L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2012. június 25.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A másnap szépsége az éjszakai regenerálódásnak köszönhetően. Minden egyes ébredés után, arcbőre láthatóan fiatalabbnak tűnik. Az első ébredés után a hidratáltsággal feltöltött bőr kisimított, az arcszín üdébb. 7 éjszaka után a fáradtság jelei csökkenni látszanak, az arcvonások kisimulnak. 28 éjszaka után a ráncok láthatóan csökkennek, a bőr fiatalabbnak látszik.

Mariann88

2015. február 24.

Nekem ez nem vált be. Eleinte szerettem, de mikor már majdnem elhasználtam egy tégellyel akkor elkezdtem tőle pattanásos lenni, pedig ez rám egyátalán nem jellemző. Így kidobtam a mardékot és nem fogom újravenni. Ettől függetlenül lehet, hogy másnak jó de nekem egyátalán nem vált be. Három csillagot azért adok rá, mert az elején akkor nem tapasztaltam se jót se rosszat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 24.

edinalazar

2014. május 18.

Nekem nagyon bevált ez a termék. A stresszes munka megviseli az arcbőröm, pár fárasztóbb nap után 3-4 évvel tűnök idősebbnek, mint illene, de ez a krém amellett, hogy puhábbá és élettelibbé varázsolja a bőröm, még a rozaceás száraz orcámnak is megfelel (és ez azért ritka:)).
Csodát nyilván nem tesz, de tudja amit kell.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 18.

Csodát nyilván nem tesz, de tudja amit kell.

rata.sum

2013. szeptember 13.

Csak mintát próbáltam, és ez így is marad. Nagyon rosszul esett a bőrömnek. Tömény szilikon, bevonatot képez, fullasztó és nem is érzem, hogy táplálna vagy egyáltalán bármi hatóanyag (?) beszívódna a bőrömbe. Érzetre inkább egy primerre emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 13.

Arian87

2013. március 24.

Semmi jóirányú változást nem vettem észre. Rendszeres használat mellett mintha még romlott volna a bőröm állapota. Biztos, hogy nem vásárolnám újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 24.

turio

2013. január 28.

Nekem sem jött be igazán, jó az illata és az állaga, de reggelre olyan tőle a fejem, mintha egész éjszakán át egy libazsíros bödönbe lógattam volna. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 28.

tanita

2012. október 25.

Évek óta használom, sok minden mást is kipróbáltam, de ez jött be a legjobban. Nagyon kellemes az állaga, az illata, könnyű felvinni, szépen hidratál, és hosszú távon szinte láthatatlanná teszi a mimikai ráncokat. Kár, hogy két év alatt 2000 Ft-tal lett drágább.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 25.

matsek

2012. április 28.

Most próbáltam ki egy termékmintát. Úgy örülök neki, mikor lehetőséget adnak arra, hogy előre megtudjam valami méregdrága dologról, hogy sz*r :D Ragacsos, filmszerű, nagyon nem. A hosszú távú hatásairól nem tudok nyilatkozni, de ezt a bevonatot akkor sem akarom érezni a bőrömön, ha ránctalanít :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 28.

bunny00

2012. március 5.

Szeretem, mert feltoltodik tole a borom. Hasznalom az egesz szettet. Nekem bevalt. Megvennem megint.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 5.

Dinart

2012. február 19.

Nappali és éjszakait is vettem belőle.
NEM látszik semmi, és ha abbahagyod, még rosszabb is lesz, nem tudom mit tesznek bele.
A LoReál sminkben és hajápolásban nagyon jó, de az összes kréme eddig csalódás volt.
A dermagenesis is pénzkidobás, és a nutri-gold meg egy gépzsír minőség.Meg ne vegyétek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 19.

Nappali és éjszakait is vettem belőle.

Kencefice

2011. október 12.

Pár hete vettem ezt a krémet, legfőképpen azért, mert nagyon le volt árazva. Pozitív csalódás volt, meglepően jó szerintem, azóta megvettem hozzá a szérumot is, azzal együtt még inkább látom a pozitív változásokat. Nem tudom, hogy mennyire lesz tartós az eredmény, vagy milyen hamar szokik hozzá a bőröm, de jelenleg nagyon meg vagyok elégedve vele, főleg mióta a szérummal együtt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. október 12.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Hydroxyethyl Urea
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopheryl Acetate

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ph szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Habzásgátló (antifoaming), hajkondícionáló anyag

Színezék. Lila színű.