L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hunbernadett, Módosítva: 2015. november 27.

Kategória:   Sminkek szájra

Damayanti

2017. július 20.

Vagy 10 éve vettem tiniként, akkor az egész zsebpénzem elment rá, anyukám fogta is a fejét :D Most megtaláltam a szülői házban otthon valahogy és még mindig jó, így ezennel újra használom :) A Mercury Crystal árnyalat van meg, ami egy nagyon szép, különleges pink árnyalat, de nem barbie-s vagy túl rikító... Anno erős volt a szín a csillogással a számon tini koromban, most még munkában is ízléses határon belül marad ha felkenem és kollégák már meg is dicsérték :) Szép, de ár - értékben azt mondanám, hogy nem éri meg, mert nem sokkal tartósabb, mint egy avon szájfény... De legalább amíg fent van, addig szép :) Ízét nem szeretem igazán, kicsit túl málnás vagy valami hasonló, még jó hogy az illata nem túl erős :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

zsuzsoka0925

2015. november 25.

Ma reggel tök véletlenül vettem észre a DM-ben az akciós cuccok között. Régi kevésbé népszerű színű testerek voltak, így nem vettem meg, de hasonló érzéseket ébresztett bennem is, mint az előttem szólókban: gimi, fiatalság, "Anyukámtólkaptam", nagyonmenő, NOSZTALGIA! :)
Egyértelműen 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

Egyértelműen 5*

vzorka

2015. július 20.

Első kedvenc szájfényem volt. Igazán erőteljes csillogással és tartósságával lopta be magát a szívembe. Ha nem lenne folyamatosan 7-8 szájfényem itthon, biztos, hogy újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 20.

Anthaval

2015. május 10.

Körülbelül 10 évvel ezelőtt, amikor megjelent, egy promóció keretében ingyen osztogatták a Budapest Plázs környékén. Édesanyám arra járt, kapott egyet de mivel túl erősnek találta magának, ezért odaadta nekem. 13 éves, zsenge tinédzserként - és jó ízlés híján - minden nap kentem a padlizsános árnyalattal az ajkaimat, persze a tanárok nagyon örültek neki. :) Több évig megvolt egyébként annak ellenére, hogy minden nap használtam. A tartósságára és az illatára már nem emlékszem, de az emlékek miatt mindenképpen jár a négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 10.

D.Bianka

2015. január 3.

Nagyon rég vettem, még évekkel ezelőtt. Nagyon szeretem, az egyik kedvencem gyönyörű csillogása van, szeretem az illatát, a színét, jó érzés használni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 3.

rosa.love

2014. november 7.

Gimiben lányok között státusz szimbólum volt. Mindenki ezt kérte szülinapra, karácsonyra az osztályból...amúgy megértem, mert szép, jó illatú, tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 7.

Mirtus

2014. március 14.

Drogériákban, parfümériákban biztos kapsz, én is ott vettem. A csillogása kiemelkedő, főleg nyáron használom. Tartóssága közepes. Alá viszek fel egy balzsamot rendszeresen, mert a szám redőiben összeáll. Emellett igényes az applikátor kivitelezése, jó fedést biztosít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 14.

nszabina89

2014. január 4.

Anno nagyon szerettem. Rengeteg szín vàlaszték van/volt. Sajnos egy jó ideje nem talàltam magamnak megfelelő szàjfényt. Hol lehet kapni?? Tudja vki?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

Noémi27

2013. október 1.

Sziasztok! És akkor most röviden összefoglalom a véleményem erről a szájfényről: egy CSODA! Egyszerűen imádom! Még középiskolás korámban vettem az első Glam Shine szájfényemet és már akkor beleszerettem egyrészt a színárnyalatokba, másrészt a tartósságába! Nekem nagyon bevált és gyönyörűen csillog és könnyen felvihető! Tőlem mindenképpen 5-öst kap!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 1.

Antioxidánsok: BHT

Emolliensek: C18-36 Acid Triglyceride, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Tridecyl Trimellitate, Diisostearyl Malate, Silica Dimethyl Silylate, Hydrogenated Polyisobutene, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Palmitic Acid
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Diisostearyl Malate
Illatanyagok: Benzyl Benzoate, Limonene, Citronellol, Benzyl Alcohol, Geraniol, Parfum/Fragrance
Parabének: Isopropylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77499, CI 77492, CI 77491, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Silver / CI 77820, Red 28 / CI 45410, Red 7 / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 22 Lake / CI 45380, Yellow 5 Lake / CI 19140, Carmine / CI 75470, CI 42090, Red 7 / CI 15850
Tartósítószerek: Isopropylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, BHT, Benzyl Alcohol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Ezüst, melyet egyrészt színezékként használnak a kozmetikumokban másrészt pedig fertőtlenítő hatása is van.  E szerint a cikk szerint az ezüst nanorészecskék stabilak, nem szívódnak be a bőrbe és baktérium és gombaellenes hatásuk van, így az ezüst nanorészecskék tartósítószerként használhatók a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint azonban a bőr ezüsttel való hosszú érintkezése szürkéskékké teheti a bőrt, és az ezüst irritáló is a bőr számára.