L'Oreal Paris

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   70 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2020. május 12.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

Megújult összetétel!

Az új formulában az aloe water az első aktív összetevő. Intenzíven hidratál, akár 72 órán keresztül. Textúrája friss és könnyű folyékony állag, nem zsíros, nem ragad.

• Aloe Verával gazdagítva: a hatékony hidratáláshoz szükséges ásványokban gazdag, vizet raktározó növény.
  • Hialuronsavval gazdagítva: természetes hatóanyag, amely nagy mennyiségű vizet képes tárolni.

KergePárduc

2020. július 8.

Szeretem :)
Nem olyan rég használom, de a pattikon határozottan javított nekem. Reggel-este használom, nagyon szereti a bőröm. Hipphopp beszívja.
Nagyon tetszik a kiszerelése is, a pumpás üvegcse remek választás volt a gyártótól. Újravevős mindenképpen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 8.

Szeretem :)

Krtek1

2020. június 30.

Malesseziával küzdöttem és nagyon nehéz volt elérhető árú és kellemes érzetű hidratálót találni ami hatásos, mégis kompatibilis a malesseziával és a zsíros bőrömmel is. Az érzékeny bőrre való változatát vettem először, az se volt rossz, de ez maga a csoda. Hatalmas kiszerelés, megéri az árát, ténylegesen hidratál, nem zsíros, lassan fogy és nem is maradok tőle olyan olajosan fényes. Nagyon ajánlom, jó ideig nem fogok más hidratáló után nyúlni. Nekem az ordinary szérumjai után is tökéletes, előző hidratálóim néha kukacosították őket vagy furcsa érzetet hagytak. Ez extra pont lenne, ha adhatnék többet, mint 5 :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 30.

nagybvivien

2020. június 16.

Mintám volt belőle valamelyik újságból. Félve kenek az arcomra bármit is, a kombinált bőröm ráadásként extra érzékeny, szinte minden krémtől, maszktól, bármitől vörös lesz és égni kezd. Eddig 2 krém volt, amit tolerált a bőröm. Na.. Ez a harmadik 🙂 nem pirosodok, semmi bajom tőle. Hidratál, szeretem az illatát is. Tény, hogy nekem csillog a képem tőle, de úgyis csak este használom. Szeretem, hogy nem tégelyes, plusz pont a nyomkodós kiszerelésnek. Az állaga is szuper, mondjuk az furcsa, hogy utána a kezemet meg kell mosni, mert ragacsos. Az arcomon viszont nem érzem ragacsosnak. Összességében 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

ALettah

2020. május 28.

Teljesen odavagyok érte, jöttem ódákat zengeni. Ennyire kellemes érzetet keltő arcápolóval még nem volt dolgom, pedig próbáltam már ezt-azt. Valóban olyan a bőrömnek, mint egy frissítő zuhany. Pillanatok alatt beissza, nem marad sem zsíros, sem ragacsos érzet utána, azonnal lehet hidratáló krémet felvinni vagy sminkelni rá. Naponta 2-3x használom, sokszor munka után, hazaérve, arclemosás után is, csak azért, mert annyira kellemes használni.
A hidratáló hatása tényleg érezhető, ad egy pluszt a rendes nappali krém mellé.
Az egyetlen kifogásom ellene az erős illata, nem bántam volna, ha a parfümöt kihagyják belőle, de így is újra és újra meg fogom venni, mert jó. Csakis 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

A hidratáló hatása tényleg érezhető, ad egy pluszt a rendes nappali krém mellé.

Sophie33

2020. május 18.

Minta volt a Cosmóban tavaly, és az nagyon bejött. Aztán megvettem, de valahogy nem ugyanazt az érzetet adta...nem is hidratál rendesen, de azért ki is pattogtam tőle....próbálkozom még néha, de nem lesz szerelem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

ivor

2020. május 12.

Az tény hogy elég férfias az illata, de nyárra tökéletes, könnyű, gyorsan beszívódó szérum. Kiadós mennyiség, jól elleszek vele egy ideig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 12.

ferenczinikol25

2020. május 7.

Nagyon szeretem, este arc tisztítás után bele maszírozom az arcbőrömbe. Pillanatok alatt beszívódik, számomra az illata is kellemes. Zselé állagának köszönhetően nagyon könnyen bele lehet masszírozni az arcbőrbe, tökéletes hidratáltságot biztosít. Reggelente az alapozóm alá használom. Számomra azt nyújtja amit vártam, az én kombinált bőröm imádja. T-zónám nagyon zsíros volt, viszont amióta használom nagyon szépen kordában tartja. Nem bántam meg hogy megvásároltam ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

violetti

2020. május 7.

Nagyon szeretem, hogy így összecuppantja/kitölti az arcom reggel. Gyorsan beszívódik és már mehet is rá az alapozó. A reggeli rutin része lett egyből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

bibike2000

2020. április 21.

Tavaly tavasszal vettem az első üveggel belőle. Sokallottam az árát akciósan is, DE utána rájöttem,hogy tökre megéri! Nagyon jó az arcbőrömnek ez a koktélszerű kis hidratáló, fél perc alatt beissza. Utána szép, egészségesen csillogó, ápolt kinézetű, puha a bőröm. Az illata pedig nekem nagyon tetszik. A kedvenc hidratáló, külön plusz pont a pumpás kiszerelésért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 21.

Theodora

2020. április 21.

Update: levontam egy csillagot a rengeteg parfüm miatt, ami benne van. Annyira erős, orrfacsaró benne és mindezt miért, hisz az nem ad hozzá a termékhez, max irritációt okoz. Már nem is kenem az arcomra, csak mellkasra és vállakra hámlasztás után.

Most budgeten vagyok, ezért vásároltam drogériás arcápolót. Nem rossz egyébként a cucc, negatívat nem tudok írni róla. Ami miatt nem pontozom fel, az az, hogy nem érzek semmi különöset mióta használom: nem adott semmi extrát.
Teszi a dolgát, ez tény, lehet rá sminkelni, gyorsan beszívódik. De pl. az utóbbi időben elkezdett hámlani az orrom és semmit nem segített ezen. Kérdés akkor, hogy mennyire is hidratál? Hát, a zsíros bőröm mellett nem sok dolga van. De félő, alapból nem teljesítene olyan fényesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate, Biosaccharide Gum-1, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak