L'Oreal Paris

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   70 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2020. május 12.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

Megújult összetétel!

Az új formulában az aloe water az első aktív összetevő. Intenzíven hidratál, akár 72 órán keresztül. Textúrája friss és könnyű folyékony állag, nem zsíros, nem ragad.

• Aloe Verával gazdagítva: a hatékony hidratáláshoz szükséges ásványokban gazdag, vizet raktározó növény.
  • Hialuronsavval gazdagítva: természetes hatóanyag, amely nagy mennyiségű vizet képes tárolni.

Norusi

2021. május 6.

borzasztó az illata, a tetemes mennyiségű szilikon miatt primerként tudom csak használni, sminkkel együtt jól működik, smink nélküli napon biztos hogy nem bírnám elviselni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 6.

_ILivia001_

2021. április 15.

Nagyon szeretem! Kombinált bőröm van, és ez egy számomra tökéletes hidratáló! Nem tömíti el a pórusokat, nem zsírosít, viszont valóban hidratál! Én nem teljes áron szoktam venni, a Rossmann-ban gyakran van leakciózva (kb. 2200). Teljes áron viszont nem biztos, hogy megvenném.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 15.

clark

2021. április 12.

Nekem teszik. Szerintem egy jó kis, könnyű gél-állagú hidratáló - könnyen felszívódik, nem ragacsos, pont megfelelően hidratál. Friss, kellemes illata van. A csomagolást praktikusnak találom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 12.

Blacky75

2021. február 28.

Nekem nagyon tetszik az illata, nagyon könnyen felszívódik és nem hagy kellemetlen réteget a bőrön. A bőröm egész nap hidratált marad. Az aljában mindig marad, amit nem lehet kipumpálni és azt ki szoktam piszkálni a benne levő csővel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 28.

anikvirag

2021. február 16.

Nem tudom mit gondoltam amikor megvettem. Parfümös és ráadásul eléggé elöl szerepel benne a denaturált alkohol. Az illata is kikészített magamon... Hidratálási képességeit tekintve nem volt annyira rossz, sőt smink alá kifejezetten perfekt. De a tény hogy alkoholos és az illata.... A páromnak nagyon megtetszett és lecsapott rá. Rajta tetszik az illat és valószínűleg most el is fogja használni az egészet, de legközelebb ő is más hidratálót fog választani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 16.

kisbobitas

2021. január 3.

Nyáron nagyon hűsítő, meg a hidratálása pont elég. Viszont rossz időben kevés, a Neutrogena water gel hidratálóm is jobban hidratál. Smink alá azért még használgatom, mert nagyon gyorsan beszívódik és nem lesz tőle rondább a smink. Az illata először tetszett, aztán már kevésbé. Szerintem nagyon erős és férfias, ami számomra fura. Szerintem nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 3.

Mildi

2020. december 4.

Tök jó kis termék, de az illata nekem nem jött be. Számomra férfias. Illetve a pumpás kiszerelés kényelmes, de az alján sajnos marad kicsi, amit nem lehet kivarázsolni belőle sehogy se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 4.

szakalasdora

2020. november 28.

Hihetetlenul jo illata van! Ezen kivul konnyu texturaju, hamar felszivodik, puha lesz tole az arcom :) lehet hogy ujraveszem, tetszik a kiszereles es a csomagolas is nagyon szep :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 28.

Luller

2020. november 20.

Nagyon szeretem! A Normál / Kombinált bőrtípusra valót használom most. Azt hiszem az első üvegem az száraz bőrre volt...nem vettem észre különbséget, mert kombinált a bőröm, így van ahol kifejezetten száraz tud lenni.
A második üveggel használom és becsomagolva várja már a harmadik is a felbontást. Nagyon könnyű, vizes krém, egy pumpálás elég belőle. Minden reggel az arcmosás után ezzel folytatom a reggeli rutin arcápolásomat, ha sminkelek, ha nem. Télen-nyáron frissítő hatású. Nyáron reggel és este is ezt használom, télen csak reggel, mert estére/éjjelre nehezebbet kenek fel (Télen nekem a gyógyszertári alapkrém jött be éjszakainak). Az illata csodás, az állaga is! Szinte beszippantja a bőröm. Nem ragad! Szeretem! <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 20.

TimyeK

2020. november 6.

Jó kis hidratáló, a bőröm nagyon gyorsak felszívja. Csak hétköznap használom smink alá, kifejezetten alkalmas erre a célra. Az illata kellemes, 2 pumpányit használok belőle, szeretem jól bekenni magam, de szerintem egy is elég belőle. Csomagolása nagyon szép, nagyon szeretem a pumpár krémeket, mert utálok belenyúlkálni a tégelyekbe, így higiénikusabb is. Ár-érték arányban is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate, Biosaccharide Gum-1, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak