L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: turquoise_pianist, Módosítva: 2014. január 3.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Hajtápláló rendszer a száraz, igénybevett hajnak.

Sárga repce és srágabarack növényi olajával készült, táplálja és megóvja a kiszáradástól a száraz hajat, a hosszantartó tápláltság élményét nyújtja.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

mircilu

2019. május 15.

Van jobb balzsam is ennél, de el tudtam használni...újra azonban nem venném...habár az illata nagyon kellemes, de hát balzsamvásárláskor nem ez az elsődleges szempont.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 15.

szonjaonja

2015. augusztus 2.

Imádom ezt a balzsamot! Az illata nagyon finom, ráadásul a hatása is jó! Könnyen kitudom fésülni a hajamat, miután rátettem:) Nekem nagyon bevált!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

Redpanda

2015. április 21.

Hirtelen felindulásból vettem egy gyenge pillanatomban, igaz, legalább akciósan. Nem vártam tőle túl sokat, mert az a tapasztalatom, hogy a drága balzsamok pont annyit tudnak, mint az átlagosak. Minden nap mosom a hajam, elég sok mindent kipróbáltam már. Na ez a balzsam valami katasztrófa. Alapból egészséges a hajam, de a mindennapos mosás/száríts miatt néha szeretek valami kis pluszt adni neki. Ettől a balzsamtól viszont már vizesen is egy ragacsos gubanc lesz az amúgy egyenes, könnyen kezelhető, félhosszú hajamból. Szárítás közben is sprőd, beleragad a kefébe. Én még ilyet nem láttam. Az illata miatt 1 pont.

Update: Miután nekem nem vált be, odaadtam a barátnőmnek, akinek egészen más a hajtípusa. Vastagabb szálú, göndörödő festett haja van, és ő annyira megkedvelte, hogy azóta újra vette. Azért hagyom az 1 pontot, mert az az én véleményem, ő biztosan többet adna. Mindenesetre ez is hajtípustól függ, hogy kinek válik be, és kinek nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 21.

tamasbobe47

2014. szeptember 8.

Az illata nagyon jó, de a hatása, hát.... Semmit nem használ sőt inkább szárítja a hajat egy idő után. Szerencse, hogy akciósan vettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 8.

tothszandra

2014. augusztus 30.

Szép a csomagolás, jók az összetevők, és az 1000ft körüli drogériás hajbalzsamok után, gondoltam kipróbálok egy drágább árkategóriás terméket. Az első használatnál úgy tűnt, hogy be fog válni, kellemes érzetet adott a hajamnak, az illata is nagyon finom volt. Azonban pár használat után azt vettem észre, hogy csak közvetlenül a hajmosás után ad valami plusszt, miután megszárítom, a hajam száraz, drótos lesz, az egyetlen előnye, hogy könnyebben ki lehet fésülni. Az illata is elillan 1-2 óra alatt, és könnyebben is zsírosodik tőle a hajam. Én azt hittem, ha 3x annyit költök rá, mint amit eddig balzsamokra szoktam, minimum 2x olyan jó lesz, de ez is ugyanolyan,mint az olcsók, ha nem rosszabb...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

bobekecske

2014. július 3.

Meglepődve tapasztalom, hogy milyen jó értékeléseket kapott ez a balzsam. Az illata nagyon kellemes, az állaga nagyon krémes, drága és a csomagolása is szép, szóval csupa jóra számítottam. Hetek használata után voltam kénytelen belátni, hogy ez bizony az én nagyon göndör, nagyon dús hajamnak édeskevés.
A hajvégeim kimondottan szárazzá váltak, a fejbőröm eléggé viszketett és mivel egyre nagybb mennyiséget voltam kénytelen használni belőle, hogy legalább a hajamat képes legyek kifésülni (csak vizesen, még zuhanyzsá során szoktam), egyre hamarabb zsírosodott a hajam.
Az utolsó csepp a pohárban a legutóbbi hajmosás volt, amikor háromszori balzsamozás után is csak 15 perc alatt sikerült kibogozni a hajamat.
Én maradok a szilikonos balzsamoknál, de kevésbé kócolódó és száraz hajnál lehet, hogy remekül beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 3.

Beuci

2014. március 19.

Nekem is működött, teljesen elégedett voltam vele. Egy kicsit lehetne olcsóbb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 19.

Nekem is működött, teljesen elégedett voltam vele. Egy kicsit lehetne olcsóbb.

MissSz*

2014. március 18.

Minőségi termék,azonnali hatással. Már az első használat után szebb lett a hajam,nem szálkásodott a vége. Plusz pont,hogy vasalás után is ugyanolyan jó a tapintása. Nem zsírosít több használat után sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

turquoise_pianist

2014. január 4.

a legjobb balzsam amit eddig használtam! a Müllerben 2700 forint, kicsit drágállom is de megéri, nagyon fényes és puha utána a hajam, jó az illata és sokáig meg is marad a hajban, nem zsírosít és úgy vettem észre hogyha ezt használom és utána kivasalom a hajam, tovább marad egyenes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

magvas gomborka (más néven sárgarepce) magjából sajtolt olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a magvas gomborka a növényi források között szokatlanul magas (akár 45%-os) omega-3 zsírsavtartalommal rendelkezik; a hidegen sajtolt Camelina-olaj több mint 50 százalékban többszörösen telítetlen. Az olaj igen gazdag természetes antioxidánsokban, mint a tokoferolok, ami miatt igen stabil, ellenáll az oxidációnak és az avasodásnak. Paula Begoun nagyszerű összetevőnek tartja, bár úgy tudja, hogy nem született még olyan kutatási eremény, mely alátámasztaná, hogy egyéb különleges hatása is van-e a bőrre a magas omega-3 zsírsav tartalmának hatásán túl.