L'Oreal Paris

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   70 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Drogéria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bujdosoanna, Módosítva: 2020. július 7.

Lelőhely:   Drogéria
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

A L’Oréal Paris Hydra Genius Aloe Water arcápoló nem egyszerűen víz, hanem aloe verában és hialuronsavban gazdag intenzív hidratáló arcápoló. Az aloe vera magas víz, ásványi anyag és vitamintartalma mélyen hidratálja és táp¬lálja a bőrt. Ezen kívül képes megkötni és benntartani a nedvességet a bőrben, hogy az hosszú távon hidratált maradjon. A hilauronsav a bőrben természetesen megtalálható molekula, de az idő előre ha¬ladtával egyre kevesebb termelődik belőle, ezért érdemes kívülről pótolni. A hialuron¬sav molekulái magukba szívják a nedvességet és képesek hosszú távon megtartani. Minél nagyobb mennyiségben van jelen a bőrben, a bőr annál teltebb, feszesebb, rugalmasabb. A friss, könnyű folyékony állagú krémet használjuk reggel és este, hogy a bőr intenzíven és hosszú távon hidratált, ragyogó lehessen.

Kuro

2020. szeptember 19.

Még csak egy hete van meg, de máris imádom.
Én két pumpálásit használok este, a szérum után. Teljesen beszívódik, csodálatos az állaga, nem ragacsos, könnyű, mégis elég "tartalmas", nem egy szimpla folyékony vízszerű anyag.
Reggel is próbáltam, de azt vettem észre, hogy az alapozóm hamarabb átfényesedik és elmászkál, ha ez van alatta. Emiatt nem vonok le pontot, mert számomra teljesen jól funkcionál úgy is, hogy csak este használom, vagy napközben otthon.
Egyébként télen valószínűleg lesznek napok, mikor erre is kell még egy plusz réteg hidratáló krém.
Örülök, hogy rátaláltam, szerintem állandó lesz itthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

Még csak egy hete van meg, de máris imádom.
Örülök, hogy rátaláltam, szerintem állandó lesz itthon.

matokanna

2020. szeptember 16.

Mindent csináltam már a száraz bőrömmel, de ez az első krém ami segített. Nem találkoztam még ennyire könnyű, nem zsíros, gyorsan felszívódó arckrémmel. És az illata is nagyon kellemes

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

EniMore

2020. szeptember 15.

Ez maga a nagybetűs PRIMER. Tökéletes alapot ad a smink alá és nagyon könnyű vele dolgozni vízes textúrája miatt. Több helyen olvastam, hogy másoknak nehezen szárad, de nekem még sosem volt ilyen problémám vele. két nyomást teszek az ujjam hegyére és azt kenem fel az arcomra. Használat után néhány perccel már száraz a bőröm, noha én azt sosem várom meg mert a nedves bőrön könnyebben tudok dolgozni.
Az illata kezdetben nem igazán jött be, de most már azzal is megbarátkoztam. Egyértelműen csodaszer a számomra és megéri az árát mivel nekem egy üvegcse majdnem egy évre elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

karamella92

2020. szeptember 11.

Nagyon szép a csomagolás, a pumpa is pont annyit adagol, amennyi kell. A krèm maga finom illatú, lágy, hamar beszívódik. Hidratálása sajnos nem olyan inetziv amire nekem azükségem van, igy -1*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

BaloghBibi

2020. szeptember 1.

Nekem bevalt ez a hidratáló, szérum után használom, igy eleg főleg nyáron, az állaga miatt is nagyon kellemes a használata. Az illata valóban eros, enyhen ferfias, de hamar elillan, igy engem egyáltalán nem zavar.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

Nicy011

2020. augusztus 29.

Hasonló a gél krém állaga a régi nagy kedvenc L'Oreal Triple Active Fresh Sensitive arckrémemhez, aminek nagyon örülök, de sajnos azzal már nem találkozom a boltok polcain. Nem is veszem azóta a márka egyik arcra kérhető termékét sem, mert a sensitive "helyettesítője" is allergiát okozott. Viszont, ennek a terméknek adtam egy esélyt.
Nagyon meglepődtem, hogy egy pumpálásnyi milyen kevés mennyiséget jelent, de mentségére legyen elég is. Ha többet kenek, a korábban említett filmréteg érezhető.
Illata: erős, de friss. Nekem egyelőre tetszik.
Hatása: passz. Két napja használom, valamit azért csinál. Nem a régi jó kis L'Oreal eredmény, mint a régi kedvencemnél, amit 2013-ban még lehetett kapni. Akkor volt a leghidratáltabb az arcom is.
Nagyon remélem, hogy allergiás nem leszek, de a sensitive változatra nem volna szabad.
Megelőlegezem a terméknek az 5 csillagot, később update-elek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

Illata: erős, de friss. Nekem egyelőre tetszik.
Megelőlegezem a terméknek az 5 csillagot, később update-elek.

Kriszta46

2020. augusztus 27.

Nagyon igényes kiszerelés, guszta üveg, jó, hogy nem kell belenyúlni minden használatkor. Kellemesen könnyű az állaga, nagyon kevés elég belőle, pedig én szeretem pancsolni a krémeket. Kicsit ragad az arcom tőle, ezért elég 2 pumpálásnyi az arcra és dekoltázsra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

Viwi0524

2020. augusztus 14.

Nagyon megörültem mikor meglattam ezt a krémet a drogeriaban.
El is kezdtem használni, reggel és este is. Egy ideig jó volt, de nekem miután felkentem olyan volt mintha egy maszk lenne rajtam, ami nem volt túl jó érzés.
Elhasznalom majd valamire de nem veszem újra

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

Nagyon megörültem mikor meglattam ezt a krémet a drogeriaban.
Elhasznalom majd valamire de nem veszem újra

Skaeszti

2020. július 25.

Az elején szerettem amikor megvásároltam, de ahogy elkezdtem használni és telt az idő az illata és az állaga elviselhetetlen volt az arcomon... hagyott egy csúszós bevonatot az arcomon. Sajnos nem is használtam el az egészet, a végére annyira megutáltam ezt a terméket...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.

NyLeni

2020. július 17.

Nagyon jó, vizes állagú, gyorsan beszívódik elég 2-2 pumpa reggel-este így nagyon sokáig elég. Újravásároltam. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Dimethiconol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Ph szabályozó segédanyag

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.