L'Oreal Paris

Ár:   3700 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: afmz, az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2014. január 14.

Kategória:   Sminkek szájra

Ár: 2499 , Eladó: Nooora
Állapot: 1x próbáltam a kézfejemen, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
giudittak

2014. október 31.

Nem ragad, nem csomósodik, nem szárít, gyönyörű élénk színek, tartós, szép csomagolás, az applikátorral egyenletesen vihető fel, nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 31.

SzaboLili

2014. október 18.

Glamour-napokon sikerült beszerezni, egyébként nem szeretem a szájfényeket de hamár L'Oreal....:) Muszáj volt kipróbálni.
Felkenve elég vizes állagú, kicsit meg is lepődtem ennél még a régi újsághoz kapható szájfények is többet tudtak. Aztán pár perc után teljesen megváltozott, gyönyörű babarózsaszín színre váltott és az állaga is erőteljesebb lett!
Nekem is a Romy van meg, amint lehet beszerzek egy más színűt is, nekem bevált!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 18.

Nekem is a Romy van meg, amint lehet beszerzek egy más színűt is, nekem bevált!

Mse

2014. október 14.

A 102-es Romy boldog tulajdonosa vagyok.
Gyönyörű árnyalat, igazi bogyószín lett a számon.
Imádom, hogy nem extra vizes hatású, hanem visszafogottan, ízlésesen fényes..Gyönyörű felkenve.
Azt is szeretem benne, hogy jó viselni.
Tartós, gyönyörű, jó ránézni a tubusra, olyan ízléses a csomagolása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 14.

A 102-es Romy boldog tulajdonosa vagyok.
Gyönyörű árnyalat, igazi bogyószín lett a számon.
Azt is szeretem benne, hogy jó viselni.
Tartós, gyönyörű, jó ránézni a tubusra, olyan ízléses a csomagolása.

Ivett0502

2014. október 12.

Én a Glamur napok-kor szereztem be, 50%-os kedvezménnyel 2 is, az itteni vélemények alapján. Nekem a 103-as marilyn és 402-es milady van meg. Megmondom őszintén, hogy én semmi ilyet nem tapasztaltam, mint amiket írtatok itt előttem. Nekem nem ragad, sokáig tart a színe, nem szárítja a szám és nem lesz sötétebb a felkenés után. Ez nem tudom miért lehet, de én imádom.Életem legjobb terméke. remélem nem szüntetik meg mert én tuti csak ilyet fogok venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 12.

katka88

2014. szeptember 29.

Nekem is a Lolita van meg! És pont ugyan ezeket tapasztaltam én is! Pluszban nagyon szárít is!Szigorúan tilos többször egymás után felkenni, mert szétszárít!!!! A színéről annyit, hogy nekem rózsás-pinkes lesz, én sem ezt a színt akartam vele elérni!De még így se rossz,csak meglepett!Kicsit én is csalódott vagyok! :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

Winger

2014. szeptember 29.

Megint valami gond lehet velem.. vagy hibás példányom van..
Egy Lolita nem túl boldog tulajdonosa vagyok. Először is a színe: rózsaszín, amikor felkenem, majd pár perc elteltével vörösre vált. Próbáltam alapozóval, anélkül, de mindig ez van. Azért vettem rózsaszínt, mert olyan színűt akartam. Ha vöröset akartam volna, akkor azt veszek. Másodszor: nekem valahogy nem tartós. Még órákkal később is, ha valakinek adok puszit, ott virít rajta a rúzsnyom (!!) Evéstől lejön. Pedig kulturáltan eszem, istenbizony, és nem csülkös pacalon teszteltem.. És még ragad is..
Mit csinálok rosszul?? Valaki?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

Megint valami gond lehet velem.. vagy hibás példányom van..
Mit csinálok rosszul?? Valaki?

pomme

2014. szeptember 20.

Egy darabig tökéletes volt ez a termék, aztán egyszer elfelejtettem alá ajakbalzsamot használni, és úgy kiszárította a számat és a környékét, hogy 3 napig non-stop kennem kellett mindenféle hámosítókrémmel. Szinte felmarta. :( Nagyon sajnálom, pedig gyönyörű a színe és tartós is, de így nem tudom jó szívvel ajánlani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

dufedina

2014. szeptember 18.

Mikor felvittem, kicsit meglepődtem mert nagyon híg volt, aztán rászáradt a számra és nagyon szép lett. Sokáig fennmaradt a számon, és nem szárította ki. Kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 18.

nemethanna1

2014. augusztus 27.

Először is: imádom ahogy kinéz, olyan, akár egy luxustermék.
Én a szilvaszínű Milady-t vettem meg (egyébként imádom az összes színt, annyira gyönyörűek). A rúzs tartóssága és pigmentáltsága, illetve a szájfények kellemes textúrájának találkozása ez a termék. Mikor felkenjük a szánkra, ragacsos érzést kelt, mintha valami lakk lenne rajta, de ez perceken belül el is múlik. Az eredmény pedig egy tökéletesen pigmentált, kicsit vizes hatású, gyönyörű színű száj.
Az ecsetet is megszerettem, könnyű kezelni és egyenletesen viszi fel a rúzst az ajkakra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 27.

Először is: imádom ahogy kinéz, olyan, akár egy luxustermék.

tina200000

2014. augusztus 17.

olyan mind 1 ajaktinta és nagyon tartós gyönyörű minegyik szín és még az illata is jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 17.

Alkoholok: Octyldodecanol, Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Octyldodecanol, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Sorbitan Stearate, Cetyl Alcohol, Sucrose Cocoate, Sodium Lauryl Sulfate
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Sodium Lauryl Sulfate, Hydroxypropyl Guar
Illatanyagok: Octyldodecanol, Benzyl Alcohol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Parfum / Fragrance
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 7 / CI 15850, FD&C Red 40, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Red 22 Lake / CI 45380, Red 28 / CI 45410, Red 6 / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 7 Lake / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, Carmine / CI 75470
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Lilás piros.