L'Oreal Paris

Ár:   3700 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: afmz, az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2014. január 14.

Kategória:   Sminkek szájra

Ár: 2499 , Eladó: Nooora
Állapot: 1x próbáltam a kézfejemen, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
koirankeksii

2014. április 22.

Jajj. <3 A Princess (200) árnyalat nagyon elégedett tulajdonosa vagyok. Ez egy élénkebb pirosas-narancssárgás szín, de gyönyörű! Ami a legjobb benne, hogy felkened a szádra (én vékony rétegben szoktam) és pár percen belül ráköt, így már se evés/ivás se csókolózás közben nem jön le. :) Nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 22.

drzoerose

2014. április 21.

már nagyon régóta keresek,itthon kapható, nem MAC árkategóriájú, tartós, leműthetetlen,magasan pigmentált, sötét lip staint vagy rúzst. már rég letettem arról,hogy drogériában találjam meg Őt,de egy szép nap Texasban élő barátnőm küldött nekem a Milady-böl,és AZONNALI szerelem volt. mélylila, csodásan pigmentált,az extra érzékeny ajkaimat sem szárítja,tartós...tö-ké-le-tes!
szerencsére azóta kicsiny hazánkba is elérkezett,igaz,a kinti ár duplájáért...no comment,de ugye ezért van ebay,meg egyéb csodás online boltok
DO recommend :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 21.

DO recommend :)

Theodora

2014. április 12.

A vélemények hatására vettem meg, mert egyébként szájfényt az életbe nem vennék, DE ez a darab esküszöm, vetekszik sok rúzzsal. :) Nekem is a Lolita (101) árnyalat van meg, sokan írtátok itt, hogy a színe megváltozik az ajkaitokon -velem is így történt-, de olyan jó kis színe lett, teljesen illik a tónusaimhoz. :) Tartós is, a textúrája is jó, az applikátort én sem tudom hová tenni, ill. úgy gondolom, egy virágszirom lehet, mivel a terméket egy lótusszal reklámozzák, ugye. Nem olyan egyszerű vele dolgozni, de a textúra miatt meg mégis könnyű, szóval fifty-fifty. Az ára valóban borsos, ha olcsóbb lenne, azonnal beszereznék több árnyalatot is. No, majd lassacskánt. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 12.

rekag

2014. április 9.

A 102-es Romy árnyalatot vettem meg. Isteni színe van, ami pár perc elteltével kissé sötétedik, úgyhogy abszolút nem lesz barbierózsaszín a szám. Ivással csak maga a fény tűnik el, a szín marad, az evés az ami a színt is rombolja, de ebéd után egyébként is mindig igazítok a számon lévő dolgokon, úgyhogy napi 2 használat mellett reggeltől késő délutánig gyönyörű színű a szám. Illatát, ízét, külsejét imádom és a teljesítményét is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 9.

Andesz

2014. április 8.

Bandita,én most a véleményed hatására próbáltam ki ezt a szájfényt.A Juliet nekem túl sötét,vékonyítja az amúgy sem túl vastag számat.
Na de a 200-as!Gyönyörű,csillogó és szintén piros,csak világosabb.Kívánatossá,teltté tette az ajkaimat.Csodás!
Kipróbáltam a DM-ben,és órákig rajtam maradt.Mondjuk a bolognai spagettit nem bírta ki,de ezt nem is vártam tőle.
Akciós most.A 200-as-ba beleszerettem,biztos megveszem.
Hétköznapra meg a 101-est néztem ki.Ma azt is tesztelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 8.

Akciós most.A 200-as-ba beleszerettem,biztos megveszem.
Hétköznapra meg a 101-est néztem ki.Ma azt is tesztelem.

bandita

2014. április 6.

Vau-vau-vauuuuhh! :D

Natali E ajándékaként jutott hozzám ez a kis holmi, és amint rájöttem, hogyan nyílik, és micsoda is ez valójában, beleszerettem.
Tény, hogy jó három percig viaskodtam a rúzsnak kinéző tárgy kupakjának a leemelésével, mondom, ez nem lehet igaz, hogy ennyire béna legyek! :)
Végül óvatos tekerés...és kezemben tartottam a kupakot, sasszemet nézve a legnuniformájúbb aplikátorral, amit valaha alkottak! :D
Óvatosan felkentem, csak úgy minden nélkül, és akkor szarul állt nekem ez a vadállati vérvörös a karikás szemeimhez, a vadiúj ragyáimhoz és a paradicsompiros mackókosztümömhöz, ah, tévedés, törlöm gyorsan papírzsepivel, egyet jobbra, egyet balra, és ekkor jött a katarzis, aztak*va, nem jön le!!! :D
Megmozdult ugyan a dörgölésre, de csak annyira, hogy szétkenjem vele a szám körül a pirosat, és úgy nézhessek ki, mint aki kéz nélkül ette a gombapörit.

