L'Oreal Paris

Ár:   3700 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: afmz, az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2014. január 14.

Kategória:   Sminkek szájra

Ár: 2499 , Eladó: Nooora
Állapot: 1x próbáltam a kézfejemen, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
terke29

2014. március 17.

Ma vettem a 101-es árnyalatot,amivel bevallom biztosra mentem,mert gyakorlatilag egyező a színe a száméval...Úgy voltam vele,hogy először ki kell tapasztalnom,egyáltalán jó-e,szárít-e,tartós-e,stb..Ha pedig esetleg nem hozza a hozzá fűzött reményeimet,hát maximum elkenegetem hétköznapi szaladgálósként,és nem fogom annyira sajnálni azt a 9euro-t...
Egyenlőre élvezkedem vele...ahányszor a tükör felé járok,megszemlélem,milyen,változott-e,elmászott-e,elkopott-e,és figyelem,szárítja-e az ajkaim..? Nos,a válasz egyenlőre minden kérdésemre határozott nem.Nem mászik,nem kopik,nem szárít..Extra igényeim nincsenek,ez "csak" egy szájfény,de az eddigi első,ami nem szárítja az amúgy nagyonnagyon gyorsan kiszáradó,kicserepesedő,felszakadó ajkaim(ezért is van tetoválva,mert minden rúzs "kicsinálta" :S ).Persze jövök majd még update-elni,de már most érzem,hogy mielött hazamennék,még egyszer visszamegyek a drogériába,és szemrevételezek néhány merészebb árnyalatot is..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 17.

vivuss87

2014. március 14.

Több évnyi szájkence függőséggel a hátam mögött, nem hittem, hogy érhet még meglepetés.. De mégis. Kinyitva a kis arany tubuskát, egy eléggé Glam shine-ra hasonlító állag, applikátor, és illat fogadott. Romy árnyalatot választottam. 2 rétegben kentem fel, először tényleg olyan semmilyen, vizes, se színe, se csillogása nincs. El is szomorodtam, na 3000ft, kuka. Aztán néhány perc múlva megváltozik a színe, és elkezd kifényesedni. De nem úgy mint egy szájfény, hanem mintha tényleg a saját szám színével harmonizálna, emelné ki, és sejtelmes, természetes csillogásba burkolja azt. Valóban hidratál, 3,5 óra után sem kellett ajakápoló után nyúlnom, és még mindig látszott a számon. Nos egyedül a márka bánt.. aki tudja, tudja, aki nem nem, miért...
+1 Lolita árnyalat is velem akart jönni, Rossmann akció keretein belül. Egyrészt kíváncsi voltam, tényleg piros-e, másrészt tetszik nekem ez a cucc. Nos pirosnak nem piros, de változik a színe, szerintem a saját szájszínre erősít rá:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 14.

afmz

2014. március 14.

Nekem a Milady árnyalat van meg. Az üvegcsében (ami egyébként igazán nagyvilági külcsínt kapott) erős lilának látszik, azonban felkenve pinkes-lilás színű lesz az ajkam tőle. Világos bőrömhöz nagyon jól áll, szóval egyből elnyerte a tetszésemet ez a kis huncut. Tartósságát tekintve, jóval tartósabb, mint bármelyik másik szájfény (habár nem is kimondottan szájfény), és nem ragad, amitől külön főnyereménnyé válik. Ha több rétegben szeretném felvinni, akkor az első réteget az ujjammal dolgozom el a számon, majd a második réteget az applikátorral kenem fel. Ha már az applikátornál tartunk. Habár nagyon cuki, de bele kell jönni a használatába, legalábbis nekem nem sikerült első pár használatkor tökéletesen. Ezt az egy negatívot tudom vele kapcsolatban megemlíteni (ami igazából lényegtelen) így kap tőlem egy ötöst a kicsike.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 14.

fruzsinap

2014. március 13.

Két szín boldog tulajdonosa vagyok.A Lolita pont jó hétköznapokra,nagyon szeretem iskolába viselni.Nude árnyalat,nem túl csillógó,pont megfelel az igényeimnek.A másik,A Juliet pedig estékre tökéletes.Nagyon önbizalomhiányos vagyok,de ettől kapok egy kis löketet.Nem ragadnak,nagyon szép színük van,legszívesebben az összeset megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 13.

harmonia93

2014. március 6.

A Princess nevű narancsos árnyalatot vettem meg, elcsábulva a Rossmanos L'oreal leárazának. Mostanában szerettem meg a szájfényeket, és a tartósság sem utolsó szempont nálam. Hát ez valami gyönyörű! Fényes, jól pigmentált, és így ebéd után is szép még! Engem meggyőzött, biztosan veszek még, lehet hogy eredeti áron is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 6.

