L'Oreal Paris

Ár:   3700 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: afmz, az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2014. január 14.

Kategória:   Sminkek szájra

Ár: 2499 , Eladó: Nooora
Állapot: 1x próbáltam a kézfejemen, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
b.anna89

2014. augusztus 17.

A 300-as (Juliet) árnyalatot használom. A textúrája isteni, mintha semmi sem lenne az ajkamon. A tartóssága egy "szájfény/majdnemrúzs"-hoz képest rendben van, a színek is szépek. Kicsit nekem is szárít, de hát ez van, mindent nem lehet. Összességében ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 17.

Szaszmancs

2014. augusztus 13.

Ismét egy legleglegleg típusú szösszenet következik. Sajnálom, eléggé a végletek embere vagyok, nagyon tudok utálni és nagyon tudok imádni is, ez a szájfény-rúzs-folyékony izébigyó utóbbi érzést váltja ki minden egyes alkalommal, amikor felkenem. Sokáig nézegettem a véleményeket itt és sóvárogtam, de nem akartam ennyit kiadni a kimondani sem merem hányadik szájkencémért. Aztán egy kedves KM-es csajszitól megörököltem a Bonnie árnyalatot, aminél jobbat a boltban sem választhattam volna, egyszerűen telitalálat a színe, olyan félig érett paradicsom piros/narancssárga, a henna vörös hajam imádja ;) Kedvelem ezt a kis fura applikátort is, meglepően precízen lehet vele festeni még az én vékonyka számat is. A formula rendben van, szeretem, hogy ráköt a számra, de mégsem lesz kellemetlen a viselete. Icipicit szárít, nem vészes. Tartósságban kimagasló, nagyon hasonlít a Catrice Made To Stay Smoothing Lip Polishára több tekintetben is, ami szintén nagy nagy nagy kedvenc, azzal a különbséggel, hogy ez még csak nem is fog. Ez azért nagy áldás tud lenni turbékoló gerlepároknál. :D Amikor a Kedves a rutinnak meg az éveknek köszönhetően aggódva pillázza a számat egy-egy puszi előtt, hogy most akkor ebből mégis mennyi fog rajta landolni, meg tudom nyugtatni, hogy semennyi. És tényleg! Meg sem moccan. Az evés-ivást is jól bírja (poharat szintén nem fogja meg). Alig hiszem el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

diahlin

2014. augusztus 9.

A képen látható Milady árnyalatot vettem meg, pont ezt a színt kerestem egy alkalmi ruhához. Alapból nem szeretem a szájfényeket, mert általában színtelenek és ragacsosak, ez viszont ugyanolyan élénk volt a bőrömön mint a tégelyben, és amikor ujjal kicsit megpiszkáltam, nem éreztem azt a ragacsosságot, mint általában, és nem is kenődött el. Eddig egy alkalommal használtam, de az egy hosszú este volt, és abszolút elégedett vagyok a teljesítményével, bár azért kellett igazgatni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 9.

gigi

2014. július 7.

Kettő szint vettem meg, de sokáig halogattam, mert az elöl levő alkohol nem tetszett benne. De miután mindenhol áradoztak róla és még Paula is Best minősítést adott erre a termékre, gondoltam túllépek az aggodalmamon. Le voltam nyűgözve, hogy milyen tartós és milyen jól működik az egèsz. Aztán jött a feketeleves. A szám szélét olyan szinten kiszaritotta már egy alkalom után is hogy szó szerint fájt. Pár napnak el kellett telnie, mire meggyógyult teljesen. Félretettem, majd én naív ujra elővettem, mert hát olyan szép, tartós, meg fizettem érte, használom. Nem kellett volna. Ismét immár két napja szenvedek tőle, csak mert egy este erejéig használni mertem. Nem tudom, hogy az alkohol -e a ludas vagy egyéb érzékenység, de a L'oreal ismét leszerepelt nálam. Soha többet nem érhet a számhoz... Auuu :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 7.

forraine.timea

2014. június 12.

Nem igazán szeretem a Loreál termékeket, de ez a szájfény most teljesen megváltoztatta ezen véleményemet. Nekem a 102-es Romy árnyalat van meg, ami szépen kiemeli a szám színét, viszont egy kicsit tényleg pirosas árnyalatú lesz. Ez igazából nem zavar, mert a fehér bőrömhöz szerintem pont passzol ez a szín. Egész délelőtt kitart, csak ebédszünet után kell újra festenem, és közben ihatok bátran, alig kopik valamennyit. Enni viszont tilos vele,mert minden beleragad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 12.

Orshe

2014. június 6.

Nekem a Juliet árnyalat van meg ami egy gyönyörű piros szín. Az érzéseim viszont vegyesek vele kapcsolatban, mert sokat kell vele trükközni, hogy egyenletesen fedjen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 6.

Ljudmilla

2014. május 30.

Régóta kerülgettem már ezeket a szájfényeket, de végül mindig lebeszéltem magam róluk. Most viszont akciósak a DM-ben, így beugrott a kosaramba a Princess árnyalat. Gyönyörűen pigmentált narancsos-pirosas árnyalat, ami csodaszépen elüt a hófehér bőrömtől. Komolyan, szerelmes vagyok!!! Egy rétegben szolid, hétköznapi szín, kétrétegben igazi döggé válik az ajkaimon. Imádom a selymes finishét, a tartóssága bámulatos, 7-8 óra után kezd csak el kopni, pedig nem szoktam kímélni evés-ivással. Nem ragad, ami még egy pluszpont. Egy Lolita árnyalat még vár rám, esetleg még a Romy is :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 30.

H.Kitti

2014. május 25.

Először a tv-ben láttam a terméket, ami elsőre nagyon levett a lábamról.A csomagolása nagyon exkluzív és a merész elénk színek is tetszettek.Alig tudtam választani közöttük.Végül egy mattabb pirosat választottam, amit azóta is sokszor használok, főleg ha kicsit ki akarok tűnni aznap.Ha barnább a bőröm csodás a hatás, a piros szín egyébként is szépen kiemeli a kék szemeim.Azonban nem vagyok teljesen elégedett, mert az applikátorral elég nehéz dolgozni a szám szélénél.Általában az ujjammal kell rásegíteni.Ami másik hibája az, hogy nem túlságosan tartós, és előfordult már az is, hogy a szám közepéről kicsit lejött,és a szám szélén erősebb maradt a szín.(pár óra alatt) Egy kis javítással azonban ez korrigálható.Összességében nem rossz kis rúzs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 25.

orchidea8627

2014. május 24.

Először simán elsétáltam a teli állvány mellett, mondván hogy a L'Oreal szájfényekkel eddig mindig csak baj volt, de aztán egy nézelődős pillanatomban elkezdtem kipróbálgatni a tesztereket.
Kettőt, hármat kipróbáltam a kézfejemen, na mondom, ezek baromira nem pigmentáltak... Fényesnek se túl fényesek... so-so, semmi extra. Aztán pár perccel később törlöm le a kezemről egy zsepivel, azaz csak törölném, mert a szín ott maradt a kézfejemen, mintha filctollal lett volna odarajzolva...
Na, Lolita-t rögtön be is dobtam a kosaramba miután kiváltottam rá egy kupont, igazi szép természetes szájszín, se nem rózsaszín, se nem barna, arra pont jó lesz hogy a színtelen számon tartósan legyen egy kis természetes szín az olyan napokon amikor se kedvem, se időm rúzzsal piszmogni reggelente. Egyelőre nagyon tetszik, szerencsére az illata is sokkal visszafogottabb mint az eddigi L'Oreal szájkencéimé, ízét se érzek. A csomagolás szép, remélem nem fog rondán kopni az arany bevonat. Az applikátor mérete kényelmes, szájra illik, elegendő mennyiségű anyagot vesz fel és a lehúzó is jól működik.
UPDATE: Anyukám, aki utálja a ragacsos szájfényeket lenyúlta tőlem, mondván neki ez tökéletes. :) szóval aki nem szereti a ragacsos szájkencéket, nyugodtan próbálják ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 24.

pmarcsi

2014. május 20.

Eddigi életem legszuperebb szájra való kencéje! Egyik nap olvastam egy véleményt Krémmánián, ami picit felcsigázott, igy jött a többi vélemény, teszt, minden amit találtam róla. Annyira bezsongattam magam, hogy még aznap elindultam, hogy vegyek egyet. Először a Rossmannba tértem be, de ott a 3600 forintos ára kicsit sokkolt, úgyhogy irányt váltottam, és eljutottam egy Dm-ig. Itt már barátságosabb valamivel az ára (3000.-), de mivel éppen akciósan kínálták 2500 forintért ( ezt rögtön jelnek tekintettem természetesen :D ), mindjárt két darab jött velem haza. Azóta már hatan vannak, és nagyon-nagyon szeretem őket. Kimondottam imádom a fényes finisét. Egyáltalán nem ragad, kimondottan kellemes viselet, és szerintem szuperül hidratál. Evés, ivás után sem veszít a színéből, de még a !! fényéből !! sem. Nekem fél napot nevetve kibír. Egy szó, mint száz, számomra minden pénzt megér, remélem soha nem vonják ki a kereskedelmi forgalomból!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 20.

Alkoholok: Octyldodecanol, Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Octyldodecanol, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Sorbitan Stearate, Cetyl Alcohol, Sucrose Cocoate, Sodium Lauryl Sulfate
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Sodium Lauryl Sulfate, Hydroxypropyl Guar
Illatanyagok: Octyldodecanol, Benzyl Alcohol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Parfum / Fragrance
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 7 / CI 15850, FD&C Red 40, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Red 22 Lake / CI 45380, Red 28 / CI 45410, Red 6 / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 7 Lake / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, Carmine / CI 75470
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Lilás piros.