L'Oreal Paris

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 24.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Sáfrányszeklice-, kókuszdió- és szójaolaj kivonatot tartalmazó tápláló sampon száraz hajra, a haj mély ápolásáért. Nem tartalmaz szilikont, parabént és színezéket.

zsanmisel

2019. december 25.

Én 500 forintért vettem akciósan a Rossmannban, gondoltam egy próbát megér.Illata nagyon finom, és a pumpás kiszerelés is tetszik.Viszont sajnos az én hajam töveinél könnyen zsírosodik, a végek szárazak, számomra nem megfelelő, nem tisztít eléggé.2 átsamponozás után is zsírosnak érzem a hajam.Az illatáért kap 2 csillagot, és talán a nagyon száraz hajúaknak beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 25.

sztike

2019. október 17.

Én akciósan vettem, a második flakont használom belőle. Nekem semmi bajom nincs vele, sőt, kifejezetten tetszik. Finom az illata, jó az állaga, megfelelően habzik. Minden hajmosás előtt használok olajakat a hajamra, ezzel a samponnal könnyen ki tudom mosni a hajamból, így a tisztító hatására sincs panaszom. A flakont nagyon szeretem, kellően stabil és a pumpa miatt nagyon könnyű használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 17.

SzerencsiGreta

2019. július 8.

Rengeteg kipróbált sampon után ez egy csoda!
Annyira sokat segített a hajamon láthatóan és érezhetően tiszta hajtő puhaság , utána könnyebb kifésülni a hajam és nem utolsó szempontból nem irritálja a fejbőröm. Egy ismerősöm ajánlására vettem meg ,megérte! Annyi negatívum hogy gyakrabban kell mosnom a hajam,de ez a legkevesebb ,már használom kb 1 éve és ennél is maradok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 8.

Rengeteg kipróbált sampon után ez egy csoda!

csokismufffin

2019. június 10.

A vékonyszálú szőkített, erősen roncsolt, száraz hajamra nem volt jó. Elnehezítette a hajam, és úgy éreztem, hogy nem is tisztít rendesen. A kiszerelése szép ugyen, de nekem sajnos nem vált be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 10.

Dhedi

2019. május 24.

Keresem , keresem és keresem a nekem mefelelő sampont...
Az illatát nagyon szeretem , jól tisztít , a kinézete , a kiszerelése az tetszik és ptaktikus!
Balzsammal használom , de sajnos
így együtt is kevesek az én vastag szálú , dús és száraz hajamhoz , sajnos!
Elhasználom és keresek tovább...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 24.

Keresem , keresem és keresem a nekem mefelelő sampont...
Balzsammal használom , de sajnos
így együtt is kevesek az én vastag szálú , dús és száraz hajamhoz , sajnos!
Elhasználom és keresek tovább...

csankaa

2019. május 20.

Glamour-napokon vettem féláron, azóta használom folyamatosan. Az illata kellemes, nem tolakodó, néha még mosás utáni harmadik napon is érzem. A vizes hajam könnyebben tudom kifésülni, száradás után pedig puhább a hajam, mint korábban. Csak a sampont használtam eddig, az Excellence balzsamával együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

BlueEyes

2019. február 22.

Minőségibb, természetesebb samponokat keresgéltem, akkor találtam rá erre. Valamiért megragadott, meg épp akcióban is volt, így megvettem. Nagyon praktikus a pumpás kiszerelése, így biztosan nem pazarol az ember. Az illata nagyon érdekes, kellemes, egyáltalán nem túl erős. A hatásával is abszolút ki voltam békülve, azonnal megszerettem: könnyű, mégis puha lett tőle a hajam, sampon létére egész szépen hidratálta, és nem keltett semmiféle zsíros hatást. Talán az egyetlen negatívuma, hogy icipicit, mintha több kellene belőle, mint általában a többi samponból, de ez annyira minimális különbség, hogy nem rovom fel neki. Igazából csak azért nem vettem újra, mert a Nature Box samponokat nézegetve feltűnt, hogy azokban nincs SLS - amit a bőröm nem szeret, bár hajmosásnál még sosem jelentett gondot -, így most inkább azok mellett tettem le a voksom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

Lerika

2019. február 3.

Nem igazán vagyok oda a márkáért, de ez a termékcsalád a megjelenésekor nagyon felkeltette az érdeklődésemet. Kíváncsian vártam, hogy kipróbálhassam. Kellemes csalódás!!! Nagyon jól hidratálja a szőkített, száraz, hajamat. Puha, rugalmas lett a hajam, nem annyira kócolódik mosás után mint más samponoktól. Tovább megmarad a frissen mosott haj megjelenése és érzete a hajamnak mint más samponok után. Nekem egyáltalán nem nehéz kiöblíteni. Sokkal később kezd el zsírosodni, igazából nem is zsírosodik utána a hajam. Az illata nem mű, nem tolakodó, teljesen rendben van. Nem a legolcsóbb, de akciók alkalmával érdemes beszerezni, és ez a nagy kiszerelés elég sokáig elég is. Nagyon jól sikerült termék, szeretem, valószínűleg újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 3.

FReka

2019. január 13.

Ahogy bejött a L’orealnak ez a termékvonala,nagyon felkeltette az érdeklődésem,de a nagyon vegyes vélemények miatt valamiért mégsem vettem belőlük semmit. Aztán megkaptam ezt a sampont unokahugomtól még november eleje táján,akkor kipróbáltam néhányszor,de a jó időben még félretettem egy időre. Viszont ahogy bejött a hidegebb idő,a hajam nagyon elkezdett kiszáradni,szükség volt egy jobban hidratáló samponra és ez tökéletes! Nekem egyáltalán nem nehéz kiöblíteni,sosem maradt összetapadt tőle a hajam,igaz mindig kétszer samponozok. Szépen tisztít,még az olajos pakolásokat is kihozza,puhítja a hajam. Az illata is kellemes,nagyon természetes. A márka egy másik hajmaszkjával használom,szép tőlük a hajam,nem olyan durván száraz,szálló. Nem zsírosodik gyorsabban a hajam ettől a sampontól,talán hamarabb lesz laposabb kicsit,de az egészséges,hidratált haj ennyit megér nekem. Jövő télre újraveszem,ugyan kicsit magasabb az ára,de nagy mennyiséget adnak és nagyon kiadós is. A pumpás flakon pluszpont,nagyon jó használni,könnyebben lehet adagolni így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

Alida93

2018. november 27.

Ajándékba kaptam, és az első próba után tudtam, hogy ha elfogy, akkor bizony meg fogom venni. Az illata nekem kimondottan tetszik, meglepően kiadós, pedig nagyon dús hajam van, mégis sokáig elég. Az ára picit húzós, de hát valamit valamiért. Sokan írták, hogy összetapasztja a hajat. Nekem is összetapasztotta először, de a második használatnál még alaposabban mostam ki belőle, és utána nagyon szép fényes, illatos és selymes lett a hajam. Mivel elég sűrű, így "sajna" igenis rákényszerül az ember, hogy nagyon alaposan hajat mosson, bár szerintem ez nem gond. Sok sampontól korpásodott a hajam, de szerencsére ez nem mondható el erről. Én nagyon szeretem! 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak