L'Oreal Paris

Ár:   3700 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: afmz, az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2014. január 14.

Kategória:   Sminkek szájra

Ár: 2499 , Eladó: Nooora
Állapot: 1x próbáltam a kézfejemen, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
blackcat00616

2015. március 25.

Meglepően tartós, órák múlva is fénylik és alig kopik :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

Meglepően tartós, órák múlva is fénylik és alig kopik :D

bedina06

2015. február 6.

Imádom! Tartós, jó az illata, szép a színe, csak minimálisan szárítja az ajkamat. Egész napos viselése után sem cserepes a szám, egy kis ajakbalzsam simán helyreteszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

Lettike77

2015. február 3.

Nagyon szeretem,megéri az árát.Színe is tetszik,és nagyon tartós,bár kicsit szárít. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.

Mila85

2015. január 19.

Hónapok óta kerülgetem, annyira tetszett a csomagolása is, a kézfejemen a swatch. De van elég rúzsom, szájfény stb, minek még egy....Na végül csak megleptem magam a Romy-t választottam. Én rózsaszínesnek láttam, de a számon teljesen más, erősebb, málnás. Egy kicsit csalódott voltam, de végülis tetszik, elegáns, egyáltalán nem szárít, baromi tartós, e kettő kombinációjával drogériás szinten nem találkoztam. Gyönyörű apró kis csillámok vannak benne. Precízen, lassan figyelmesen kenem ki vele a számat, mert ott marad ahova kenem. De nagyon szép lesz, mintha szájkontúrt használtam volna, pedig egyébként nem szoktam. Pár óra elteltével kicsit nekem tapadós a szám, de nem zavaróan. Lemosni se könnyű, ragaszkodik. Ha biztosra akarok menni, sokat kell beszéljek, megjelenni valahol, értekezlet pl. akkor ezt kenem fel, tutira számíthatok rá. Még egy világos színre aspirálok, meg az élénk piros is jó lehet:)) (Több nude/peach árnyalatot még gyárthatnának:) Ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 19.

hb0

2015. január 10.

Imádom a színét, ami nekem van, felkenés után változik egy picit. Tartós, az illata is tetszik, egyenletesen kopik, viszont egy picit szárít, ezért hidratálnom kell. Az ára sem a legjobb, de egy akció keretében biztos veszek majd mégegyet :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 10.

lumitaivas

2014. december 16.

Könnyű felvinni, tartós, "transfer free" (tehát ha puszit nyomsz a kezedre csak az "ajakfény" része kerül át rá, a szín nem), persze nem tart "örökké" a szájon, de hatalmas pluszpont hogy egyenletesen kopik, és nem úgy, hogy csak az ajak közepén és a kontúrokon erősen megmarad a szín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 16.

fdorottya

2014. december 7.

Beleszerettem! Nekem nagyon sokáig fennmaradt, közben ettem - ittam és nem jött le! Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 7.

eoryzsofia

2014. november 11.

3 árnyalatom is van ebből, mindet szeretem. Tartósak, illatosak, hidratálnak, csak nem túl olcsóak...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 11.

BonnyBunny

2014. november 2.

UPDATE: Ahogy kifakult a nyári színem a Marilynt nagyon erősnek érzek magamon, eddig is csak párszor tettem fel estére. Nagyon világos a bőröm, és inkább a nude, halványabb színeket kedvelem, az erőteljeseket nem. Máson tetszik, de magamra nem tennék fel pl.: egy vörös rúzst. A Romyt megtartom alkalmakra mert ha aláalapozok akkor nagyon szép közepes rózsaszín marad a számon.
Szóval aki eddig gondolkozott rajta itt az alkalom, hogy lecsapjon rá :D

Nem szerettem a szájfényeket mert olyan ragacsosak, hamar kopnak, sokszor újra kell kenni... Eddig!
Ez valami csoda kategória. Nagyon tartós, gyönyörűen csillog, nem maszatolódik vagy ragad, egyenletesen kopik. Az ára nem annyira baráti, -25%-os kuponnal vettem eddig, így már 1800Ft körüli áron megéri. Az applikátora is nagyon jól kézre áll.
A színei nagyon szépek, bár ahogy a többiek is írták sajnos egy kicsit besötétednek, pirosodnak. Nekem 2 árnyalatban van meg, a Marilynben és a Romyban. A Romy számomra egy hétköznapi sminkhez nagyon jól használható finom világos rózsaszín, ami jól illik a világos bőrömhöz és a szőke haj-kék szem kombóhoz, elég Barbie babás hatást adva :D A Marilyn egy sötétebb, lilásabb árnyalat, nappalra kicsit soknak érzem, inkább estére szoktam használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 2.

Szóval aki eddig gondolkozott rajta itt az alkalom, hogy lecsapjon rá :D

Doll66

2014. október 31.

Lolita és Bonny színeim vannak, mindkettőt imádom, Bonny barackos- narancsos nude, Lolita rózsaszínes nude, a számra kenve sem változik a színük, nagyon tartósak, imádom mindkettőt. Szárító hatását nem tapasztaltam, igaz, nem szoktam ugyanazt a szájkencét használni napokig, sőt, minden nap mással színezek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 31.

Alkoholok: Octyldodecanol, Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Octyldodecanol, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Sorbitan Stearate, Cetyl Alcohol, Sucrose Cocoate, Sodium Lauryl Sulfate
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Sodium Lauryl Sulfate, Hydroxypropyl Guar
Illatanyagok: Octyldodecanol, Benzyl Alcohol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Parfum / Fragrance
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 7 / CI 15850, FD&C Red 40, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Red 22 Lake / CI 45380, Red 28 / CI 45410, Red 6 / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 7 Lake / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, Carmine / CI 75470
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Lilás piros.