L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: svivko, az összetevőket feltöltötte: linszu, Módosítva: 2016. szeptember 21.

Hosszantartó, intenzív szín. Könnyen felvihető és eltávolítható.

lilaszilva

2019. február 3.

Bevallom 1-2 évig csak a fiókomban állt, de nemrég újra utána nyúltam. Rainforest green árnyalat tulajdonosa vagyok, ez egy nagyon szép sötét zöld árnyalat. Általában csak az alsó pillák vonalába satírozok vele ha nem a megszokott feketéhez van kedvem. A tartóssága kiváló, nem vettem észre, hogy kenődne, viszont picit nehéz lemosni. Ragaszkodó kis ceruza. :) Összességében szerintem jó termék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

adri251982

2017. augusztus 29.

Szép szín (Portofino Blue), egyenletes kopás. Nem túl tartós, de a márkához és az árához képest rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

fdorottya

2017. augusztus 15.

520 forint most a Rossmannban. Ennyiért egy próbát megért. Krémes, puha, könnyű vele dolgozni. Nagyon szép vékony és vastagabb vonalat lehet vele húzni. Intenzív a színe,így nem kell hatszázszor átmenni rajta. Sajnos ebben a nagy melegben nem marad sokáig ott ahol kellene, de majd az őszi-téli időszakban jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. július 1.

108 Portofino Blue: a nyári napokra tökéletes színválasztás, akár önmagában is, ha nincs kedvünk vagy időnk a sminkeléssel bíbelődni. Egy szemceruza és egy rúzs ilyenkor sokat javíthat a helyzeten, mielőtt utcára merészkedünk:) A minősége az árához képest megfelelő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. július 1.

viragorsi

2017. június 2.

Krémes, puha, könnyen felvihető, nagyon erősen fog. Ehhez képest azt hittem egy óra múlva már mindenhol lesz csak ott nem, ahova kentem de elég szépen kibírta a 4 órás vizsgát vízvonalon, utána viszont elkezdett elmászni. A nagyon puha állaga miatt csak úgy ajánlom hosszú idejű viselésre, ha időnként rá tudsz nézni, és picit tudod korrigálni. Egyébként ezt a kis fáradtságot abszolút megéri az erős színe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

etoc

2017. január 13.

A feketét szereztem meg és nagyon szeretem, eddig a legjobb szemkontúrom, puha hegye van, kicsit krémes állagú, de erős színű és határozott, egyenletes vonalat lehet húzni vele, ami egész tartósan megmarad. Az a baj, hogy a vízvonalon nem tudom használni, bár csak nagyon ritkán szoktam azt is kiemelni. A másik problémám, hogy elég nehezen tudom hegyezni, és a harmadik, hogy ez az összetevőlista nem valami szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

linszu

2016. augusztus 27.

Nekem fehér, azaz "immaculate snow" színben van. Ajándékcsomagban kaptam és megszerettem, mert intenzív fehér színe van, könnyű felvinni az állaga miatt. Az alsó vízvonalon és a szemzugban mutat legjobban (:

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 27.

Eve90

2016. május 7.

Drogériás kategóriában a legjobb, amit használtam. Nagyon szép, intenzív színe van és meglehetősen tartós, de egy idő után elmászik egy kicsit. A vízvonallal ez a szemceruza sem tud eredményesen megküzdeni. Sajnos eddig csak high-end kategóriában találtam olyat, amelyiknek ment.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 7.

ebabucci

2015. október 1.

Eddig ez a legtartósabb szemkontúr ceruzám majd 20 éve, ami nem ül be a szemzugokba, igaz vízvonalra nem használom, de BB alap után alul felül a pillatövekhez könnyen felvihető, satírozható fültisztítóval, mégsem mancsolódik el. Kellemes az állaga is, bár aránytalanul drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 1.

nyusz89

2013. október 24.

A kedvenc szemceruzám! :) Jó az állaga, könnyű vele dolgozni, elég intenzív és tartós is. Nem a legolcsóbb, de szerintem megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 24.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.