L'Oreal Paris

Ár:   3700 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: afmz, az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2014. január 14.

Kategória:   Sminkek szájra

Ár: 2499 , Eladó: Nooora
Állapot: 1x próbáltam a kézfejemen, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
Beni1234

2016. március 22.

Hű lányok, hogy én ezt miért nem láttam korábban.... A klassz vélemények miatt nap közben kiugrottam a rossmann -ba, és a kezemre kentem pár csíkot... Hááát, ilyet még nem sokat láttam, de ledörzsölni se lehet, annyira masszívan tartós. Persze a számon is kipróbáltam egy árnyalatot (Juliet) és ez egészen gyönyörű, szájon is tartós, nem ragacsos, szóval csodaszép. Tuti vevős😀😀😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 22.

dorkaww

2016. március 13.

Mostanában eléggé nagy a hype a szájfények körül úgyhogy úgy gondoltam itt az ideje beszerezni egyet. Utoljára talán 14 éves koromban volt szájfényem akkor is utáltam mert fúj a szél haj bele és jaj...fúj. Tegnap délelőtt azonban megakadt ezeken a kis csodákon a szemem. A Bonnie nevű korallos-narancsos árnyalat jött velem. Este fel is avattam és milyen jól is tettem. Egész este helyén maradt, minimális mértékben kopott az ivástól, nem kellett aggódnom hogy fél percenként kenhetem újra. Egyetlen negatívuma az iszonyat ragacs érzés amit maga után hagyott meg talán az ára, 3600 durván a dmben. Viszont nem mondok le róla mert jönnek a Glamour napok akkor tuti beszerzek fél áron még egy lolitát vagy valami vörös árnyalatot. !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 13.

nashko77

2016. január 19.

Ez egy nagyszerű termék! Bevallom, eddig ódzkodtam a szájfényektől, mivel kettőt is kaptam ajándékba régebben, de mindegyik undorító állagú, szagú és ízű volt, és egy darabig még a gondolattól is megundorodtam, hogy szájfényt kenjek magamra, de valamilyen furcsa indíttatásból aztán mégiscsak kipróbáltam ezt. Megváltás a borzalmak után! 200-as árnyalatot vittem haza magamon, és már most elterveztem, hogy a legközelebbi kuponos napon be fogom szerezni. Barackos-korallos szín, gyönyörű fénnyel, éppen ízléses mennyiségű és méretű pici csillámokkal. Hihetetlenül fényes, tényleg! De ami ennél is fontosabb, hogy a tartóssá kiemelkedő, nem ragadt, és alatta nem is szárít. Az applikátoron még van egy csöppnyi illata, nem kellemetlen, szirupos, de az ajkakra kenve teljesen el is tűnik. Íze sincs. Mintha kicsit beleülne a redőkbe, de ez ennél az árnyalatnál nem látszik, a többi szín próbálásánál tűnt fel. A pigmentáltsága nekem tökéletes egy szájfényhez. Egyszer átkenve nagyon természetes hatást kell, kétszer már alkalmi. Tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

Mimiti

2015. december 10.

Már olyan régóta vágytam Romyra, nem titkolom, javarészt a neve miatt. Egy leárazáson vettem meg végül, a közel 4000 Ft-os eredeti árát sokallom, de a feléért maximálisan megérte. Elképesztő minőség, szinte luxus, nagyon különleges a textúrája, lenyűgöző termék. Az enyémnek nagyon enyhe a színe, inkább a csillámok és a fény dominál, bár utóbbi egy idő után megkopik. Tökéletes a mindennapokra, tartós, nem szárít túlzottan, és imádom azt az enyhe bizsergést, amit felkenéskor érzek :) Nagyon jó az illata, nem ragad, engem a Bourjois folyékony rúzsaira (vagy ilyesmi) emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

balogh.andrea

2015. november 19.

Eve. A mostanában legkedvesebb mindennapi ajakfényező-színező barátném.
Még G-napok alatt vettem, főleg az itteni vélemények hatására (köszi, csajok! :)), azóta gyakorlatilag minden nap használom (kivéve a "nagy" alkalmakat, amikor természetesen az EL Envy-jeim egyike kísér el)
Ma reggel pl. 7 óra után kentem fel (imádom az applikátorát!), a fénye az első kávé utánra kopott meg valamelyest, viszont a csodaszép, finom lilás-rózsaszínes-mályvás színe (szintén imádom) azóta is: egy ebéd, több bögre tea, némi házirétes és még egy kávé elfogyasztása után is bombabiztos.
Mindezek tudatában a teljes árát is simán kifizetném érte; és valószínűleg így is fogok tenni hamarosan - már fenem a fogam Marilyn-re és Bonnie-ra.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 19.

