L'Oreal Paris

Ár:   3700 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: afmz, az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2014. január 14.

Kategória:   Sminkek szájra

Ár: 2499 , Eladó: Nooora
Állapot: 1x próbáltam a kézfejemen, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
makeuplover20

2014. március 2.

A 102-es Romy boldog tulajdonosa vagyok.Tudtam hogy meg fog változni a színe,olyan bogyószínű lett,sötét rózsaszín,pirosas.A Marilyn árnyalat is ennyire besötétedik? És a lila meg a barack szín? Szeretnék többet beszerezni belőle,de ha ugyanilyenre sötétednek akkor felesleges.Egyébként hibátlan.Kellemes viselni,nem ragad,nagyon tartós,nem emeli ki a száraz részeket,a kopása is normális,én imádom.Adjatok valami infót a többi színről légyszi mennyire változnak meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

biologist_m.d.

2014. március 1.

Sajnos csak a teszterét tudtam használni, de a piros árnyalata alig akart lejönni a kezemről mikor dörzsöltem. Tuti tartós és minőségi cucc, legközelebbi DM kifosztás alkalmával lecsapok egy ilyenre is :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 1.

nyomokbandio

2014. február 18.

én a Lilac Ever After-rel rendelkezem, és azt kell mondjam, hogy eddig kéféle szájfénnyel találkoztam: az egyik az, ami az első órában(esetleg tíz percben) elillan, illetve a másik, amit ha az ember egyszer felken, az szinte szó szerint levakarhatatlan(ezt azért általában csak alkalmakra szoktam feltenni és nem túlzottan kedvelem, hogy az esemény utáni reggelen is még vért izzadok, hogy leszedjem magamról).
viszont ez a szájfény egy kisebb csoda! egyrészt elképesztően jó illata van(szerintem életem végéig elszagolgatnám), másrészt nagyon praktikus applikátor jár hozzá, harmadrészt pedig úgy tartós, hogy simán kibír magában is 4 órát biztosan, 5-6 órát pedig egy icipici ajakceruzával úgy, hogy közben eszik-iszik az ember(nem hétfogásos vacsorára gondolok jelenleg :)).
az pedig hab a tortán, hogy egyáltalán nem ragad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 18.

az pedig hab a tortán, hogy egyáltalán nem ragad.

nikike

2014. január 27.

mult heten vettem meg. a lolitat. bar tudtam, hogy a szamon mas szine lesz, megis megvettem. Az en szamon inkabb barnas. Azt hittem vizes lesz a finish, de nekem valahogy nem, es ez nagyon nem tetszik benne. Az alaga fura, nagyon konnyu (jo pont). Az aplikatora nekem tul nagy, pedig sztem normal meretu ajkaim vannak. Egyaltalan nem vagyok vele elegedett, megbantam, hogy megvettem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

Kriszta.1983

2014. január 26.

Annyira szép csomagolása van,hogy egyszerűen nem tudtam otthagyni DM-ben... :)
Még a 3 ezer Ft-os ára sem tartott vissza,gondoltam ez nekem kell! A 101-es Lolita színt választottam,szép természetes színnek tűnt a csomagolásban,gondoltam jó lesz,és ez volt a legvilágosabb az összes közül.
Mikor a számra kentem,és eltelt pár perc,belenéztem a tükörbe,döbbenten láttam hogy a számon majdnem PIROS(!!!!!) a 101-es szín. Megnéztem,hátha mellé nyúltam a polcon,és véletlenül másik színt vettem meg,de nem... Ez bizony a Lolita szín.
Ennek ellenére nagyon tartós,könnyű felvinni,de nem értem miért lett ennyire más színe a számon,mint amilyen a csomagolásban?! Más is tapasztalt ilyet? Vagy én fogtam ki hibás "példányt"?! :)) Így csak 4 csillag,mert hétköznapra a majdnem piros szín kicsit túlzás,de alkalmakkor azért elhasználom majd. Ennek ellenére egy nagyon jó szájfény,és tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 26.

Annyira szép csomagolása van,hogy egyszerűen nem tudtam otthagyni DM-ben... :)

babyface

2014. január 24.

számomra ez a termék az év (és a loreal) nagy dobása. sosem találkoztam még ilyen tökéletes szájfénnyel (pedig jó pár db-on túl vagyok és van elfekvőben a készletben...) két árnyalatot szereztem be: a 'bepirosodó' lolitát és egy marilynt. a lolitát már úgy vettem meg, hogy számoltam azzal az itteni vélemények alapján, hogy teljesen más lesz mint ami a tubusban van. tényleg meglepő a változás, mert egy nude árnyalatra számítanál erre tök piros lesz. :D de nekem nagyon tetszik olyan igazi vérbő, vizes ajak hatású. a marilyn most van rajtam ugyanaz csak csodás rózsaszínes. :) az állaguk géles és úgy csinál vizes hatású ajkakat, hogy közben nem fullaszt meg a több tonna szájfény. egyszer is elég átkenni, szinte beissza a száj, de mégis, hidratál és vizes hatású marad. régóta vágytam ilyen végeredményre. :) minimálisan tapad, ragad, de épp ezért nagyon tartós nekem az evést, ivást is simán bírta. az applikátora is külön gyöngyör, szépen el lehet oszlatni a szájon és nem kell órákig vakolnom a húsos ajkaim. :) minden krémmániásnak musthave!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 24.

