L'Oreal Paris

Ár:   3700 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: afmz, az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2014. január 14.

Kategória:   Sminkek szájra

Ár: 2499 , Eladó: Nooora
Állapot: 1x próbáltam a kézfejemen, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
Powderpuff Girl

2015. augusztus 26.

Szerintem az ápoló ajakszínező lenne a megfelelő megnevezése a terméknek. Az extrán száraz számra tökéletes választás, szépen mutat rajta, nem emeli ki a száraz részeket. Kevésbé pigmentált, inkább az egy egészséges színt az ajkaimnak, így tökéletes választás minden alkalomra, hétköznapra. A fényes része felszívódik a számon, de színe sokáig megmarad. Tartós, számomra kellemes az illata, az árát viszont kissé sokallom. Összességében egy nagyon jó kis termék, nem az a megszokott ragacsos szájfény!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

guccigirl

2015. június 27.

Tipikus "egyik szemem sír, a másik nevet" kategória. Szeretem, mert pont annyira pigmentált, amennyire szeretem (nem nagyon erősen, de azért van színe), az állaga is kellemes, a csomagolása is kiemelkedően csinos. Az applikátorral viszont nem vagyunk nagy barátok, olyan, mintha nem venne fel semmit, pedig igen, és ezért a felvitellel adódnak problémáim. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 27.

umpalumpa

2015. június 9.

Szerencsémre Pötinél találtam egy ilyen szájfényt Lolita árnyalatban és jó áron jutottam hozzá!
Naggyon tetszik a színe! "My lips, but better" színe van, csak fényes és pici csillámok vannak benne, amit ebben az esetben nem zavar, mert szolid. Jó az illata, nem ragad, hidratáló hatást is érzek. A tubusban világosabbnak tűnik, felkenve sötétebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 9.

Alexandra91

2015. május 11.

Nagyon szép de amit a legjobban szeretek benne az az állaga nem ragacsos inkább kellemes vizes érzést hagy maga után. 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

Shennny

2015. május 10.

Nekem a Juliet, piros van!! :) Nagyon szeretem, bár picit csúnyán kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 10.

Nekem a Juliet, piros van!! :) Nagyon szeretem, bár picit csúnyán kopik.

Lena800805

2015. április 21.

A 103-as Marilyn árnyalatot használom. A színe nagyon szép, bár teljesen más, mint amilyennek a tubusban látszik. Az illata felkenéskor egy kicsit furcsa. Tartós, jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 21.

lolesandro

2015. április 18.

Marilyn van nekem és nagyon szép színe van. Érdekes szaga van először azt hittem hogy rossz a termék de nem mert mindegyik ilyen. Először olyan mintha nem lenne színe de pár perc után amikor már megszáradt akkor mutatja meg az igazi színét. Én 1000ft-ért vettem. Annyit megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 18.

carriebradshaw

2015. április 14.

Én is glamouron szereztem be és ahogy az előttem szólok mondják: csudijóóó :)) :*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 14.

timibaby

2015. április 10.

Akcioban + glamour 50% kuponnal kemeny 1250ft-ert vettem meg a 102-es szint. Felkenve sokkal sotetebb lesz, mint amilyennek latszik a tubusaban. De nagyon tartos, szep fenye van, ugyhogy ennyiert megerte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 10.

SBea

- jó az állaga
- szép a csomagolás
- jó az illata

Amit nem szeretek:
- hülye formájú az ecset.

Összességében:
A Guerlain szájfényeit jobban szeretem, de ez is nagyon jó

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 7.

Amit szeretek benne:
- Tartós
- szép a színe
- jó az állaga
- szép a csomagolás
- jó az illata

Amit nem szeretek:
- hülye formájú az ecset.

Összességében:
A Guerlain szájfényeit jobban szeretem, de ez is nagyon jó

Alkoholok: Octyldodecanol, Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Octyldodecanol, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Sorbitan Stearate, Cetyl Alcohol, Sucrose Cocoate, Sodium Lauryl Sulfate
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Sodium Lauryl Sulfate, Hydroxypropyl Guar
Illatanyagok: Octyldodecanol, Benzyl Alcohol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Parfum / Fragrance
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 7 / CI 15850, FD&C Red 40, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Red 22 Lake / CI 45380, Red 28 / CI 45410, Red 6 / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 7 Lake / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, Carmine / CI 75470
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Lilás piros.