A csomagolás brutálszép, sminkasztalra termett, ezt mindenképp jeleztem a párom felé, tekintve, hogy nincs ilyen bútordarabom.
Az aplikátorral tökéletesen felvihető az anyag, egy mártással, és amikor ezt megtettük, számítsunk rá, hogy hű társunk marad aznapra a választott árnyalat....akár esküvőre, ssssimánn! :)
A felület fényes, mint egy pár lakkcipő, ez ugyan kophat picit egy kétkezes hamburger elfogyasztását követően, de könnyedén, igényesen frissíthető, nem szárít, sőt....

....A 300-as Juliet árnyalatot birtoklom.
Mesepiros, és megérdemli, hogy az új, lángvörösre hennázott hajzatomhoz használjam pimasz kiegészítőként.

Köszönöm Natali. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 6.

Vau-vau-vauuuuhh! :D

....A 300-as Juliet árnyalatot birtoklom.

Köszönöm Natali. :)

Vanity

2014. április 5.

Ha azt mondom: FANTASZTIKUS, azzal sem tudom kifejezni, hogy mennyire csodás ez a rúzs! A 102-es Romy árnylat boldog tulajdonosa vagyok, ami egy gyönyörű, nappali sminkhez is tökéletes darab. Bő 4 óra után is a számon volt, igazítani nem kellett, közben ettem is, ittam is. Csupán a fényéből veszített, a színéből nem. :) * 5-ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 5.

Musil

2014. március 29.

Le vagyok döbbenve ennyi pozitív vélemény láttán, úgy látszik csak nekem van bajom vele! Az itteni hozzászólások alapján biztos sikernek gondoltam, ezért mindjárt három árnyalatra is lecsaptam a Rossmann L'Oreal-os akciója keretében. A választott színek: 101 - Lolita, 300 - Juliet, 402 - Milady.
Hát mit mondjak? Nekem olyan iszonyatosan kiszárította a számat és a szám környékét, hogy utána egy héten keresztül váltak le rólam a hatalmas hámdarabok! Olyan ráncos lett tőle a szám, mintha minimum 90 éves lennék! (Ilyent csak súlyos, másodfokú napégésnél tapasztaltam...) Azt hittem először, hogy biztos a szeles idő és a kevés aznapi folyadékbevitel miatt lett ilyen az ajkam, de sajnos a második nekifutás is ugyanezt idézte elő! Egyszerűen képtelenség két egymást követő napnál tovább hordani!
Az ára még akciósan is igencsak magas, és való igaz, hogy a tubusban látszódó árnyalat köszönőviszonyban sincs a valódi színével! Tévedés ne essék, valóban gyönyörű színt ad, de aki azt hiszi, hogy olyan színű ajkakat varázsol, amilyennek a tégelyben látszódik a trutyi, azt érheti durva meglepetés! A Lolita például egyáltalán nem nude árnyalat, hanem egy arany mikrocsillámokkal teli, narancspirosas színt kölcsönöz. Szép, szép, de az ember nagyon nem erre számít!
A csomagolása első osztályú, igazi high-end benyomást kelt, viszont ez a szilva alakú applikátor lyukkal a közepén nekem nagyon nem jön be, irtó fura vele dolgozni...
Übertartós, az ivás meg se kottyan neki, viszont egy furcsa filmréteget hagy a szájon, amit képtelenség lemosni vízzel is, sminklemosóval is, szabályosan szinte le kell tépni, ha az ember meg akar tőle szabadulni. Éppen ezért életveszélyes mellékenni!
Mivel ezek ellenére is borzasztóan imádom a színét, minimális pozitív véleménnyel vagyok róla, de az biztos, hogy durva meglepetéseket okozott!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 29.

bogcsilike

2014. március 27.

JÓ! először olyan folyós, aztán egy 5 perc múlva igazi rúzs állagú! nagyon jó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 27.

JÓ! először olyan folyós, aztán egy 5 perc múlva igazi rúzs állagú! nagyon jó!

c.ancsa

2014. március 25.

2 árnyalatom van belőle, a 10 és a 200-as szín. A 101 egy teljesen természetes szín, de imádom, van benne valami különleges. Nem úgy néz ki mintha egy olcsó csillámos vackot kentem volna magamra, és a tartósságán is látszik. :) A 200-as egy narancsos-piros árnyalat, amibe szerelmes lettem! Nincs benne csillám, ami nekem pozitív!! Nagyon jól pigmentált, 2 rétegben, ajak kontúr ceruzával, rúzsként használom! Mesés... Nagyon strapa bíró, 3-4 óra múlva csak a fénye kopik, a színe nem! Biztosan újra veszem, nem is sokára, mert ha ezt kivonják a forgalomból, belehalok... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 25.

Alkoholok: Octyldodecanol, Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Octyldodecanol, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Sorbitan Stearate, Cetyl Alcohol, Sucrose Cocoate, Sodium Lauryl Sulfate
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Sodium Lauryl Sulfate, Hydroxypropyl Guar
Illatanyagok: Octyldodecanol, Benzyl Alcohol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Parfum / Fragrance
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 7 / CI 15850, FD&C Red 40, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Red 22 Lake / CI 45380, Red 28 / CI 45410, Red 6 / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 7 Lake / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, Carmine / CI 75470
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Lilás piros.