L'Oreal Paris

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   70 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2020. május 12.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

Megújult összetétel!

Az új formulában az aloe water az első aktív összetevő. Intenzíven hidratál, akár 72 órán keresztül. Textúrája friss és könnyű folyékony állag, nem zsíros, nem ragad.

• Aloe Verával gazdagítva: a hatékony hidratáláshoz szükséges ásványokban gazdag, vizet raktározó növény.
  • Hialuronsavval gazdagítva: természetes hatóanyag, amely nagy mennyiségű vizet képes tárolni.

Ár: 2000 , Eladó: laura2694
Állapot: 1-2x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

OrsiRol

2022. április 23.

Nagy, fajo pattanast okozott a legelso hasznalat utan (amugy nincsenek rajtam pattanasok). Gondoltam elhasznalom a dekoltazsomra, h ne kelljen kidobni. De ott is kipattogtam tole. Most megprobalom a labamra, hátha... Senkinek nem ajanlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 23.

Renapple

2022. január 9.

3 éve, hogy kísérleteztem vele, azóta is nagyon bánt a dolog.
Nagyon szerettem, számomra tökéletes az állaga, nagyon könnyed. Imádtam az illatát, csomagolását, (ami azóta is megvan) gyönyörű, praktikus, esztétikus. A pumpás kiszereléseket szeretem, higénikus, könnyebb adagolni. Ebből 1 pumpányi is elég volt az arcomra, szóval kiadós is. Hidratáló képessége nem tökéletes, de jó. Szerettem az a selymes érzetet, amit hagyott maga után.
Szóval minden tekintetben tökéletes lett volna számomra, ma is ő lenne a hidratálóm, ha ez a szerelem kölcsönös lett volna.
Pattanásokat okozott. Próbáltam többször pihentetni, hátha "elmúlik" és többé nem okoz, de sajnos nem. Testemre elhasználni is sok időbe került, mert egyedül a lábszáram úszta meg pattik nélkül.
Nagyon sajnálom, mert nagyon akartam.
Csak azért adok 4est, nem 3ast, mert nekem minden más tekintetben tökéletes lett volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 9.

3 éve, hogy kísérleteztem vele, azóta is nagyon bánt a dolog.
Nagyon sajnálom, mert nagyon akartam.

klisa

2021. október 26.

Második üveggel használom már, könnyen beszívódik szóval lehet is rá hamar sminkelni. Reggel az én bőrömnek tökéletes, nyáron viszont főleg ezt használtam a Garnier Aloe Jellyvel együtt, viszont ezt sokkal jobban szerettem. Nekem az illata is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 26.

Casey1979

2021. október 21.

Férfi illata van. És sajnos ettől kezdve a többi nem is érdekelne ha jó lenne de nem is jó. Nem hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 21.

jgitta95

2021. október 20.

Nappalra használom nagyjából 2 hete. Nagyon könnyű az állaga és ezáltal nagyon gyorsan beszívódik, ez mindenképpen mellette szól. Illetve a kombinált, inkább zsírosba hajló bőrömnek ez teljesen elég reggel, megfelelően hidratál. Én úgy érzem, hogy miután beszívódott, egy leheletvékony, kicsit "púderszerű" réteget hagy a bőrömön, igazából ez nem annyira feltűnő, de azért engem kicsit zavar. Ami nagyon zavar, az az illata.... Iszonyatosan parfümös és kicsit férfi kozmetikumokra hajazó, erős és tolakodó illat, így ez egyáltalán nem tetszik.
Glamour napos kuponnal vettem, így azért nem mondanám, hogy pénzkidobás volt, el fogom használni, de biztosan nem veszem újra.
Így részemről 3 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 20.

Így részemről 3 csillagot kap.

6vilag

2021. október 5.

Nekem kb. 3/4 évig volt elég egy ilyen flakon. Persze, néha elvétve mást is használtam, vagy ezt kombináltam mással. Semmi bajom nem volt vele. Gyors beszívódás, nagyjából elegendő hidratálás. Legalábbis nyáron. Hűvösben kevéske, akkor valamit fölé is szoktam tenni még. Szerintem alapnak megfelelő, lehet kísérletezgetni vele, hogy milyen időben, mi passzolhat hozzá. Nyáron fényvédő pld. Persze, átfénylik melegben, de hát mi nem? Legálábbis nálam.
A vége felé már kicsit untam, akkor már nyakra és dekoltázsra is használtam, hogy fogyjon. Egyedűl azt nem szerettem, hogy a toronymagas üvege leszédűlhet a polcról egyszer, de megúszta.
Azt (még) sajnos nem tudom, hogy mi a különbség e között és egy méreg drága hidratáló között. Így ezt tudom értékelni, szerintem a 4 csilit simán megérdemli. Kiadós, illatos, nem drága, hidratál is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. október 5.

ronivarga2001

2021. szeptember 21.

Kár, hogy van benne parfüm, de amúgy nagyon jó kis krém. Nem olajosodik ki tőle a homlokom, hidratál, teszi, amit ír.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

RoseJ

2021. szeptember 3.

Szerettem volna valami könnyed "krémet" nyárra... de nem ez lett az.
Sajnos 2 nap után fájó, bőr alatti dudorok/pattanások alakultak ki tőle. Csekély 5 napba telt, hogy eltűnjenek. (Mindenre érzékeny a bőröm, szóval új termékeket egyenként szoktam kipróbálni/bevezetni. Szerencsére így rögtön tudtam melyik a probléma forrása).
Anyu lecsapott rá utána, neki bevált nyárra, ezért az 1 csillag.
Próbáltam kézre, de a parfüm órák után is érezhető volt és szabályosan émelygtem tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 3.

Szerettem volna valami könnyed "krémet" nyárra... de nem ez lett az.
Anyu lecsapott rá utána, neki bevált nyárra, ezért az 1 csillag.

Anita1978

2021. augusztus 15.

Akciosan valami 2500ert vettem, ami 70ml-ert ajandek..meg amugy se sok eredeti arban ennyi termèk.A csomagolasa megfogott, ezzel meg lehet venni, es igy higienikusabb is.Na meg hogy nyarra kell egy konnyed gèl.Bevallt.Napkozben mindig itatnom kellett a zsirt a boromrol, de most ez mintha tenyleg mattitana pedig 37 fok van.Nem zsiros a borom 2 napja, miota kenem.Este Paula Aha, hialuron, Peptid, nappal ez+hialiron, c vitamin.Hamar beszivodik nekem, imadom az illatat (bar az epp ranckèpzo dehat....).Viszem mindig a tengerhez is nyaralni, ha lepirulok az aloe miatt.
Már vagy a 4.üvegcsét használom.Nagyon kis frissítő..hűtőben tartom kánikulában. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 15.

agathaadri

2021. augusztus 2.

Már több tubus ilyen krémet használtam el, alapvetően a tavaszi-nyári időszakra nekem ez vált be, mivel sok krémtől viszonylag hamar zsírosodik a bőröm, illetve az se mindegy neki, hogy éjszakára mit kenek fel. Nagyon laza állagú, gyorsan beszívódik és akár szérummal együtt is jól működik. Alapozó alá használom nappalra, és a saját márkájúval (True Match) nem szokott összeveszni, eléggé kompatibilisek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate, Biosaccharide Gum-1, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.