Eve. A mostanában legkedvesebb mindennapi ajakfényező-színező barátném.

Katie

2015. november 19.

Nekem a Marilyn van meg. Ajándékba kaptam, első ránézésre nagyon barbibabásnak tűnt ez a szín, még felkenve is, de egy kis idő múlva néztem, hogy megváltozott a számon, gondolom, ahogy száradt, vagy nem tudom, és így már egész jól áll rajtam. Az állaga nagyon jó, és én az illata is finom, a málnára emlékeztet.

Szerk.: Már egy hónapja használom rendszeresen (1-2 naponta), és ennyire tartós, jó minőségű szájfénnyel még nem találkoztam. Egész nap tart, még evés-ivás-orrfújás után is. Megkapta az ötödik csillagot is.

Szerk.2: Nálunk most 3 fontért lehet kapni őket, úgyhogy megvettem a Milady és a Bonnie árnyalatokat is. Mind a kettővel nagyon meg vagyok elégedve, a Milady egy mélyebb lilás szín, a Bonnie korallos-pirosas. Ugyanolyan tartósak és jól pigmentáltak, az illatuk is pont olyan, mint a Marilynnek. Ez egy szuper szájfény még mindig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

Anheszenamon

2015. szeptember 27.

Mesés a színe! Nekem a Romy fantázia nevű verzió van meg. Amikor felkenem először rózsaszínnek tűnik, de aztán átvált egy mélyebb, málna árnyalattá. Tetszik az állaga, a kis applikátorral könnyű dolgozni. Ahhoz képest, hogy szájfényről beszélünk, nekem egész tartós is. Viszont sajnos szárítja az ajkaimat. Emiatt le is vonok egy csillagot, viszont elképzelhető, hogy megszerzem a Marylin nevű árnyalatot is, mert az is nagyon tetszik.

Update: mégis megadom neki az 5 csillagot, mert szerintem nem ez a termék szárította ki a számat. Nyáron több új terméket is használtam, és erre a cuccra gyanakodtam. De most, hónapok múltán, tartós használat mellett sem okozott semmi problémát, pedig elég gyakran veszem elő. Imádom! Glamour napokon le kell csapnom egy újabb árnyalatra :)
Én egyébként 1875 ft-ért vettem a DM-ben. Le volt árazva 2500 ft-ra és ebből még lejött további 25%

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 27.

dundella

2015. szeptember 27.

Imádom, hogy nem ragad össze a szám mint a többi szájfénytől, és bár a fényesség evés és ivás hatására lejön a szín megmarad. szuper, 5 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 27.

Gabri

2015. szeptember 9.

Ajándékba kaptam a barátnőmtől, mert már régóta kerestem olyan rúzst vagy szájfényt, aminek lilás-rózsaszínes árnyalata van. A 400-as Eve árnyalat pont ilyen, és az a jó benne, hogy a tubusban ugyan nagyon lilának tűnik, de egyébként felkenve egy gyönyörű rózsás-lilás színt eredményez. Könnyű a textúrája, nem ragad, és talán optikailag nagyobbítja is az ajkakat, mert nagyon szép vizes hatású, csillogó. Én nagyon meg vagyok vele elégedve és ajánlom mindenkinek. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

shatzy

2015. szeptember 4.

Az elő olyan szájfény, ami tényleg nem nehezíti el az ajkaimat, egyáltalán nem ragadós, amiért jár neki 5*. Felkenést követően vizes hatása van, ilyet még nem éreztem szájfénynél. Akinek mutattam eddig, ezt mind megerősítették. Tartóssága a csillogást tekintve 4-es, de a szín megfogja a szájat, így több órán át színezi az ajkakat, max fel lehet dobni átlátszó szájfénnyel. Én elégedett vagyok vele, az illata sem hivalkodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

Alkoholok: Octyldodecanol, Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Octyldodecanol, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Sorbitan Stearate, Cetyl Alcohol, Sucrose Cocoate, Sodium Lauryl Sulfate
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Sodium Lauryl Sulfate, Hydroxypropyl Guar
Illatanyagok: Octyldodecanol, Benzyl Alcohol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Parfum / Fragrance
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 7 / CI 15850, FD&C Red 40, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Red 22 Lake / CI 45380, Red 28 / CI 45410, Red 6 / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 7 Lake / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, Carmine / CI 75470
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Lilás piros.