L'Oreal Paris

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2013. március 20.

Kategória:   Hajápolók

Száraz, töredezett hajra.

Lina0325

2019. szeptember 10.

Könnyebben kezelhető lett tőle a hajam mint az eddig kipróbált termékeknél - pedig nincs rajta általában csak 1-2 percig. Az illata nagyon tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

abicicaaa

2019. június 8.

Sajnos nem találom azt, ami nekem van, az enyemben van egy kis Amodimethicone. Pedig ugyanigy nez ki. De azert leirom, hogy milyen fantasztikusan jo. Balzsamkent is mukodik, de pakoláskent alom puhasagu lesz tole a hajam.
Bar van benne szilikon, de valahol az INCI második feleben, ergo nem lehet benne őrült mennyiseg, megis fantasztikus tole a hajam.
Igazabol meguntam, hogy szilikon nelkul oroszlansoreny a hajam. Többet tort az elmult evben, mint előtte 10 evig szilikonnal.
Szoval remelem, hogy nem szokik hozza a hajam.
Isteni illata van, es sokáig megmarad a hajban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 8.

Szoval remelem, hogy nem szokik hozza a hajam.
Isteni illata van, es sokáig megmarad a hajban.

LindaDbrd

2019. május 28.

Nagyon régóta használom ezt a termékcsaládot, sampon+balzsam+hajpakolás!
Nagyon szép fényesség varázsolja a hajam, nem zsírosodik tőle, heti 2-szer mosok hajat, az illatát imádom.
Nálam örök darab!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 28.

Nagyon régóta használom ezt a termékcsaládot, sampon+balzsam+hajpakolás!
Nálam örök darab!

panpan

2019. március 28.

Jó termék, de számomra nem megváltás. A hajtöveim zsírosak (oda nem is vittem fel), viszont a hajam mindig is nagyon száraz volt, ettől puhább lett, amikor használtam, de nem lett teljesen egészséges. Szóval a nagyon rossz állapotú hajat nem menti meg, de talán nem is elvárható tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 28.

Linduska

2019. január 16.

Első tégelyem most fogyott el. Fényessé és puhává teszi hosszú, vastag szálú hajam. Hajtőre nem szoktam kenni,így biztos nem nehezíti el a hajam.
Saját samponjával, balzsamjával használom. Nekem bevált! Újra vásárolom, a drogériákban jó áron lehet hozzájutni, jó érték- arány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 16.

MaFa

2018. november 28.

Imádom. Kellemes az illata, szuper fényes és puha lesz tőle a hajam. Nagyon sokáig kitart a kiszerelés.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

Rbkszkcs

2018. november 27.

Nagyszerű termék, ahogy az összes L'oreálos hajravaló. Nagyon puhává teszi a hajat, bár a hajtöveimhez nem rakok belőle, mert rettentően el tudja nehezíteni, ettől függetlenül csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

shiningstar

2018. november 22.

Ez egy csodaszer.
A göndör, töredezésre hajlamos, dús, gesztenyebarna hajamat tökéletesen kifésülhetővé teszi és alig minimálisan nehezíti el vagy veszi el a haj fényét. Amióta rendszeresen használom, semmi bajom a hajam kifésülhetőségével még szárazon se, két nap után se. Mielőtt felviszem a hajamra, kétfelé választom a hajamat a vállaimon és csak a tövekre használtam eddig és hagytam hatni úgy 2-3, de akadt, hogy 5-6 percig és ugyanazokat az eredményeket kaptam. Ezt így elmondva, a balzsamot abszolút feleslegesnek tartom még ebben a kategóriában, családban is. Egyedül is képes csodákat tenni. Rettentően hasznos termék és egy hónapig körülbelül elég, nekem legalábbis. Nem kétséges, hogy vannak akiknek tovább is kitart.
Ajánlom a legproblémásabb hajkoronájúaknak - hajhullástól kezdve a töredezésen át a kifésülhetetlenségig át tartó panaszokra megoldást nyújt.
Négy csillagot adok, mert keresem azt a pakolást ami szép fényessé és kicsit egyenesebbé is teszi a hajamat, bizonyára a felső polcokon kell majd keresnem, de addig is, ez megérdemli a négy csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 22.

Ez egy csodaszer.

Nymphea

2018. október 22.

Gyönyörű puha és selymes a hajam tőle, és nem mellesleg isteni illatú is. A saját samponjával együtt szerintem elég jó kis kombó, remélem idővel a töredezettség ellen is látványos lesz. Pici mennyiség is kiadós, lassan fogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 22.

Hamarv

2018. szeptember 19.

Nekem szép puha tőle a szőkített hajam, elégedett vagyok vele ezért az összegért. Ha valaki kicsit jobban a zsebébe nyúlna nyilván létezik nála jobb magasabb árkategóriában. Szerintem nagyon megéri, mert nekem elég sokáig elég volt. Mondjuk amit negatívumnak tudnék írni, hogy a szőkített száraz hajam zsírosodott tőle... Az előző pakolásom is csak a hajam hosszára használtam, de lemosás előtt mindig összemaszíroztam az egészet, viszont mióta ezzel csinálom sajnos zsírosodik tőle, így nem csinálom. :D szóval talán még ezt sem mondanám negatívumnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Glutamic Acid
Vitaminok: Glyceryl Linoleate

Tartósítószer.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).