nekem nem valt be, csipi a borom miutan felkentem. Biztos hogy nem veszem ujra.

b0rzi

2017. november 3.

Brutálisan parfümös ez a krém is, de már azon lepődnék meg, ha egy L'Oréal arcápolási terméknek nem lenne brutál illata.
Hogy őszinte legyek borzasztóan utálom hogy ilyen kegyetlenül nehéz krém, néha még rossz is vele elaludni. Újonnan keveset viszek fel benedvesített arcra (ajánlom a mülleres üres travel size csomag fújókás üvegét, az isteni), és mindkét esetben pihe-puha bőrrel ébredek.
Ja és 50ml csak 1600 a Müllerben, szóval ár-érték arányban szuper, de én még tudok őrülni tőle. Ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

00Martina00

2017. szeptember 28.

Szerettem de áttértem a natúr kozmetikumokra! Tette a dolgát, puha lett tőle az arcom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Birkin22

2017. augusztus 30.

Az első éjszaki krémem, így még nincs sok tapasztalatom ezen a téren. Jól hidratál és a 25 éves ( még nem túl ráncos stb.) bőrömet is feltölti, rugalmasabbá teszi. Én elégedett vagyok ár-érték arányban elég erős termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

eperturmix

2017. január 9.

Elfogyott a hydra specialist-em,amit nagyon szerettem,nappalra és éjszakára is hordtam,és mikor egy német dm-ben megláttam,hogy ezek 2,95€-ba kerülnek megvettem ezt,a nappaliját (igaz,azt elajándékoztam,de megfogom venni magamnak is) és a hydra active 3 nutrissime-t.
A nutrisat használom nappalra,ezt éjjelre,nagyon jól kiegészítik egymást.
Mikor kibontottam,az illata nem annyira tetszett,de felkenve finom,eléggé visszafogott (főleg a hydra specialist után,mert az aztán...persze én imádom :)),és teljesen megegyezik a nutrissal,csak annak intenzívebb.Az állaga sűrűbb,érzem mikor felkenem,de én ezt is várom el egy éjszakai arckrémtől,könnyen eldolgozható.Azonnal puha,bársonyos pofit kapok,ami igaz fénylik egy pöppet,de ez éjjel nem gond.Reggel is érzem,hogy sima az arcom,jó hozzaérni,nem olyan plötyi,szép rugalmas a bőr.Szerintem szuper krém,szívesen elhasználom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

A nutrisat használom nappalra,ezt éjjelre,nagyon jól kiegészítik egymást.

AdriennZsofia

2016. november 30.

Nekem nagyon bevált, nem nehezíti el a bőrt, nem zsírosít, reggel-este használom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

Mesi13

2016. november 1.

Még karácsonyra kaptam ajándékba, magamnak nem vennék L'Oréalt, de elhasználtam. Elég problémás, kombinált bőröm van, így féltem, nem fog-e zsírosítani, de hála az égnek annál könnyedebb formula, és nagyon szerettem elalváskor érezni az illatát. Sőt, talán ettől volt eddig a legselymesebb és puhább az arcom, jól hidratálta, de semmi extrát nem nyújtott. Még keresem az igazit, de láttam már akciósan egész jó áron, na akkor megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Panthenol, Retinyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Ph szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Tartósítószer.

Színező anyag. (Piros)