Pöti

2014. január 11.

Lolitának nem tudtam ellenállni a DM-ben... Csodálatos nude árnyalat. Első döbbenetem akkor volt, amikor felkentem... Mintha hideg vízzel kenegettem volna a számat. Pár másodperc után felvette a szám színét, nagyon boldogan szemléltem az eredmény... Majd beleolvastam a véleményekbe itt a KM-en... Először hitetlenkedve olvastam a pirosodásról... Kb egy fél órája volt rajtam, amikor belenéztem a tükörbe.. Bakker, ez tényleg piros.. Így én leszek az ünneprontó, mert amúgy nagyon kellemes az állaga... 3-as csak.. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 11.

Orsoly

2014. január 8.

Nagyon szépen pigmentált, nem ragad, órákon át fennmarad, szóval nálam abszolút ez most a favorit, rúzs helyett is ezt használom.
Nekem a Romy és a Bonnie árnyalat van meg. És én is azt tapasztaltam mint a korábbi kommentelők: jelentős színárnyalat eltérés van felvitel előtt és után. A Romy pink helyett szinte piros a Bonnie halvány narancs helyett inkább naracsos piros. Érdekes, de szerintem így is csodaszép árnyalatok, úgyhogy nem vonok le csillagot. Viszont azon nagyon meglepődtem, hogy a Lolita is piros lesz végül, mert nagyon halvány rózsaszín színe van a csomagolásban, azt hittem az pinkre színeződik :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 8.

GlamourAndStyle

2014. január 7.

Velem is a Lolita nevű szépség jött haza egy csodás nap jutalmaként. Nekem nem is a színe az, amiért oda meg vissza vagyok, na persze nem mondom, Lolita maga a megtestesült francia sikk, de ez az állag!!! Én ilyennel még nem találkoztam. Azt hittem a szokásos szájfény-állag fogad majd, de hirtelen olyan vizes állagú, mintha nem is kennék az ajkaimra semmit. Pár perc múlva pedig az egész "ráköt" a számra, de mindezt olyan selymesen és puhán teszi, hogy észre sem veszem. A hab a tortán pedig az, hogy veszettül tartós, imádom az olyan ajakrúzsokat, amiknek elfelejtem a viselését és nem érzem azt, hogy egy ragadós szájfény vagy rúzs van rajtam, mégis a helyükön maradnak órákon át. Na ő pont ilyen! Ami pedig a színét illeti, nagyon találó a név: ugyanis Lolita csak az üvegében ilyen kis szende nude, az ajkakon valami egészen dögös színbe megy át, ami még mindig kimeríti ugyan nude fogalmát, de valahogy sokkal élettel telibb és csókra csalogatóbb a hatás. Ezen bevallom őszintén először meglepődtem (mint ahogy előttem valamelyik hozzászóló írta is), de nem bánom a kis magánakciót, mert igazán gyönyörű az eredmény.
Összességében véve egy nagyon igényes darabról van szó, akár a csomagolását nézem, akár a benne lévő tartalmat, nem tudok belekötni, de nem is akarok. Fejet hajtok a L'Oreal előtt, mert mostanában sok termékük győzött meg arról, hogy nem hiába kaptak bérelt helyet nálam. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 7.

esztii.

2014. január 3.

Egyszerűen imádom. A csomagolása meseszép, jól hidratál, szépek a színei és tartósak. Az ára kicsit húzós, de már csak azért is megérte, mert nem olyan ragadós mint általában a szájfények :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 3.

Alkoholok: Octyldodecanol, Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Octyldodecanol, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Sorbitan Stearate, Cetyl Alcohol, Sucrose Cocoate, Sodium Lauryl Sulfate
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Sodium Lauryl Sulfate, Hydroxypropyl Guar
Illatanyagok: Octyldodecanol, Benzyl Alcohol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Parfum / Fragrance
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 7 / CI 15850, FD&C Red 40, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Red 22 Lake / CI 45380, Red 28 / CI 45410, Red 6 / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 7 Lake / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, Carmine / CI 75470
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Lilás piros.