L'Oreal Paris

Ár:   3700 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: afmz, az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2014. január 14.

Kategória:   Sminkek szájra

Ár: 2499 , Eladó: Nooora
Állapot: 1x próbáltam a kézfejemen, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
Milli006

2014. január 3.

Én is megvettem a Lolita árnyalatút, gondolván, hogy eléggé természetes színe van.
Felkenéskor olyan is, azonban 2 perc múlva piros lesz! Váratlan egy kicsit... Egy csillagot levonok, mert nem erre számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 3.

Glara

2014. január 1.

Magamnak a magas ára miatt nem vettem meg, de a Jézuska végül meglepett egy Lolitával. Nagyon kellemesen csalódtam benne. Pont olyan az illata, mint a régebbi watershine diamonds rúzsoknak, erősen gyümölcsös, én imádom. Az állaga, az ecsete nagyon rendben van, kellemes dolgozni vele. Meglepően tartós, még a kézfejemet is alaposan megszínezi és a vizes hatás is kitart néhány órán át. Az üvegcse tekerését szokni kell és nagyon gyűjti az ujjlenyomatokat is, de a csupa jó tulajdonsága miatt ezt elnézem neki. Állandó táskalakó lett. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 1.

sfanny

2013. december 26.

Imádom az ecsetét, az állagát! Hosszantartó, tökéltetesek a színei, kell még más?!!
Mindenkinek ajánlom a magas árától függetlenül is mert tökéletes hétköznapokra és alkalmakra egyaránt! ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 26.

Julinka

2013. december 20.

Félre az előítéletekkel!Nagyon sokat vacakoltam,hogy kell-e nekem...A nude volt a vágy tárgya,de rengeteg szájfényem van,s az ára azért nem alacsony.Nekem eddig nem jöttek be soha a Lorealos cuccok,ezért voltam óvatos.
Függő vagyok,így nemrég velem jött,nem bírtam ki.Nagyon jó döntés volt,letaszította a Mac szájfényem és a Chanelt is a trónról...:-)Szerintem jövőre ez lesz,amiből lesz a táskámban,a fürdőben és a kocsiban.
Nagyon jól hidratál,szuper tartós és szép a szín.Valószínű nyárra megnézem majd az élénkebb árnyalatokat is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 20.

2013. december 13.

Telitalálat ez a szájfény (bár igaziból nem az, mert stain, szóval inkább olyasmi mint az ajakfilc, tartósan beszínezi az ajkakat, viszont szájfényes a finish), a felvitel könnyű, a szájon kellemes az érzete, illata is rendben van, látványra is csodás. A tartóssága nagyon tetszik, érdekes módon ebből is a legélénkebb (Juliet) árnyalat jött velem, aki amúgy inkább nude/pasztell kedvelő...ajkakon nem olyan erős a szín mint elsőre gondolná az ember, valahogy visszafogottan élénk, vagy nem is tudom, hétköznapokra is tökéletes. szerencsére a színskálából csak ez és a Bonnie tetszik, majd valamikor később beszerzem, sajnos az ára kicsit húzós, mondjuk én jokerkuponnal vettem dm-ben, 2250 volt így, ami még határeset részemről egy ilyen terméknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 13.

kicsim1978

2013. december 10.

Érdekes a kiszerelése.Eleinte mindig fordítva akadt a kezembe,de ettől is különleges.Nekem egy nude és rózsaszín közti árnyalat van meg.Fényes,csillogó mégsem ragacsos.Nem csalódtam!Ritkán veszek rúzst,inkább minőségit,a színt nehezebb eltalálnom mint a márkát!Maradok a Loreálnál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 10.

vrozi

2013. december 9.

Ma vettem akciósan 2500Ft-ért, bár még így sem olcsó sajnos...
Bonnie árnyalat van meg, csodálatos a színe! Olyan természetes, mégis egészséges élénk színt ad az ajkaknak! Figyelemfelkeltő, de mégis teljesen jó hétköznapokra is!
Kiszerelés kicsit érdekes: nagyon picikének tűnik az üvegcse, mintha alig lenne benne valami, de több van benne, mint a legtöbb szájfényben. Persze ez nem jelenti egyértelműen, hogy átszámolva ez nem drágább mint a többi hasonló kategóriájú márka szájfényeinél. (?) Kicsit nehezen szokom a hajlított, lyukas szilva alakú fejét, de egész jó. Nekem pont annyit vesz fel az ecset, amennyit vékonyan el tudok rajta oszlatni!
Kifejezetten érzem a hidratáló hatást, amit eddig nem sikerült egyetlen szájfénynél sem felfedeznem (bár olyan hihetetlenül sokat nem próbáltam). Ragadni, ragad, de nem várom el egy folyékony "nem száradós" krémtől, hogy megszáradjon. Arra ott vannak az ajakfilcek. Tartósnak "tűnik" ivást bírja rendesen, evésnél nem próbáltam, meg persze más egy hosszú, rohangálós nap után is. Akkor semmilyen ultrabiztos smink nem szokott nekem ugyanúgy teljesíteni, mint egy nyugisabb napon :) Én éreztem egy kis idő után, hogy kéne egy kis plusz hidratálás (nagyon gyorsan kiszáradós szám van) és a hidratálóm is alig hozott le belőle, pedig nekem ezen több ajaksmink - rúzs, szájfény, ajakfilc - is megbukott. Alig egy kicsit kopott le, ami teljesen jó, mert utálom, ha trutyis lesz a stiftes hidratáló.
Határozottan újra venném, majd Glamour-napokon valószínűleg, mert nem kicsit húzós az a háromezer-valamennyi érte (nekem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 9.

Ma vettem akciósan 2500Ft-ért, bár még így sem olcsó sajnos...

Babuin

2013. december 2.

Én a tesztert próbáltam ki egy ien mályvás-rózsaszínes színt...azt kell,h mondjam, én nem lelkesedem a L'oreál termékeiért de ezt most egész jól eltalálták...tényleg hidratál és csókálló és illatos és sokáig fennmarad és ápol és fényt ad és főz-mosogat..bár az ára nem tetszik, túlárazottnak tartom a termékeiket,ahhoz képest,h nem nyújtanak állandó színvonalat..talán egy 50%-os kedvezmény során megvenném..amúgy inci-finci tintás koreai terméket is lehet jóval olcsóbban beszerezni, igaz kicsit nehézkesebben de legalább cuki és ócsó..
az összetevőket pedig nem értem..én úgy láttam van benne méhviasz is.. itt meg SLS meg parfum első helyeken?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 2.

Alkoholok: Octyldodecanol, Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Octyldodecanol, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Sorbitan Stearate, Cetyl Alcohol, Sucrose Cocoate, Sodium Lauryl Sulfate
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Sodium Lauryl Sulfate, Hydroxypropyl Guar
Illatanyagok: Octyldodecanol, Benzyl Alcohol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Parfum / Fragrance
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 7 / CI 15850, FD&C Red 40, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Red 22 Lake / CI 45380, Red 28 / CI 45410, Red 6 / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 7 Lake / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, Carmine / CI 75470
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Lilás piros.