L'Oreal Paris

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   70 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 9.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

Könnyű, folyékony formulájú, mattító arckrém zsíros és normál bőrre hialuronsavval és aloe vízzel. Víz érintkezése esetén azonnal megkezdi a bőr hidratálást, gyorsan felszívódik és javítja a bőr ragyogását.

Az eredmény: Kényelmes, hidratált, friss és egészséges kinézetű matt bőr.

Tigrincs

2019. november 18.

Jó kis géles krém a melegebb évszakban, ősszel már kevés. Vegyes bőrömet jól hidratálta, és meglepően sokáig elég volt! 2 pumpányi mennyiség az egész arcra elég volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

BlackRosey

2019. november 13.

Nagyon szép a kiszerelés, de sajnos a hidratálása minimális (ősszel) és mivel használok éjszakai/nappali krémet + smink előtt primert nem igazán tudom mikor használni. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 13.

petra19970101

2019. november 12.

Zsíros-kombinált a bőröm, itatni tudom róla az olajat napközben, mellette viszont száraz, kipirosodó részek is vannak rajta ( szem alatt, orcák környéke). Vízhiányosságra gyanakodva vízbázisú ápolót kerestem, ami a napi smink alá primerként is használható. Nem használok alapozót, csak Nicea BB krémet, rá egy pici transzparent púdert a matt hatás érdekében. Mióta használom, sokkal puhábbnak és kisimultabbnak érzem az arcom, mintha a pici ráncokon is segítene. A maszkulin illat engem egyáltalán nem zavart, hamar elillan felkenés után. Elég egy pumpa belőle, ennyit szoktam az arcomon eloszlatni, jó a pumpás fej kialakítása! :) Szóval én csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 12.

heather

2019. október 20.

Zsíros- kombinált bőrömre szuper!
Hidratál, puha és szép a bőröm tőle.
Nekem pont ez kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 20.

Zsíros- kombinált bőrömre szuper!
Hidratál, puha és szép a bőröm tőle.
Nekem pont ez kell.

angimay

2019. október 9.

Nagyon szeretem a pumás krémeket. Az illata enyhe, jól hidratál és egész sok van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Hiuz

2019. szeptember 8.

Mintát kaptam belőle egyik újságban, hetekig csak ide-oda rakosgattam a lakásban, hogy majd.... aztán nyaralás alatt próbáltam ki. Nem kellett volna eddig várnom vele :) Kellemes meglepetés fogadott, nagyon gyorsan beszívódó krém, mattít, finom illattal. Nyárra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

csyngo

2019. július 30.

Már egy üvegcsévek elfogyott. Nagyon szeretem, remekül hidratál és valóban mintha enyhén mattítana is. Gyorsan beszívódik, friss érzetet ad a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 30.

sidoraer

2019. július 5.

Nagyon kellemes állagú, gyorsan felszívódik és felfrissít, ám sajnos látszatra nem sok hatása van, ezert a 4 csillag. Tapintásra viszont, puhább és egy kicsit egyenletesebb tőle az arc bőröm, ezért ha valaki nem csodát vár tőle, ha nem csak egy könnyed mindennapi arc ápolót szeretne, akkor ez a megfelelő termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 5.

Anita1978

2019. július 2.

Akciosan valami 2500ert vettem, ami 70ml-ert ajandek..meg amugy se sok eredeti arban ennyi termèk.A csomagolasa megfogott, ezzel meg lehet venni, es igy higienikusabb is.Na meg hogy nyarra kell egy konnyed gèl.Bevallt.Napkozben mindig itatnom kellett a zsirt a boromrol, de most ez mintha tenyleg mattitana pedog 37 fok van.Nem zsiros a borom 2 napja miota kenem.Este Paula Aha, nappal ez.Hamar beszivodik nekem, imadom az illatat (bar az epp ranckèpzo dehat....).Hatasa nem gondolom h lesz, de viszem a tengerhez ha lepirulok, elvileg van benne aloe...;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

Laraa

2019. június 24.

Szinte minden nap használom reggel, sminkelés előtt, és este. Gyorsan beszívódik, könnyed állaga van, nyárra tökéletes. Nem lesz tőle fényes a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Caprylyl Glycol, Biosaccharide Gum-1, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.