L'Oreal Paris

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   70 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Drogéria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bujdosoanna, Módosítva: 2020. július 7.

Lelőhely:   Drogéria
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

A L’Oréal Paris Hydra Genius Aloe Water arcápoló nem egyszerűen víz, hanem aloe verában és hialuronsavban gazdag intenzív hidratáló arcápoló. Az aloe vera magas víz, ásványi anyag és vitamintartalma mélyen hidratálja és táp¬lálja a bőrt. Ezen kívül képes megkötni és benntartani a nedvességet a bőrben, hogy az hosszú távon hidratált maradjon. A hilauronsav a bőrben természetesen megtalálható molekula, de az idő előre ha¬ladtával egyre kevesebb termelődik belőle, ezért érdemes kívülről pótolni. A hialuron¬sav molekulái magukba szívják a nedvességet és képesek hosszú távon megtartani. Minél nagyobb mennyiségben van jelen a bőrben, a bőr annál teltebb, feszesebb, rugalmasabb. A friss, könnyű folyékony állagú krémet használjuk reggel és este, hogy a bőr intenzíven és hosszú távon hidratált, ragyogó lehessen.

LaczkoR

2022. május 12.

Nekem tetszik az illata, kellemes mikor felkenem, de ragacsos marad tőle a bőröm, nem szívódik fel rendesen. Biztos, hogy nem veszek többet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 12.

Yeliz

2022. április 7.

Szeretem, most vettem más másodszor is. Tavaly, amikor elfogyott próbálkoztam mással is, de visszatértem erre. Könnyű, gyorsan beszívódik, nyáron elegendő hidratálást nyújt és sminkelés előtt is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 7.

Zsozs

2022. április 3.

Én nagyon akartam szeretni, de egyszerűen nem sikerült:(
Még nem voltam otthon a tudatos bőrápolás világában, amikor megvettem, de egyébként abban az időben nem volt túlzottan problémás a bőröm, egy-két pattanás itt-ott, de semmi több, irritációra sem vagyok/voltam hajlamos.
Néhány használat után olyan szinten kicsapott, hogy az nem emberi. A homlokom nagyon durván tele lett apró pattanásokkal, de ez nem tántorított el, használtam még egy darabig, hátha csak purging. Plot twist: nem az volt.
A története ott folytatódott tovább, mikor átadtam nővéremnek, hogy tegyen vele Ő is egy próbát, hátha neki beválik. Az Ő bőre sem egy problémás típus, viszont vele is ugyanez történt, így sajnos mindketten lemondtunk róla.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 3.

Én nagyon akartam szeretni, de egyszerűen nem sikerült:(

Gevelin

2022. március 10.

Az első két nap rendben volt…aztán tele lett tőle az arcom piros pöttyökkel, nekem nem vált be az állaga viszont nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 10.

jane79

2022. január 8.

Termékmintát próbáltam ki belőle, kellemes hűsítő érzésű folyadék, nyáron használni kifejezetten kellemes lehet. Hidratáló hatása tökéletes. Már rohannék is megvenni ha állatkísérletmentes márka lenne. Csak a minta használata meggyőzött a hidratáló hűsítő hatásáról.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 8.

L89

2021. október 27.

Nagyon szeretem, az illata tényleg lehetne picit diszkrétebb, de nincs vele különösebb problémám. Jól és gyorsan beszívódik, kifejezetten hűsítő-frissítő hatású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 27.

MariannamariA

2021. augusztus 30.

Életemben ilyen szörnyű termékkel még nem találkoztam nagyon erős az illata innen is látszik mennyire tele van olyan dolgokkal amik nem jók a bőrnek. Már első használat után ragacsos maradt az arcomon egyszerűen nem ivodott be próbáltam esélyt adni neki bár ne tettem volna mivel olyan nagyon elkezdte szárítani az arcom hogy rendesen hámlott a bőröm... És sajnos nagyon nehezen és későn tudtam helyre hozni tőle a bőrömet. Én személy szerint nem ajánlom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 30.

6vilag

2021. július 16.

Hezitáltam, hogy megveszem a Hélia D Cell Concept hidratáló szérumját, aztán egy hírtelen ötlettől vezérelve mégis ezt emeltem le a polcról az aloe tartalmának köszönhetően. Írtó nagy kiszerelés, potom áron. Meglepődtem, mikor használni kezdtem, álmomban sem gondoltam, hogy ennyi parfümöt toltak bele, bár kétségtelenűl nagyon jó az illata.
A gél maga hipp-hopp beszívódik, 2 pumpálásnyit használok egy alkalommal, ebből még jut a nyakamra is. Én nem leszek pattanásosabb tőle, mint bármelyik másik terméktől.
UD:) télen vettem, akkor nem zsírosodtam tőle, de most ebben a rekkenő hőségbén estére bizony zsírossá válik a bőröm mellette. De hát nekem ettől könnyebb krémem nincs, marad. De amúgy is szerettem, télen még tettem fölé zsírosabb nappali krémet, most nyáron mást már nem használok mellette. Ettől függetlenűlt szeretem, nagyon sokáig kitart. Komfortos vislet, eltekintve a nyári zsíros bőrtől, de nekem ez az alapjárat amúgy is, nem biztos, hogy a termék hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 16.

Vikica94

2021. június 22.

Annyira jól felfrissíti a bőrömet, hogy favorit. Nem kell sok belőle és nem kell sokáig túrázni az arcon hogy beszivódjon. Az illata elég halovány, de ezt leszámítva, abszolút kedvenc. Én csak a reggeli arctisztítás után használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 22.

mlnrvikii

2021. május 14.

Nagyon szeretem!
Reggelente és este kenem fel a szérumok után. Nekem bőven elég 1 nyomásnyi krém. Miután érzem, hogy beszívódott teszek fel még egy kisebb réteg hidratálót, szintén L'Oréal, így reggelre egyáltalán nem tocsog az arcom az olajban (pedig ez rengeteg krémnél előfordult). Télre biztosan kevés lenne a bőrömnek a kis réteg hidratálóval együtt, de tavaszra, nyárra és őszre tökéletes. Egy üvegnyi gél nekem elég sokáig elég, de mivel eléggé folyékony állagú nyilván gyorsabban fog fogyni.
Én tudom ajánlani!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 14.

Nagyon szeretem!
Én tudom ajánlani!

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Dimethiconol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ph szabályozó segédanyag