L'Oreal Paris

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: black_cico, Módosítva: 2014. február 18.

Kategória:   Hajápolók

Az Elseve Total Repair Extreme pakolás újra gyönyörűvé varázsolja a töredezett, száraz, igénybevett hajat.

Biuas0395

2019. május 28.

Selymes,puhava varazsolja a hajam,rendszeresen hasznalom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

Selymes,puhava varazsolja a hajam,rendszeresen hasznalom!

zsoxcore

2019. március 17.

Elégedett vagyok ezzel a termékkel (mint az eddig próbált összes L'Oreal pakolással). Szó szerint beszippantotta a hajam a pakolást. Egészségesebbnek, fényesebbnek, puhábbnak tűnt a hajam a termék használata után, valamint könnyen kezelhetővé is vált. Nem nehezítette el a hajam, nem is zsírosította azt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

Szlilla0504

2019. január 25.

Először a samponnal, a balzsammal majd a pakolással estem szerelembe. Imádom mindhárom terméket. Nálam évek óta újravevősek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

FReka

2019. január 13.

Próbálkoztam a természetesebb maszkokkal,a Garnier banános és makadámos maszkjait próbáltam,de nekem nagyon kevesek voltak. Annyira száraz most a hajam vége,szállt állandóan,ráadásul a sáltól,kabáttól,kötött pulcsitól nagyon rasztásodott is. Már teljesen el voltam keseredve,amikor is múltkor a rossmannban nézelődtem,ez szimpatikus volt,lekaptam a polcról. Mennyire nem bántam meg! Végre kezelhetőbb,puhább a hajam,kevésbé száll,már lemosás közben is érezni ahogy puhít. Használok azért mellé olajat is. Az illata a fodrászatokra emlékeztet,tetszik az is. Nekem nem lesz túl sokáig elég ez az adag,mondjuk elég bőkezűen bánok vele. Most télen már nem,de legközelebb ha hideg lesz,újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

Nichoca

2019. január 7.

Régebben szerettem mikor még festettem a hajam. Ősszel kuponokkal vettünk 2 tégellyel de egy fél se fogyott még el annyira zsírosítja a hajam.Pedig csak az utolsó 5cmre teszem.Ha valaki szereti,írjon nyugodtan.Én megválnék a 1.5 tégelytől jutányos áron.Nálam ez nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Nymphea

2018. december 26.

Teljesen elégedett vagyok vele, az abszolút kinyiffant, eltört hajvégeim újjáépítését nem várom el tőle, arra csak az olló jó, de puha, illatos, fényes és táplált hajat eredményez. Kiemelmém az illatát, amely még napokkal később is érződik. Kiadós kis pakolás, lassan fogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 26.

Ezisen

2018. október 16.

Én teljesen meg vagyok vele elégedve, mert egészen csúnyán sikerült hidrogénnel szerkezetileg roncsolni a hajam, ha ezzel mosom, akkor egészségesnek tűnik, vizesen nincs az a gumis érzet, szárazon nem töredezik, nem seprű száraz. (Igaz minden alkalommal használom hozzá a sampont, a balzsamot, a total repair szárazbalzsamot, meg olajat, de az én hajamra így muszáj.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

dorisz93

2018. augusztus 26.

Életem egyik legjobb hajpakolása, nagyon puha lett tőle a hajam, isteni illata van. A hajtöredezést nyilván ez sem tudja visszafordítani, de ahhoz eléggé ápol, hogy ne rosszabbodjon a helyzet. 3x vettem újra egy huzamban, de néha mindig elfog a kísérletezési vágy, így most nem ezt használom, viszont még visszatérek hozzá, az 100%.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Moni86

2018. május 26.

Nekem ez nem volt több, mint a hajbalzsama. Nem újravevős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

Nekem ez nem volt több, mint a hajbalzsama. Nem újravevős

Colette221

2018. április 9.

Jó kis hajpakolás, teszi a dolgát. A hajvégeim nagyon szárazak és gubancolódásra hajlamosak, de ezzel még 3 nap múltán is puha. Az illatát másnap is lehet érezni, nagyon finom és intenzív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 9.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Glutamic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Glyceryl Linoleate

Tartósítószer.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).