Sheila

2014. március 5.

Nekem a Lolita van meg, azért választottam, mert a többi szín nekem picit túl élénknek tűnt és épp vmi visszafogottabbat kerestem. Ez túlságosan is nude-nak tűnt, de aztán felkenve engem is ért meglepetés, rögtön öt is. Az első az állaga: felkenve szokásos picit folyós szájfény állag, ami kb fél perc után szinte "ráköt" az ajkakra, de nem kellemetlenül, inkább vhogy "beépül" a bőrbe. A második a fénye: elsőre már-már matt, aztán szintén kb fél perc után gyönyörűen elkezd csillogni. A harmadik a színe: a halovány nude szín rajtam egy gyönyörű, élénk - de még mindig szájszínné alakul (rajtam nem lett piros, csak felélénkült a színe!). A negyedik a tartósság: elképesztően sokáig fent maradt, szájfénytől erre nem számítottam. És az ötödik: nem szárította szét a számat, sőt, órák múlva mintha még puhábbá is tette volna. Nem vagyok nagy Loréal-fan, de ez csillagos ötös, maximálisan megéri az árát. Tökéletesre sikerült termék.

Ui: Sokan írtátok, hogy piros lett, de nyilván attól is függ, hogy kinek milyen az ajkai alapszíne. Rajtam is változott a kiinduláshoz képest a szín, de a végeredmény a pirostól igencsak messze van, inkább egy élénk hússzín lett belőle (nekem alapból is viszonylag élénk színű a szám, szóval pl a nagyon világos nude rúzsoktól konkrétan hullának nézek ki) Ezt csak azért írtam ide, hogy ha vki a megvételét tervezi, legyen kb mihez viszonyítania.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 5.

marek.adrienn

2014. március 5.

Egy hete kaptam a 101-es árnyalatot. Nagyon szép és elég tartós. Kipróbáltam több méregdrága szájfényt is, de eddig ez a legjobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 5.

bernilife

2014. március 4.

Én a 200 Princess árnyalat boldog tulajdonosa vagyok, nem igazán használtam ezelőtt szájfényeket inkább csak nude rúzsokat, de nagyon szeretem szép és tartós és ha kétszázszor összedörzsölöm az ajkaim a nap folyamán akkor sem fakul drasztikusan a színe, jó választás volt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 4.

Nyimuska

2014. március 3.

102 Romy van meg nekem is, nagyon jó termék, bár eredeti áron nem vettem volna meg. Sokáig ott marad a stain effekt az ajkakon, de enni ebben tilos, mert minden beleragad a termékbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 3.

icipiciencsilany

2014. március 3.

Két színt sikerült akciósan beszereznem, a Lolitát és a Bonnie-t. Mindkettőnek nagyon szép színe van, a Lolita inkább rózsaszínes-lilás-pirosas, a Bonnie pedig piros, de nem az a vad piros, simán hordható hétköznapra is. És valóban (főleg egy szájfényhez képest) nagyon tartósak! Az ivást bírják, az evést annyira nem, de nem is csúnyán kopnak le, egyébként 4-5 óráig hibátlanul fenn maradnak. Nem is szárítja ki a szám.
És akkor most jöjjön a negatívum: a Lolita árnyalatúnak az applikátora ki volt törve a kupakból (persze én voltam a béna, hogy nem néztem meg az üzletben, de eszembe se jutott volna, egyébként is bosszantó, mikor azokat a termékeket nyitogatják, amit valaki később megvásárol. Azért van teszter), ami szerintem még ha akciós is a termék, megengedhetetlen. Úgyhogy azt úgy tudom használni, hogy szemöldökcsipesszel kivarázsolom az applikátort, így viszont tiszta ragacs lesz a kezem. Ezért csak 4*, maga a termék egyébként hibátlan lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 3.

Alkoholok: Octyldodecanol, Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Octyldodecanol, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Sorbitan Stearate, Cetyl Alcohol, Sucrose Cocoate, Sodium Lauryl Sulfate
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Sodium Lauryl Sulfate, Hydroxypropyl Guar
Illatanyagok: Octyldodecanol, Benzyl Alcohol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Parfum / Fragrance
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 7 / CI 15850, FD&C Red 40, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Red 22 Lake / CI 45380, Red 28 / CI 45410, Red 6 / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 7 Lake / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, Carmine / CI 75470
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Lilás piros.